Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
06.02.2011 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Matej Dobovsek Słowenia 113.0 109.5 262.0
2 Bjoern Koch Austria 105.0 108.5 255.3
3 Rok Justin Słowenia 104.5 105.5 250.5
4 Johannes Obermayr Austria 103.0 104.5 244.0
5 Jan Druzina Słowenia 103.0 102.0 238.0
6 Jaka Kosec Słowenia 101.5 103.0 237.1
7 Christian Reiter Austria 100.5 103.5 235.2
8 Andraz Pograjc Słowenia 99.0 103.0 231.1
9 Daniel Huber Austria 98.5 107.0 227.9
10 Anze Lanisek Słowenia 100.5 98.5 224.7
11 Gasper Vodan Słowenia 98.0 100.5 223.8
12 Ziga Mandl Słowenia 101.5 105.0 223.7
13 Lukas Mueller Austria 97.0 102.5 222.1
14 Federico Cecon Włochy 98.5 99.0 219.5
15 Cene Prevc Słowenia 101.0 95.0 215.8
16 Tomas Zmoray Słowacja 97.0 98.0 215.5
17 Rozle Zagar Słowenia 94.5 97.5 209.1
18 Nejc Dezman Słowenia 96.0 95.0 208.3
19 Matevz Slatinsek Słowenia 97.0 95.0 206.6
20 Ernest Prislic Słowenia 95.0 95.5 205.9
21 Urban Susnik Słowenia 95.0 93.5 201.3
22 Patrik Lichy Słowacja 91.5 93.5 193.5
23 Tim Babnik Słowenia 98.5 93.5 191.1
24 David Grm Słowenia 90.5 92.5 189.4
25 Michael Lunardi Włochy 88.0 91.5 182.1
26 Kristijan Ravnik Słowenia 90.0 85.0 173.5
27 Aljaz Zepic Słowenia 90.0 85.5 173.4
28 Gasper Klinec Słowenia 89.5 84.5 171.7
29 Zeno di Lenardo Włochy 88.5 81.5 162.0
30 Eduard Torok Rumunia 83.5 83.5 158.6
31 Ozbej Ferkov Słowenia 79.5   69.6
32 Robert Valentin Tatu Rumunia 79.0   66.2
33 Sorin Iulian Pitea Rumunia 76.5   64.2
34 Szilvester Fulop Rumunia 75.0   61.5
35 Giacomo Marcocig Włochy 69.0   49.2
36 Stefan Valentin Blega Rumunia 69.0   45.2
37 Akos Szilagyi Węgry 66.0   43.8
38 Sabin Corbos Rumunia 65.0   42.0
39 Istvan Pungor Węgry 66.0   40.3
40 Armin Csukovics Węgry 56.0   20.8
41 Florian Schabereiter Austria DNS   DNS

« FIS Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Kalendarium
Velli-Matti Lindstroem
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich