Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
11.02.2023 - Kranj (Słowenia) HS-109
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Maksim Bartolj Słowenia 104.0 147.3
2 Jonas Schuster Austria 103.5 144.1
3 Julijan Smid Austria 102.0 141.8
4 Simon Steinberger Austria 101.5 141.3
5 Daniel Skarka Czechy 108.5 140.5
6 Adrian Tittel Niemcy 100.0 139.9
7 Juri Kesseli Szwajcaria 99.5 139.4
8 Stephan Embacher Austria 101.0 139.3
9 Taj Ekart Słowenia 103.0 139.0
10 Anej Razpotnik Słowenia 101.0 136.3
  Andre Fussenegger Austria 102.0 136.3
12 Johannes Poelz Austria 100.0 134.5
13 Jakob Steinberger Austria 100.5 134.3
14 Ozbe Zupan Słowenia 96.0 133.3
15 Enzo Milesi Francja 98.5 132.7
16 Miha Sincic Słowenia 102.0 132.3
  Louis Obersteiner Austria 98.0 132.3
18 Raffael Zimmermann Austria 97.5 130.6
19 Luka Filip Słowenia 97.0 130.5
20 Lucas Haagen Austria 98.5 129.1
21 Jules Chervet Francja 94.0 127.8
22 Tobias Hussl Austria 94.0 127.3
23 Mauro Imhof Szwajcaria 94.0 126.5
24 Felix Trunz Szwajcaria 94.5 125.8
25 Jannik Faisst Niemcy 93.5 125.6
26 Nik Gostisa Lah Słowenia 93.0 125.5
27 Clemens Vinatzer Austria 93.5 124.9
28 Fabian Held Austria 95.0 123.8
29 Max Unglaube Niemcy 92.5 121.2
30 Matija Prosenc Słowenia 91.5 120.9
31 Simon Steinbeisser Niemcy 95.0 120.3
32 Jaka Drinovec Słowenia 92.0 117.6
33 Enej Faletic Słowenia 89.0 117.0
34 Tone Petek Słowenia 92.5 116.1
35 Otto Maus Niemcy 90.0 115.6
36 Ari Repellin Francja 89.0 115.2
37 Janne Holz Niemcy 90.0 115.1
38 Faustin Moureaux Francja 87.5 114.3
  Lean Niederberger Szwajcaria 92.5 114.3
40 Alexander Angerer Niemcy 91.0 113.0
41 Alex Reiter Niemcy 90.5 112.4
42 Julien Gay Francja 88.0 112.0
43 Matic Jereb Słowenia 87.5 110.7
44 Niki Humml Austria 85.5 109.6
45 Maj Pagon Słowenia 89.0 109.0
46 Petr Vaverka Czechy 87.0 108.9
47 Elias Malcher Niemcy 91.0 108.5
48 Matheo Vernier Francja 86.5 108.1
49 Azbe Remic Słowenia 88.5 108.0
50 Marius Sieber Szwajcaria 83.5 107.3
51 Robin Kloss Niemcy 85.0 106.5
52 Nik Heberle Słowenia 83.5 106.1
53 Urh Rosar Słowenia 85.0 102.7
54 Lukas Nellenschulte Niemcy 85.0 102.1
55 Simon Voehringer Niemcy 88.0 101.9
56 Ziga Sabec Słowenia 85.0 101.5
57 Tadej Bedenik Słowenia 84.0 100.7
58 Urban Simnic Słowenia 80.5 96.1
59 Philipp Fries Niemcy 79.5 95.7
60 Lasse Deimel Niemcy 79.5 93.6
61 Nik Bergant Smerajc Słowenia 79.5 90.1
62 Martino Zambenedetti Włochy 77.0 89.0
63 Jan Osmera Czechy 77.0 81.4
64 Amadeus Horngacher Niemcy 76.5 79.2
65 Vojta Stolarz Czechy 77.0 78.7
66 Stepan Kysel Czechy 67.0 63.6
67 Lukas Laimer Austria 85.0 0.0

« Alpen Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich