Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
11.03.2023 - Oberhof (Niemcy) HS-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Stephan Embacher Austria 106.5 142.5
2 Louis Obersteiner Austria 109.0 137.6
3 Juri Kesseli Szwajcaria 103.5 133.1
4 Anej Razpotnik Słowenia 99.5 127.2
5 Maksim Bartolj Słowenia 96.5 127.0
6 Johannes Poelz Austria 98.5 125.8
7 Tobias Hussl Austria 96.5 125.6
8 Sebastian Schwarz Niemcy 99.5 123.6
9 Enej Faletic Słowenia 95.5 122.6
10 Clemens Vinatzer Austria 98.0 122.1
11 Adrian Tittel Niemcy 94.0 119.5
12 Andre Fussenegger Austria 92.5 118.6
13 Raffael Zimmermann Austria 93.5 117.9
14 Simon Steinbeisser Niemcy 97.0 117.1
15 Nik Gostisa Lah Słowenia 96.0 116.1
16 Jannik Morin Austria 93.5 115.6
17 Ozbe Zupan Słowenia 96.0 115.4
18 Felix Trunz Szwajcaria 93.0 114.9
19 Emanuel Schmid Niemcy 92.0 113.5
20 Luka Filip Słowenia 94.0 113.3
21 Ari Repellin Francja 94.0 111.5
22 Taj Ekart Słowenia 89.5 111.1
23 Julien Gay Francja 94.0 108.7
24 Elias Malcher Niemcy 92.5 108.6
25 Jaka Drinovec Słowenia 88.5 107.5
26 David Rygl Czechy 91.0 107.1
27 Maximilian Zaller Austria 89.0 104.8
28 Philipp Fries Niemcy 85.5 104.6
29 Miha Sincic Słowenia 88.0 104.5
30 Paul Schulz Niemcy 88.5 103.9
31 Alex Reiter Niemcy 88.0 103.5
32 Sebastien Woodbridge Francja 92.0 102.8
  Otto Maus Niemcy 86.5 102.8
34 Mauro Imhof Szwajcaria 89.5 102.7
35 Nik Heberle Słowenia 86.5 100.3
36 Matthias Wieser Austria 89.0 100.1
37 Lukas Laimer Austria 86.5 97.8
38 Faustin Moureaux Francja 87.0 97.6
39 Urban Simnic Słowenia 84.5 96.2
40 Nando Riemann Niemcy 86.0 95.2
41 Ziga Jancar Słowenia 82.5 94.7
42 Tobias Bachleitner Austria 86.5 94.6
43 Tone Petek Słowenia 79.5 91.7
44 Pirmin Kaiser Niemcy 85.0 90.9
45 Matija Prosenc Słowenia 82.0 90.8
46 Julian Hillmer Niemcy 87.0 90.1
47 Janne Holz Niemcy 79.5 86.9
48 Simon Voehringer Niemcy 81.5 86.8
49 Bjoern Kupke Niemcy 84.5 86.4
50 Maximilian Gartner Włochy 81.5 84.6
51 Celestin Meline Francja 82.0 82.6
52 Andraz Veres Słowenia 80.0 82.5
53 Leo Lamarca Francja 79.5 82.4
54 Robin Kloss Niemcy 76.5 79.9
55 Lasse Deimel Niemcy 76.0 78.6
56 Louis Guenther Niemcy 76.0 76.3
57 Alexander Angerer Niemcy 79.0 75.0
58 Martino Zambenedetti Włochy 72.0 70.6
59 Matheo Vernier Francja 68.5 63.2
60 Micha Sturm Szwajcaria 72.5 62.9
61 Matti Delaup Francja 71.5 62.0
62 Petr Vaverka Czechy 80.5 56.9
63 Maxence Riviere Francja 62.0 39.5
64 Felix Resinger Austria   0.0
  Fabian Held Austria   0.0

« Alpen Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Kalendarium
Berkutschi.com
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich