Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty
24.03.2022 - Lahti (Finlandia) HS-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
kraj punkty
1 Austria Austria 920.0
2 Polska Polska 916.0
3 Niemcy Niemcy 911.5
4 Słowenia Słowenia 895.0
5 Finlandia Finlandia 860.5
6 Szwajcaria Szwajcaria 852.0
7 Francja Francja 819.0
8 Norwegia Norwegia 792.5
9 Rumunia Rumunia 686.0
10 Czechy Czechy 343.1
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jan Habdas Polska 95.5 94.0 256.7
2 Ben Bayer Niemcy 91.5 92.0 244.2
3 Jonas Schuster Austria 90.0 92.0 241.2
4 Louis Obersteiner Austria 93.0 93.0 240.5
5 Gorazd Zavrsnik Słowenia 94.0 93.5 239.0
6 Maksim Bartolj Słowenia 90.5 90.5 237.7
7 Lean Niederberger Szwajcaria 89.5 90.0 234.7
8 Adrian Tittel Niemcy 92.5 90.5 233.0
9 Yanick Wasser Szwajcaria 92.5 90.0 232.5
10 Marcin Wróbel Polska 90.5 95.5 231.4
11 Enzo Milesi Francja 90.0 88.0 231.2
12 Taj Ekart Słowenia 90.0 91.5 227.4
13 Kasperi Valto Finlandia 89.0 91.5 224.0
14 Jannik Faisst Niemcy 89.0 90.5 222.4
15 Andre Fussenegger Austria 90.0 89.0 219.4
16 Raffael Zimmermann Austria 87.0 91.0 218.9
17 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 89.0 88.0 217.5
18 Vilho Palosaari Finlandia 85.5 86.0 215.7
19 Richard Selbekk-Hansen Norwegia 85.0 85.5 215.2
20 Tomas Kuisma Finlandia 86.0 90.5 214.9
21 Simon Steinbeisser Niemcy 86.5 89.5 211.9
22 Klemens Joniak Polska 86.5 89.5 210.4
23 Iver Myhre Norwegia 85.0 89.0 206.9
24 Tuomas Kinnunen Finlandia 85.0 88.5 205.9
25 Jules Chervet Francja 83.5 85.5 201.5
26 Ari Repellin Francja 85.0 86.0 198.9
27 Juri Kesseli Szwajcaria 84.5 85.0 195.4
28 Martin Tonby Opsahl Norwegia 83.0 85.5 193.4
29 Nik Heberle Słowenia 82.0 85.0 190.9
30 Marius Sieber Szwajcaria 82.5 83.5 189.4
31 Faustin Moureaux Francja 82.5 84.5 187.4
32 Moise Alexandru Folea Rumunia 78.0 80.0 184.2
33 Adrian Aadalen Norwegia 78.5 80.5 177.0
34 Radu Matei Ardelean Rumunia 80.0 81.0 174.9
35 Mircea Stefan Jipescu Rumunia 79.0 79.0 168.5
36 Robert Stefan Sandulescu Rumunia 77.0 78.5 158.4
37 David Rygl Czechy 85.5   102.0
38 Stepan Kysel Czechy 76.0   85.1
39 Jiri Jindrisek Czechy 76.0   80.0
40 Filip Krenek Czechy 74.0   76.0

« Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy 2022 - wszystkie konkursy »
Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy 2022

Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy 2022

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:40
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
jutro
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
jutro
14:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich