Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
05.02.2011 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Johannes Obermayr Austria 102.5 109.0 247.7
2 Bjoern Koch Austria 99.0 108.0 241.1
3 Nejc Dezman Słowenia 103.5 103.5 240.6
4 Christian Reiter Austria 102.0 104.5 240.2
5 Daniel Huber Austria 105.0 107.0 238.6
6 Florian Schabereiter Austria 102.5 108.0 237.4
7 Ziga Mandl Słowenia 100.0 104.5 237.1
8 Jaka Kosec Słowenia 98.0 104.5 233.0
9 Rok Justin Słowenia 98.0 102.0 229.0
10 Ernest Prislic Słowenia 96.5 97.5 213.2
11 Tomas Zmoray Słowacja 97.0 96.5 211.3
12 Tim Babnik Słowenia 96.0 97.0 210.9
  Gasper Vodan Słowenia 95.5 97.5 210.9
14 Lukas Mueller Austria 94.5 97.5 208.6
15 Matic Benedik Słowenia 94.5 96.5 206.8
16 Matevz Slatinsek Słowenia 95.0 92.0 199.1
17 Urban Susnik Słowenia 94.0 92.0 196.8
18 Jaka Hvala Słowenia 92.0 93.0 195.5
19 Andraz Pograjc Słowenia 94.5 92.5 192.1
20 Jaka Rus Słowenia 91.5 91.0 190.5
21 Ziga Tomazin Słowenia 88.5 92.5 185.8
22 Gasper Martincic Słowenia 90.5 90.0 185.4
23 Jernej Kosnjek Słowenia 93.0 86.5 178.1
24 Anze Semenic Słowenia 92.5 85.0 175.0
25 Aljaz Zepic Słowenia 87.0 88.5 173.4
26 Zeno di Lenardo Włochy 87.0 87.5 170.6
27 David Grm Słowenia 87.0 86.5 168.8
28 Michael Lunardi Włochy 85.5 84.5 162.5
29 Jaka Tesovnik Słowenia 86.0 78.0 146.7
30 Nils Vettori Austria 85.0 76.0 142.8
31 Patrik Lichy Słowacja 87.5   82.0
32 Sorin Iulian Pitea Rumunia 82.0   76.6
33 Robert Valentin Tatu Rumunia 82.5   75.5
34 Sabin Corbos Rumunia 71.5   55.2
35 Szilvester Fulop Rumunia 71.0   54.3
36 Eduard Torok Rumunia 71.5   50.7
37 Akos Szilagyi Węgry 62.0   34.6
38 Istvan Pungor Węgry 63.0   33.4
39 Armin Csukovics Węgry 59.0   26.2
40 Stefan Valentin Blega Rumunia 58.0   24.4
41 Giacomo Marcocig Włochy DSQ   DSQ

« FIS Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Kalendarium
Yurika Hirayama
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christoph Grillhoesl (1978)
Sofya Tikhonova (1998)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich