Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
8
9
10
15
16
17
18
19
22
23
24
25
28
29
30
31
lipiec 2019
Najbliższe zawody
21.07.2019, godz. 17:30
Wisła HS-134
LGP
16.01.2016 - Oberwiesenthal (Niemcy) K-95
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Paul Brasme Francja 99.5 101.0 248.0
2 Jan Kus Słowenia 99.0 101.5 247.0
3 Paul Winter Niemcy 100.5 100.0 246.0
4 Alex Insam Włochy 99.0 100.5 245.0
5 Aljaz Osterc Słowenia 103.0 96.0 244.0
6 Jonathan Siegel Niemcy 100.5 97.5 242.0
7 Constantin Schmid Niemcy 98.5 98.0 237.5
8 Adrian Sell Niemcy 98.5 99.0 234.5
9 Timi Zajc Słowenia 97.0 96.5 232.5
  Max Schaale Niemcy 98.5 97.0 232.5
11 Clemens Leitner Austria 96.5 97.5 231.0
12 Martin Diess Austria 94.0 98.5 227.0
13 Thomas Roch Dupland Francja 98.5 92.5 225.5
  Andraz Modic Słowenia 92.5 99.5 225.5
15 Mika Schwann Austria 99.0 91.0 224.0
16 Rok Tarman Słowenia 97.0 92.5 222.5
17 Janni Reisenauer Austria 90.5 98.5 221.5
18 Felix Hoffmann Niemcy 93.5 96.5 219.0
19 Simon Greiderer Austria 98.0 90.0 218.0
20 Maximilian Steiner Austria 93.5 94.0 217.0
21 Philipp Haagen Austria 94.5 91.0 214.0
22 Axel Maylaender Niemcy 92.0 94.5 213.0
23 Sebastian Rombach Niemcy 92.5 92.0 211.0
24 Martin Capuder Słowenia 92.5 92.5 207.5
25 Blaz Pavlic Słowenia 93.5 90.5 207.0
26 Matevz Samec Słowenia 94.0 88.5 206.0
27 Moritz Baer Niemcy 97.0 84.5 205.0
28 Matija Stemberger Słowenia 91.5 90.5 204.0
  Sandro Hauswirth Szwajcaria 95.5 86.0 204.0
30 Felix Greber Austria 91.5 90.5 203.5
31 Mario Mendel Austria 93.5 88.0 202.5
  Jan-Oswald Krassnegger Austria 93.5 89.5 202.5
33 Urban Rogelj Słowenia 92.0 88.5 201.0
34 Patrick Kogler Austria 88.5 92.0 200.5
  Nik Fabijan Słowenia 91.0 90.5 200.5
36 Jakob Kosak Niemcy 90.0 90.0 199.0
37 Tine Bogataj Słowenia 90.0 89.5 197.5
38 Markus Rupitsch Austria 86.0 92.0 195.5
39 Tobias Birchler Szwajcaria 89.0 88.0 193.0
40 Kristjan Lesnik Słowenia 91.0 85.5 192.5
41 Luca Roth Niemcy 87.0 88.0 189.0
42 Lennart Weigel Niemcy 86.0 88.5 188.0
43 Max Goller Niemcy 88.0 86.0 187.0
44 Lojze Petek Słowenia 88.5 87.5 186.5
  Jonathan Learoyd Francja 88.0 86.0 186.5
46 Dominik Schwei Austria 84.5 89.0 185.5
47 Joy Senoner Włochy 83.5 90.0 185.0
48 Mathis Contamine Francja 90.5 84.5 184.5
49 Noelig Revilliod Blanchard Francja 87.5 86.0 184.0
  Erik Frischmann Niemcy 87.5 85.5 184.0
51 Maximilian Schmalnauer Austria 86.5 87.5 183.5
  Justin Lisso Niemcy 87.5 85.0 183.5
53 Fabian Seidl Niemcy 90.0 84.0 183.0
  Johannes Schubert Niemcy 87.5 85.5 183.0
55 Julian Wienerroither Austria 81.5 92.0 182.5
56 Justin Nietzel Niemcy 83.0 88.0 180.0
57 Felix Althaus Niemcy 90.0 81.5 179.5
58 Anze Lavtizar Słowenia 84.5 84.5 167.5
59 Pascal Mueller Szwajcaria 83.5 81.0 166.0
60 Alessio Longo Włochy 80.5 83.5 163.5
61 Philipp Raimund Niemcy 80.0 83.0 161.0
62 Kevin Rosenwirth Włochy 81.5 80.5 160.0
63 Dominik Peter Szwajcaria 84.0 78.0 159.5
64 Guillaume Rabaut Francja 80.0 80.0 156.0
65 Tim Bernoud Francja 78.5 81.5 155.5
66 Luca von Gruenigen Szwajcaria 80.5 76.5 150.0
67 Mario Anderegg Szwajcaria 79.5 79.0 149.5
68 Hugo Toux Francja 76.5 78.5 144.5
  Kevin Romang Szwajcaria 79.0 76.0 144.5
70 Jack White Francja 77.0 79.0 144.0
71 Alessandro Batby Francja 77.5 77.5 143.0
72 Manuel Fuchs Szwajcaria 75.0 75.5 135.0
73 Francesco Cecon Włochy 77.0 73.5 133.0
74 Olan Lacroix Szwajcaria 73.5 75.0 129.0
75 Giovanni Bresadola Włochy 75.5 71.5 117.5
76 Janne Perini Szwajcaria 77.5 66.0 112.0

« Alpen Cup 2015/2016 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2015/2016

Alpen Cup 2015/2016

Najbliższe zawody
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
26 lipca 2019 (pi±tek)
10:30
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna K
11:00
LGP Hinterzarten
odprawa techniczna M
13:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening K
15:30
LGP Hinterzarten
kwalifikacje K
17:30
LGP Hinterzarten
oficjalny trening M
19:00
LGP Hinterzarten
kwalifikacje M
20:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. K
27 lipca 2019 (sobota)
10:55
LGP Hinterzarten
seria próbna (mix)
11:55
LGP Hinterzarten
konkurs mix
17:30
LGP Hinterzarten
seria próbna M
18:30
LGP Hinterzarten
konkurs ind. M
3 sierpnia 2019 (sobota)
09:00
FIS Cup Ljubno
odprawa techniczna K/M
12:00
FIS Cup Ljubno
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich