TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
15.12.2018, godz. 11:00
Premanon HS-90
P¦ kobiet
14.01.2018 - Hinterzarten (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jan Hoerl Austria 105.5 104.5 271.0
2 Philipp Raimund Niemcy 103.5 103.0 263.0
  Aljaz Osterc Słowenia 104.5 102.0 263.0
4 Mika Schwann Austria 103.5 102.5 260.5
5 Zak Mogel Słowenia 103.5 101.0 251.5
6 Sandro Hauswirth Szwajcaria 102.0 99.0 250.0
7 Luca Roth Niemcy 102.0 98.0 248.5
8 Jan Kus Słowenia 102.0 98.0 246.0
9 Adrian Sell Niemcy 100.5 98.5 245.5
10 Noah Valtiner Austria 100.5 99.0 245.0
  Maximilian Lienher Austria 103.0 97.0 245.0
12 Tine Bogataj Słowenia 100.5 98.0 243.0
13 Julian Wienerroither Austria 100.5 97.5 240.0
14 Lennart Weigel Niemcy 102.0 95.0 239.5
15 Kilian Maerkl Niemcy 100.0 97.5 238.5
16 Cedrik Weigel Niemcy 100.0 97.5 236.0
  Dominik Peter Szwajcaria 97.5 97.5 236.0
18 Mark Hafnar Słowenia 99.5 96.0 234.5
19 Rok Oblak Słowenia 98.5 97.0 234.0
  Medard Brezovnik Słowenia 100.0 95.5 234.0
21 Stefan Rainer Austria 98.0 97.5 233.0
22 Mathis Contamine Francja 97.5 95.0 228.5
23 Axel Maylaender Niemcy 97.5 95.0 227.5
24 Justin Weigel Niemcy 97.5 95.0 227.0
  Blaz Pavlic Słowenia 99.5 95.5 227.0
  Claudio Haas Niemcy 97.5 94.5 227.0
27 David Haagen Austria 99.5 92.0 225.0
  Max Goller Niemcy 100.0 93.5 225.0
29 Jonathan Siegel Niemcy 95.0 94.5 222.0
  Luca Geyer Niemcy 97.0 92.5 222.0
31 Simon Spiewok Niemcy 97.0 93.0 218.5
32 Florian Mittendorfer Austria 94.5 93.0 217.5
  Bernard Dobre Słowenia 97.0 91.5 217.5
34 Peter Resinger Austria 97.5 92.0 217.0
35 Matija Vidic Słowenia 96.5 93.5 216.5
36 Giovanni Bresadola Włochy 93.5 93.0 213.0
37 Gabriele Zambelli Włochy 93.5 91.0 211.5
38 Alessandro Batby Francja 92.5 93.0 211.0
39 Julian Wackernell Austria 92.5 91.5 209.5
40 Lovro Vodusek Słowenia 97.0 89.0 208.5
41 Dominik Schwei Austria 93.0 90.0 207.5
42 Jan Bombek Słowenia 95.5 88.0 206.5
43 Claudio Moerth Austria 93.5 89.0 206.0
44 Nejc Toporis Słowenia 94.0 94.0 205.5
  Valentin Foubert Francja 91.0 91.0 205.5
46 Lean Niederberger Szwajcaria 94.5 87.5 204.5
47 Philipp Haagen Austria 93.0 91.0 203.5
48 Jack White Francja 91.5 90.0 202.5
49 Quirin Modricken Niemcy 92.5 87.5 200.0
50 Sebastian Ludwig Niemcy 90.5 90.0 198.0
51 Benedikt Hahne Niemcy 94.0 87.0 197.0
52 Patrik Vitez Słowenia 95.0 85.5 196.0
53 Marco Woergoetter Austria 90.0 89.0 195.5
54 Tom Gerisch Niemcy 93.0 86.5 194.0
55 Lorenz Efinger Niemcy 88.0 91.5 190.5
56 Lars Kindlimann Szwajcaria 90.0 85.5 189.5
57 Olan Lacroix Szwajcaria 88.0 86.5 187.5
58 Xaver Aigner Austria 89.0 85.0 184.5
59 Enzo Milesi Francja 87.0 85.5 182.0
  Finn Braun Niemcy 89.0 83.5 182.0
61 Daniel Rehm Niemcy 92.0 92.0 181.0
62 Mario Anderegg Szwajcaria 87.0 89.0 179.0
63 Mattia Galiani Włochy 85.0 84.0 175.0
64 Daniel Moroder Włochy 85.0 81.0 168.0
65 Alessio Longo Włochy 78.0 79.0 138.0
66 Andrea Campregher Włochy 68.0 64.0 85.0
67 Francesco Cecon Włochy DNS   DNS
68 Jernej Presecnik Słowenia DSQ   DSQ

« Alpen Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2017/2018

Alpen Cup 2017/2018

Kalendarium
Evgeni Plekhov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
13:30
CoC Ruka
oficjalny trening
13:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
15:00
P¦ Engelberg
seria próbna
16:00
CoC Ruka
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »