TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
15.12.2018, godz. 11:00
Premanon HS-90
P¦ kobiet
13.01.2018 - Hinterzarten (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Jan Hoerl Austria 106.0 108.5 279.0
2 Luca Roth Niemcy 107.0 104.5 274.0
3 Sandro Hauswirth Szwajcaria 107.0 103.0 271.0
4 Aljaz Osterc Słowenia 105.0 105.0 269.5
  Jan Kus Słowenia 105.5 104.0 269.5
6 Maximilian Lienher Austria 106.0 104.0 269.0
7 Adrian Sell Niemcy 105.0 103.5 267.5
8 Mika Schwann Austria 104.5 104.5 267.0
9 Dominik Peter Szwajcaria 105.0 103.0 264.5
10 Rok Oblak Słowenia 105.5 103.0 263.5
11 Blaz Pavlic Słowenia 104.0 105.5 262.5
12 Zak Mogel Słowenia 102.5 105.0 259.5
13 Noah Valtiner Austria 99.5 104.5 255.0
14 Stefan Rainer Austria 99.5 103.5 254.0
15 Philipp Raimund Niemcy 101.0 102.0 253.5
  Mark Hafnar Słowenia 100.0 105.0 253.5
17 Cedrik Weigel Niemcy 102.5 100.0 252.0
  Max Goller Niemcy 99.0 104.5 252.0
19 Mathis Contamine Francja 102.5 99.0 249.0
20 Tine Bogataj Słowenia 100.5 100.0 248.5
21 Peter Resinger Austria 101.0 99.5 245.0
22 Justin Weigel Niemcy 101.0 97.5 243.0
23 Lovro Vodusek Słowenia 98.0 101.0 242.5
24 Julian Wienerroither Austria 99.5 98.5 241.0
25 Jonathan Siegel Niemcy 101.0 95.5 238.0
26 Luca Geyer Niemcy 100.0 97.0 237.5
  Medard Brezovnik Słowenia 98.5 98.5 237.5
28 Giovanni Bresadola Włochy 97.5 98.5 235.5
29 Lennart Weigel Niemcy 99.5 96.0 234.5
  Matija Vidic Słowenia 100.0 96.0 234.5
31 Valentin Foubert Francja 97.0 100.0 234.0
32 Lean Niederberger Szwajcaria 97.0 96.5 230.5
33 Claudio Moerth Austria 97.5 95.0 229.0
34 Benedikt Hahne Niemcy 97.5 94.0 227.0
35 Nejc Toporis Słowenia 98.5 94.5 226.0
  Simon Spiewok Niemcy 97.5 95.5 226.0
37 Florian Mittendorfer Austria 98.0 93.0 224.5
38 Julian Wackernell Austria 97.5 93.5 223.5
  David Haagen Austria 97.0 93.5 223.5
40 Daniel Rehm Niemcy 97.0 95.0 223.0
  Bernard Dobre Słowenia 98.5 92.0 223.0
42 Claudio Haas Niemcy 95.0 94.5 221.5
43 Jan Bombek Słowenia 96.0 95.0 221.0
44 Alessandro Batby Francja 94.0 95.0 219.5
45 Dominik Schwei Austria 94.5 93.5 219.0
  Francesco Cecon Włochy 96.5 93.0 219.0
47 Axel Maylaender Niemcy 93.0 96.0 218.5
  Kilian Maerkl Niemcy 93.0 97.5 218.5
49 Philipp Haagen Austria 93.0 94.0 216.0
50 Jernej Presecnik Słowenia 93.0 92.5 213.0
51 Lorenz Efinger Niemcy 93.5 93.0 208.5
52 Patrik Vitez Słowenia 93.5 91.5 207.5
53 Xaver Aigner Austria 91.5 94.0 207.0
54 Olan Lacroix Szwajcaria 92.5 89.0 205.5
55 Lars Kindlimann Szwajcaria 94.0 88.5 205.0
56 Jack White Francja 92.5 89.5 202.5
57 Gabriele Zambelli Włochy 96.0 84.5 199.5
58 Quirin Modricken Niemcy 89.0 90.0 196.5
59 Marco Woergoetter Austria 88.5 90.0 195.0
60 Finn Braun Niemcy 89.0 88.0 193.0
61 Mario Anderegg Szwajcaria 93.5 85.0 187.5
62 Enzo Milesi Francja 86.0 89.5 186.5
  Mattia Galiani Włochy 92.5 81.5 186.5
64 Tom Gerisch Niemcy 81.5 91.5 183.5
65 Sebastian Ludwig Niemcy 90.0 84.5 181.5
66 Daniel Moroder Włochy 87.0 81.5 173.5
67 Alessio Longo Włochy 79.5 76.0 135.0
68 Andrea Campregher Włochy 68.0 69.0 95.0

« Alpen Cup 2017/2018 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2017/2018

Alpen Cup 2017/2018

Kalendarium
Evgeni Plekhov
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
11:00
CoC kobiet Notodden
seria próbna
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
11:45
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
12:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
13:30
CoC Ruka
oficjalny trening
13:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
15:00
P¦ Engelberg
seria próbna
16:00
CoC Ruka
konkurs ind.
16:00
P¦ Engelberg
konkurs ind.
16 grudnia 2018 (niedziela)
08:00
CoC Ruka
seria próbna
09:00
CoC Ruka
konkurs ind.
09:45
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Premanon
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »