Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
14.01.2023 - Eisenerz (Austria) HS-109
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Stephan Embacher Austria 105.5 142.4
2 Maksim Bartolj Słowenia 102.0 137.7
3 Johannes Poelz Austria 102.5 136.1
4 Julijan Smid Austria 101.5 135.4
5 Simon Steinberger Austria 103.0 133.3
6 Andre Fussenegger Austria 101.5 132.8
7 Taj Ekart Słowenia 102.5 130.4
8 Jakob Steinberger Austria 99.5 130.3
9 Gorazd Zavrsnik Słowenia 100.0 129.6
10 Sebastian Schwarz Niemcy 98.5 128.2
11 Ozbe Zupan Słowenia 97.5 128.0
12 Raffael Zimmermann Austria 98.0 127.1
13 Juri Kesseli Szwajcaria 98.0 126.6
14 Jonas Schuster Austria 101.5 126.4
15 Louis Obersteiner Austria 95.5 124.8
16 Emanuel Schmid Niemcy 95.0 123.8
17 Enzo Milesi Francja 97.0 123.5
18 Lean Niederberger Szwajcaria 94.5 123.1
19 Elia Ernst Austria 93.5 119.7
20 Luka Filip Słowenia 96.5 119.1
21 Urban Simnic Słowenia 94.5 118.5
22 Jules Chervet Francja 92.5 117.6
23 Lukas Nellenschulte Niemcy 92.5 116.4
  Ben Bayer Niemcy 92.0 116.4
25 Clemens Vinatzer Austria 91.0 115.7
26 Fabian Held Austria 92.5 114.2
27 Julian Fussi Niemcy 91.5 113.7
28 Anej Razpotnik Słowenia 90.0 112.1
29 Matic Jereb Słowenia 89.5 111.1
30 Marius Sieber Szwajcaria 90.0 110.7
31 Lucas Haagen Austria 90.0 110.5
32 Tobias Hussl Austria 91.5 110.4
33 Nik Heberle Słowenia 90.5 110.1
  Janne Holz Niemcy 89.0 110.1
35 Enej Faletic Słowenia 90.5 108.4
36 Jannik Faisst Niemcy 89.5 107.6
37 David Rygl Czechy 88.5 107.5
38 Luca Gruenwald Austria 88.0 106.0
39 Jaka Drinovec Słowenia 87.5 105.9
  Alex Reiter Niemcy 87.5 105.9
41 Adrian Tittel Niemcy 88.0 105.7
42 Otto Maus Niemcy 86.5 105.5
43 Miha Sincic Słowenia 88.0 104.7
44 Felix Trunz Szwajcaria 86.5 104.6
45 Martin Jekovec Słowenia 88.0 104.4
46 Jannik Morin Austria 87.5 103.6
47 Robin Kloss Niemcy 87.5 103.4
48 Julien Gay Francja 86.5 102.9
49 Lukas Laimer Austria 86.5 101.2
50 Lasse Deimel Niemcy 84.5 100.2
51 Nik Gostisa Lah Słowenia 89.0 99.8
52 Elias Malcher Niemcy 85.5 99.5
53 Micha Sturm Szwajcaria 84.0 98.4
54 Walter Wartbichler Austria 84.0 97.0
55 Ari Repellin Francja 84.5 96.5
56 Julian Ertl Austria 86.5 92.9
57 Martino Zambenedetti Włochy 82.0 91.3
58 Leo Lamarca Francja 79.5 91.1
59 Petr Vaverka Czechy 82.0 90.3
60 Daniel Skarka Czechy 82.5 89.9
61 Filip Krenek Czechy 82.0 88.7
62 Jonas Gruber Austria 79.0 87.1
63 Faustin Moureaux Francja 78.5 86.0
64 Matheo Vernier Francja 81.5 85.6
65 Amadeus Horngacher Niemcy 77.5 80.8
66 Raphael Dufrene Francja 78.0 76.6
67 Nejc Ingolic Słowenia 74.5 73.6
68 Jan Osmera Czechy 69.5 52.9
69 Maurin Schneider Szwajcaria 65.0 50.7
70 Simon Steinbeisser Niemcy DNS DNS

« Alpen Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Kalendarium
Berkutschi.com
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich