Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
25.09.2022 - Liberec (Czechy) HS-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Rok Masle Słowenia 100.5 148.7
2 Stephan Embacher Austria 95.5 136.3
3 Jiri Konvalinka Czechy 100.0 135.3
4 Louis Obersteiner Austria 94.0 133.3
5 Remo Imhof Szwajcaria 95.0 130.0
6 David Tritscher Austria 93.5 128.6
7 Johannes Poelz Austria 94.5 127.6
8 Yanick Wasser Szwajcaria 91.5 126.5
9 David Rygl Czechy 91.5 126.3
10 Elia Ernst Austria 92.5 125.7
11 Simon Steinberger Austria 86.5 122.3
12 Tobias Hussl Austria 92.0 121.4
13 Taj Ekart Słowenia 88.0 121.3
14 Luka Filip Słowenia 92.5 120.7
15 Andraz Veres Słowenia 90.5 119.5
16 Raffael Zimmermann Austria 93.5 119.0
17 Lukas Nellenschulte Niemcy 84.0 118.2
18 Lean Niederberger Szwajcaria 89.5 118.0
19 Enej Faletic Słowenia 86.5 117.5
20 Ozbe Zupan Słowenia 86.0 116.8
21 Nik Heberle Słowenia 83.5 115.9
22 Miha Sincic Słowenia 87.0 115.3
23 Daniel Skarka Czechy 86.0 114.8
24 Fabian Held Austria 89.5 113.0
25 Anej Razpotnik Słowenia 86.5 112.6
26 Sebastian Schwarz Niemcy 85.5 111.4
27 Lasse Deimel Niemcy 84.5 111.0
28 Philipp Fries Niemcy 83.5 109.2
29 Juri Kesseli Szwajcaria 84.0 106.8
30 Nik Gostisa Lah Słowenia 81.5 106.3
31 Kilian Weichselbraun Austria 80.5 105.6
32 Julian Ertl Austria 83.0 104.0
33 Jakob Steinberger Austria 79.0 103.4
34 Julian Fussi Niemcy 82.5 102.1
35 Max Unglaube Niemcy 82.0 100.7
36 Felix Trunz Szwajcaria 81.5 100.4
37 Erik Doelderer Austria 79.5 100.2
38 Alexander Angerer Niemcy 76.5 95.0
39 Jaka Drinovec Słowenia 82.0 93.1
40 Filip Krenek Czechy 73.5 91.7
41 Marius Sieber Szwajcaria 73.5 90.2
42 Elias Malcher Niemcy 74.0 87.9
43 Maximilian Zaller Austria 72.0 86.7
44 Stepan Kysel Czechy 73.5 85.2
45 Paul Schulz Niemcy 72.5 85.0
46 Petr Vaverka Czechy 72.5 84.2
47 Jachym Hrdina Czechy 70.5 82.5
48 Martin Jekovec Słowenia 68.0 82.0
49 Jan Osmera Czechy 71.5 76.6
50 Vojta Stolarz Czechy 72.5 76.0
51 Robin Kloss Niemcy 64.5 74.2
52 Bjoern Kupke Niemcy 66.5 73.5
53 Lukas Jerabek Czechy 66.5 67.4
54 Matej Horak Czechy 62.5 57.5
55 Davide Moreschini Włochy 54.5 55.8
56 Lucas Haagen Austria 64.5 54.0
57 Anej Macur Słowenia 55.0 53.8
58 Martino Zambenedetti Włochy 48.5 41.3
59 Jacopo Bigoni Włochy 48.0 34.6
60 Ziga Sabec Słowenia 85.0 0.0

« Alpen Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Kalendarium
Juha-Matti Ruuskanen
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
23:00
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#2)
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich