Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
08.03.2015 - Chaux-Neuve (Francja) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Domen Prevc Słowenia 113.0 114.0 257.5
2 Janni Reisenauer Austria 111.0 111.0 245.5
3 Dominik Maylaender Niemcy 110.0 109.0 238.1
4 Andraz Modic Słowenia 108.5 110.5 237.6
5 Felix Hoffmann Niemcy 109.5 109.0 236.7
6 Paul Brasme Francja 106.0 111.0 236.5
7 Alexander Hayboeck Austria 107.5 107.0 231.5
8 Thomas Hofer Austria 106.5 108.0 231.0
9 Ziga Jelar Słowenia 102.5 108.5 225.7
10 Tim Fuchs Niemcy 102.5 110.0 224.9
11 Michael Falkensteiner Austria 105.5 106.5 223.0
12 Felix Greber Austria 104.0 106.0 222.9
13 Mario Mendel Austria 102.0 109.0 222.7
  Luca Egloff Szwajcaria 101.5 112.0 222.7
15 Aljaz Vodan Słowenia 108.0 110.5 222.2
16 Jan-Oswald Krassnegger Austria 105.0 107.0 221.5
17 Maximilian Steiner Austria 104.0 106.5 221.3
18 Martin Capuder Słowenia 104.0 106.0 220.4
19 Roland Rokita Austria 105.5 105.5 220.2
20 Andreas Schuler Szwajcaria 106.5 103.5 219.9
21 Noelig Revilliod Blanchard Francja 102.0 107.0 219.1
22 Petrick Hammann Niemcy 104.0 104.5 218.2
23 Jan Kus Słowenia 103.0 106.5 217.0
24 Johannes Schubert Niemcy 101.5 106.0 216.9
25 Nejc Seretinek Słowenia 103.5 105.5 216.1
26 Martin Schmid Austria 102.5 106.0 215.2
27 Thomas Roch Dupland Francja 104.0 102.0 214.2
28 Patrick Kogler Austria 101.0 105.5 214.1
29 Moritz Echsler Niemcy 101.5 106.0 213.4
30 Axel Maylaender Niemcy 100.0 105.0 212.9
31 Luc Claret Tournier Francja 103.0 102.0 211.9
32 Sebastian Rombach Niemcy 105.5 100.0 211.8
33 Tilen Bartol Słowenia 107.5 107.5 211.4
34 Urban Rogelj Słowenia 101.0 104.0 210.9
35 Jonathan Siegel Niemcy 103.5 101.0 210.5
36 Fabian Rauter Austria 101.0 104.0 209.9
37 Clemens Leitner Austria 99.5 106.0 209.8
  Anze Lavtizar Słowenia 105.0 105.5 209.8
39 Maximilian Schmalnauer Austria 104.0 99.0 208.3
40 Justin Nietzel Niemcy 99.0 105.5 207.5
41 Moritz Baer Niemcy 101.5 100.5 206.5
42 Rok Tarman Słowenia 109.5 105.0 205.5
43 Tim Heinrich Niemcy 97.0 104.0 204.7
44 Lukas Schuhmacher Austria 100.0 102.0 204.5
45 Cedrik Weigel Niemcy 100.0 101.5 204.1
  Arthur Royer Francja 101.0 100.5 204.1
47 Tobias Birchler Szwajcaria 97.5 102.5 201.9
48 Tine Bogataj Słowenia 101.0 99.0 200.4
49 Bor Pavlovcic Słowenia 95.5 102.5 198.8
50 Joy Senoner Włochy 100.5 99.0 198.5
51 Jeremy Pointu Francja 95.0 101.5 193.6
52 Timi Zajc Słowenia 97.5 98.5 193.2
53 Florjan Jelovcan Słowenia 93.0 102.5 191.3
54 Adrian Sell Niemcy 92.5 102.0 187.0
55 Brice Ottonello Francja 97.0 94.5 184.6
56 Fabian Seidl Niemcy 97.0 95.0 183.0
57 Guillaume Rabaut Francja 95.5 93.5 179.6
58 Luca von Gruenigen Szwajcaria 93.0 95.5 177.7
59 Kevin Romang Szwajcaria 89.0 90.5 160.0
60 Hugo Toux Francja 87.0 90.0 154.0
61 Manuel Fuchs Szwajcaria 87.0 89.0 153.7
62 Jack White Francja 84.5 88.5 146.8
63 Sandro Hauswirth Szwajcaria 83.5 90.5 146.1
64 Janne Perini Szwajcaria 87.5 86.0 145.2
65 Mario Anderegg Szwajcaria 78.5 82.5 119.2
66 Olan Lacroix Szwajcaria 77.0 76.5 104.7
67 Lars Kindlimann Szwajcaria 76.0 76.5 103.9
68 Mathis Contamine Francja 99.5 DSQ 98.3
69 Martin Espiau Francja 87.5 DSQ 74.7

« Alpen Cup 2014/2015 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2014/2015

Alpen Cup 2014/2015

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Listy zawodników z prawem startu w P¦ i PK
Lubisz zabawić się w selekcjonera kadry? Zobacz, kogo możesz wybrać!
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich