Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
18.12.2010 - Notodden (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 93.5 93.5 248.0
2 Tommy Lianes Norwegia 93.5 93.5 246.0
3 Klaus Ovlien Engen Norwegia 93.0 95.0 245.5
4 Joachim Hauer Norwegia 95.0 93.0 244.0
5 Antti Määttä Finlandia 93.5 90.0 233.5
6 Sigmund Hagehaugen Norwegia 92.0 88.0 226.0
7 Daniel Andre Tande Norwegia 88.0 88.5 220.0
8 Simen Key Grimsrud Norwegia 91.0 83.5 208.0
9 Jan Jeske Niemcy 84.5 88.0 205.0
10 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 89.5 88.5 204.5
11 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 86.0 83.0 202.0
12 Stian Andre Skinnes Norwegia 87.0 82.5 200.0
13 Ole Fredrik Gyth-Delhi Norwegia 83.5 82.5 196.0
14 Alexey Pchelintsev Kazachstan 85.0 83.0 195.5
15 Nicholas Fairall USA 84.0 83.5 194.0
  Patrik Lichy Słowacja 84.5 84.0 194.0
17 Sebastian Klinga Finlandia 83.0 81.5 192.0
18 Hans Petter Bergquist Norwegia 81.0 84.5 186.5
19 Erik Simon Niemcy 83.0 81.5 186.0
20 Jere Kykkänen Finlandia 81.5 81.0 183.0
21 Trevor Wert USA 78.0 83.0 181.5
22 Alexander Henningsen Norwegia 77.5 79.5 171.5
23 Sondre Myhre Norwegia 80.0 76.5 170.5
24 Marat Zhaparov Kazachstan 78.5 79.5 169.5
  Roman Kuryavskiv Kazachstan 82.5 74.5 169.5
26 Lars Antonissen Holandia 75.0 74.5 156.5
27 Anton Kankenov Kazachstan 77.5 72.0 153.5
28 Janne Nordman Finlandia 81.0 78.5 153.0
29 Jonas Schoien Oevregaard Norwegia 75.5 71.0 147.5
30 Je-Un Park Korea Pd. 77.5 71.0 146.0
31 Phillip Sjoeen Norwegia 83.5   76.5
32 Ruben de Wit Holandia 71.0   65.0
33 Abylay Kopesbayev Kazachstan 71.5   64.0
34 Shyngys Kalykov Kazachstan 61.0   47.0
35 Gennadiy Semyonov Kazachstan 59.0   36.5
36 Tomas Zmoray Słowacja DSQ   DSQ
37 Anssi Ylipulli Finlandia DSQ   DSQ

« FIS Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich