Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
6
7
8
20
21
22
23
27
28
29
marzec 2023
Najbliższe zawody
30.03.2023, godz. 10:30
Planica HS-240
Planica 7 - kwal.
17.12.2022 - Seefeld (Austria) HS-109
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Louis Obersteiner Austria 109.0 107.5 262.3
2 Stephan Embacher Austria 108.5 105.0 255.6
3 Maksim Bartolj Słowenia 108.0 104.0 251.5
4 Julijan Smid Austria 106.0 104.0 249.1
5 Taj Ekart Słowenia 104.0 103.5 246.1
6 Emanuel Schmid Niemcy 104.5 100.0 241.9
7 Remo Imhof Szwajcaria 102.0 99.5 239.0
8 Raffael Zimmermann Austria 102.0 101.0 234.2
9 Clemens Vinatzer Austria 97.5 100.0 231.9
10 Enzo Milesi Francja 99.0 100.0 231.1
11 Andre Fussenegger Austria 100.5 99.0 228.6
12 Adrian Tittel Niemcy 98.5 99.0 227.7
13 Jannik Faisst Niemcy 95.5 99.0 227.5
14 Sebastian Schwarz Niemcy 97.5 97.5 226.6
15 Jaka Drinovec Słowenia 96.0 97.5 225.5
16 Enej Faletic Słowenia 97.0 96.0 225.3
17 Yanick Wasser Szwajcaria 97.5 97.5 223.9
  Johannes Poelz Austria 95.5 97.5 223.9
19 Julian Fussi Niemcy 96.5 97.5 222.5
20 Luka Filip Słowenia 97.5 99.0 220.3
21 Alex Reiter Niemcy 96.0 96.5 219.7
22 Daniel Skarka Czechy 93.0 97.5 219.4
23 Ben Bayer Niemcy 96.0 94.5 219.0
  Tobias Hussl Austria 93.5 96.0 219.0
25 Jakob Steinberger Austria 95.0 95.0 218.7
26 Gorazd Zavrsnik Słowenia 95.5 94.0 217.2
27 Lucas Haagen Austria 95.5 95.5 217.0
28 Matic Jereb Słowenia 93.0 96.0 213.0
29 Ozbe Zupan Słowenia 95.5 93.5 212.5
30 Marius Sieber Szwajcaria 87.5 98.0 208.8
31 Jules Chervet Francja 92.5 93.5 208.6
32 Lean Niederberger Szwajcaria 92.0 94.0 208.1
33 Kilian Weichselbraun Austria 91.0 95.0 207.0
34 Juri Kesseli Szwajcaria 95.0 95.0 205.9
35 Simon Steinberger Austria 97.0 94.0 205.4
36 Fabian Held Austria 92.0 93.5 205.2
37 David Rygl Czechy 93.0 93.0 204.5
38 Andraz Veres Słowenia 93.5 89.5 199.9
39 Felix Trunz Szwajcaria 92.5 91.0 199.6
40 Martin Jekovec Słowenia 93.0 92.0 199.0
41 Elia Ernst Austria 89.5 91.0 196.8
42 Anej Razpotnik Słowenia 93.0 89.0 194.2
43 Jannik Morin Austria 92.5 93.0 193.8
44 Julian Ertl Austria 91.5 92.0 193.1
45 Simon Steinbeisser Niemcy 98.5 95.0 193.0
46 Lukas Laimer Austria 94.0 89.0 190.1
  Nik Gostisa Lah Słowenia 90.5 91.5 190.1
48 Lasse Deimel Niemcy 88.0 92.5 187.2
49 Stefan Hartl Austria 90.0 91.5 185.5
50 Nik Heberle Słowenia 90.5 88.5 184.3
51 Lukas Nellenschulte Niemcy 88.5 88.0 184.2
52 Philipp Fries Niemcy 89.0 88.5 180.9
53 Urban Simnic Słowenia 83.5 91.0 178.9
54 Julien Gay Francja 86.0 88.5 177.8
55 Matthias Wieser Austria 89.0 88.5 176.9
56 Walter Wartbichler Austria 89.5 86.5 176.0
57 Robin Kloss Niemcy 87.5 86.0 170.1
58 Elias Malcher Niemcy 87.0 82.0 169.5
59 Jaka Nace Aksentijevic Słowenia 84.0 84.0 165.1
60 Ari Repellin Francja 86.0 80.0 159.7
61 Alexander Angerer Niemcy 85.0 82.5 157.7
62 Celestin Meline Francja 79.5 82.0 154.1
63 Faustin Moureaux Francja 82.5 84.0 154.0
64 Paul Schulz Niemcy 82.0 83.5 153.4
65 Jan Osmera Czechy 80.0   0.0

« Alpen Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 marca 2023 (środa)
10:00
PŚ Planica
testy skoczni
19:00
PŚ Planica
odprawa techniczna
30 marca 2023 (czwartek)
08:00
PŚ Planica
oficjalny trening
10:30
PŚ Planica
kwalifikacje
31 marca 2023 (piątek)
14:00
PŚ Planica
seria próbna
15:00
PŚ Planica
konkurs ind.
1 kwietnia 2023 (sobota)
09:00
PŚ Planica
seria próbna
10:00
PŚ Planica
konkurs druż.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
16:52
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti, Finlandia
dzisiaj
16:52
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs indywidualny, HS 130
jutro
08:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Lahti, Finlandia
jutro
08:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
10:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Lahti, Finlandia
jutro
10:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs indywidualny, HS 130
jutro
17:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti, Finlandia
jutro
17:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
18:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs indywidualny, HS 130
jutro
18:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Lahti, Finlandia
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto jest największym objawieniem sezonu 2022/23?
Manuel Fettner
Daniel Tschofenig
Andreas Wellinger
Kristoffer Eriksen Sundal
Ren Nikaido
Yevhen Marusiak
Fatih Arda Ipcioglu
Alexandria Loutitt
Eva Pinkelnig
inny zawodnik/zawodniczka
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich