Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
11.09.2022 - Oberstdorf (Niemcy) HS-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki po I serii
zawodnik kraj odl. 1 punkty
1 Maksim Bartolj Słowenia 107.5 144.6
2 Jonas Schuster Austria 103.5 137.2
3 Andre Fussenegger Austria 100.0 128.9
4 Simon Steinbeisser Niemcy 99.0 128.2
5 Emanuel Schmid Niemcy 99.5 128.1
6 Julijan Smid Austria 101.0 127.4
7 Simon Steinberger Austria 97.5 126.2
8 Jakob Steinberger Austria 100.5 125.1
9 Jules Chervet Francja 99.5 124.2
10 Jannik Faisst Niemcy 99.5 123.6
11 Louis Obersteiner Austria 97.5 122.4
12 Ben Bayer Niemcy 99.0 122.1
13 Raffael Zimmermann Austria 99.0 121.5
14 Adrian Tittel Niemcy 97.0 120.8
15 David Rygl Czechy 98.0 119.3
16 Stephan Embacher Austria 99.5 118.8
17 Kilian Weichselbraun Austria 93.5 117.1
18 David Tritscher Austria 95.0 117.0
19 Remo Imhof Szwajcaria 97.0 116.2
  Enzo Milesi Francja 96.5 116.2
  Gorazd Zavrsnik Słowenia 94.5 116.2
22 Elia Ernst Austria 96.5 115.9
23 Tobias Hussl Austria 94.0 115.0
24 Taj Ekart Słowenia 93.5 114.7
25 Julian Fussi Niemcy 91.5 114.6
  Ziga Jancar Słowenia 94.0 114.6
27 Daniel Skarka Czechy 94.5 113.3
28 Lucas Haagen Austria 91.5 112.1
  Yanick Wasser Szwajcaria 92.0 112.1
30 Anej Razpotnik Słowenia 90.0 112.0
31 Ozbe Zupan Słowenia 96.0 111.2
32 Fabian Held Austria 94.5 110.4
33 Sebastian Schwarz Niemcy 94.0 110.3
34 Elias Malcher Niemcy 92.0 109.5
35 Nik Heberle Słowenia 92.5 107.5
36 Andraz Veres Słowenia 90.0 107.0
37 Tone Petek Słowenia 95.5 106.1
  Marius Sieber Szwajcaria 93.0 106.1
39 Johannes Poelz Austria 88.0 106.0
40 Alexander Angerer Niemcy 93.5 104.8
  Juri Kesseli Szwajcaria 91.0 104.8
42 Martin Jekovec Słowenia 93.0 104.2
43 Lasse Deimel Niemcy 89.0 103.6
  Enej Faletic Słowenia 89.5 103.6
45 Lean Niederberger Szwajcaria 88.5 102.5
46 Paul Schulz Niemcy 88.0 102.0
47 Philipp Fries Niemcy 87.0 101.0
48 Lukas Nellenschulte Niemcy 86.5 100.8
49 Matija Prosenc Słowenia 87.0 99.6
50 Julien Gay Francja 88.0 99.4
51 Robin Kloss Niemcy 89.0 97.0
52 Julian Hillmer Niemcy 82.5 94.2
53 Matheo Vernier Francja 85.0 93.5
  Luka Filip Słowenia 81.0 93.5
55 Max Unglaube Niemcy 85.5 92.7
56 Faustin Moureaux Francja 83.0 92.4
57 Leo Lamarca Francja 84.0 91.1
58 Janne Holz Niemcy 80.5 89.7
59 Felix Trunz Szwajcaria 81.0 88.9
60 Nando Riemann Niemcy 86.0 88.6
61 Nejc Podgorsek Słowenia 82.5 88.1
62 Filip Krenek Czechy 78.5 88.0
63 Ari Repellin Francja 84.0 85.8
64 Raphael Dufrene Francja 81.5 81.3
65 Micha Sturm Szwajcaria 78.0 74.0
66 Amadeus Horngacher Niemcy 76.5 71.9
67 Teodor Igor Herbstritt Słowenia 86.0 68.7
68 Martino Zambenedetti Włochy 69.5 62.2
69 Davide Moreschini Włochy 70.5 60.8
70 Simon Willibald Niemcy 68.0 51.9
71 Jacopo Bigoni Włochy 63.0 46.5

« Alpen Cup 2022/2023 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2022/2023

Alpen Cup 2022/2023

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich