Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
czerwiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
12.03.2023 - Oberhof (Niemcy) HS-100

Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Louis Obersteiner Austria 113.0 148.0
2 Stephan Embacher Austria 112.5 147.5
3 Juri Kesseli Szwajcaria 105.0 133.4
4 Maksim Bartolj Słowenia 104.5 132.0
5 Raffael Zimmermann Austria 103.5 129.0
6 Taj Ekart Słowenia 100.5 127.6
7 Emanuel Schmid Niemcy 106.0 126.0
8 Jaka Drinovec Słowenia 105.0 124.9
9 Simon Steinbeisser Niemcy 101.0 124.0
10 Enej Faletic Słowenia 103.5 123.4
11 Andre Fussenegger Austria 97.5 122.7
12 Johannes Poelz Austria 92.0 116.1
13 Philipp Fries Niemcy 100.0 114.6
14 Anej Razpotnik Słowenia 92.5 112.6
15 Ozbe Zupan Słowenia 96.5 111.6
16 Adrian Tittel Niemcy 93.0 111.4
17 Tobias Hussl Austria 96.5 110.1
18 Fabian Held Austria 97.0 109.6
19 Clemens Vinatzer Austria 93.5 109.1
20 Felix Trunz Szwajcaria 97.5 108.9
21 Ari Repellin Francja 98.5 106.8
22 Jannik Morin Austria 94.0 106.7
23 Nik Gostisa Lah Słowenia 95.0 104.9
24 David Rygl Czechy 95.5 104.6
25 Alex Reiter Niemcy 93.0 103.8
26 Lukas Laimer Austria 99.5 102.6
27 Matthias Wieser Austria 102.5 100.6
28 Miha Sincic Słowenia 86.5 100.3
29 Felix Resinger Austria 97.5 99.3
30 Nik Heberle Słowenia 90.0 98.8
31 Faustin Moureaux Francja 95.0 98.4
32 Julien Gay Francja 95.0 97.9
33 Simon Voehringer Niemcy 98.5 97.6
  Luka Filip Słowenia 90.0 97.6
35 Otto Maus Niemcy 96.5 97.4
36 Ziga Jancar Słowenia 93.0 96.5
37 Maximilian Zaller Austria 92.0 95.5
38 Tobias Bachleitner Austria 90.5 95.0
39 Urban Simnic Słowenia 89.0 94.5
40 Mauro Imhof Szwajcaria 93.0 93.6
41 Petr Vaverka Czechy 95.5 92.9
42 Nando Riemann Niemcy 92.5 92.3
43 Paul Schulz Niemcy 95.5 91.8
44 Bjoern Kupke Niemcy 94.0 90.3
45 Tone Petek Słowenia 88.5 87.7
46 Sebastian Schwarz Niemcy 84.0 87.5
47 Andraz Veres Słowenia 87.0 87.0
48 Janne Holz Niemcy 88.5 86.3
49 Lasse Deimel Niemcy 89.5 86.1
50 Julian Hillmer Niemcy 90.0 85.4
51 Leo Lamarca Francja 87.0 82.5
  Alexander Angerer Niemcy 86.5 82.5
53 Micha Sturm Szwajcaria 88.0 82.4
54 Sebastien Woodbridge Francja 86.5 81.1
55 Matija Prosenc Słowenia 82.5 80.1
56 Robin Kloss Niemcy 87.0 78.7
57 Martino Zambenedetti Włochy 82.0 77.9
58 Pirmin Kaiser Niemcy 83.0 73.8
59 Louis Guenther Niemcy 85.0 72.6
60 Celestin Meline Francja 83.5 65.4
61 Maxence Riviere Francja 76.5 55.8
62 Matheo Vernier Francja 58.0 35.7

« Alpen Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Kalendarium
Manuel Fettner
Dziś urodziny obchodzą:
Julija Srsen (1997)
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich