Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
25
26
27
28
29
listopad 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
17.12.2010 - Notodden (Norwegia) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Mats Soehagen Berggaard Norwegia 98.5 100.0 269.5
2 Bjoern Einar Hagemoen Norwegia 99.5 97.5 265.5
3 Tommy Lianes Norwegia 98.5 95.0 256.0
4 Klaus Ovlien Engen Norwegia 98.5 93.0 248.5
5 Jan Jeske Niemcy 98.5 94.0 247.5
6 Simen Key Grimsrud Norwegia 95.0 93.5 244.5
7 Tomas Zmoray Słowacja 95.0 93.5 244.0
8 Antti Määttä Finlandia 91.5 97.0 241.0
9 Joachim Hauer Norwegia 95.0 95.0 240.0
10 Andreas Myhre Hellerud Norwegia 93.5 92.0 237.5
11 Daniel Andre Tande Norwegia 96.0 90.0 234.5
  Erik Simon Niemcy 94.0 92.0 234.5
  Janne Nordman Finlandia 90.5 94.0 234.5
  Sigmund Hagehaugen Norwegia 96.0 89.0 234.5
15 Miika Ylipulli Finlandia 90.5 94.0 234.0
16 Stian Andre Skinnes Norwegia 91.0 93.5 230.5
17 Sondre Myhre Norwegia 90.0 92.0 228.5
18 Hans Petter Bergquist Norwegia 92.0 89.5 226.0
19 Nicholas Fairall USA 89.5 92.0 225.0
20 Ole Fredrik Gyth-Delhi Norwegia 95.0 90.5 223.5
21 Sebastian Klinga Finlandia 89.5 87.5 217.5
22 Patrik Lichy Słowacja 88.5 88.5 213.5
23 Jere Kykkänen Finlandia 88.0 89.0 211.5
24 Phillip Sjoeen Norwegia 88.5 85.5 211.0
25 Marat Zhaparov Kazachstan 86.0 89.5 206.5
  Roman Kuryavskiv Kazachstan 86.0 88.5 206.5
27 Alexey Pchelintsev Kazachstan 89.5 86.5 206.0
28 Alexander Henningsen Norwegia 83.0 88.0 200.0
29 Lars Antonissen Holandia 84.5 82.0 193.5
30 Anton Kankenov Kazachstan 83.5 83.5 184.0
31 Je-Un Park Korea Pd. 82.0   91.5
32 Sabirzhan Muminov Kazachstan 82.5   91.0
33 Abylay Kopesbayev Kazachstan 79.0   85.5
34 Ruben de Wit Holandia 78.5   84.5
35 Jonas Schoien Oevregaard Norwegia 75.5   78.5
  Trevor Wert USA 75.5   78.5
37 Shyngys Kalykov Kazachstan 73.0   73.0
38 Gennadiy Semyonov Kazachstan 72.5   67.0
39 Chingiz Nabiev Kazachstan DNS   DNS

« FIS Cup 2010/2011 - wszystkie konkursy »
FIS Cup 2010/2011

FIS Cup 2010/2011

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich