Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
24
25
28
29
30
wrzesień 2020
Najbliższe zawody
03.10.2020, godz. 10:00
Rasnov HS-97
FIS Cup K
07.03.2015 - Chaux-Neuve (Francja) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Alexander Hayboeck Austria 109.5 110.0 240.5
2 Janni Reisenauer Austria 108.5 109.5 237.8
3 Domen Prevc Słowenia 106.5 110.0 237.6
4 Tim Fuchs Niemcy 108.5 108.5 237.0
5 Thomas Hofer Austria 108.0 109.5 236.9
6 Rok Tarman Słowenia 108.0 107.5 234.3
7 Aljaz Vodan Słowenia 107.5 108.5 234.2
8 Dominik Maylaender Niemcy 108.5 107.5 233.7
9 Paul Brasme Francja 107.0 108.0 232.9
10 Anze Lavtizar Słowenia 108.5 106.0 232.5
  Maximilian Steiner Austria 107.5 107.0 232.5
12 Luca Egloff Szwajcaria 108.0 108.0 232.2
13 Felix Hoffmann Niemcy 105.0 112.0 231.0
  Jan Kus Słowenia 108.0 106.5 231.0
15 Tim Heinrich Niemcy 107.0 105.5 230.4
16 Maximilian Schmalnauer Austria 104.0 108.0 227.0
17 Ziga Jelar Słowenia 106.5 104.5 225.7
18 Jan-Oswald Krassnegger Austria 106.5 106.0 223.9
19 Petrick Hammann Niemcy 106.5 104.0 223.3
20 Andraz Modic Słowenia 104.5 105.5 222.9
21 Thomas Roch Dupland Francja 104.5 105.5 221.4
22 Felix Greber Austria 104.0 105.0 221.1
23 Noelig Revilliod Blanchard Francja 101.5 106.5 220.3
24 Tilen Bartol Słowenia 102.0 108.0 219.4
25 Nejc Seretinek Słowenia 104.5 104.0 219.2
26 Andreas Schuler Szwajcaria 103.5 105.5 218.6
27 Roland Rokita Austria 103.0 106.0 218.1
28 Tobias Birchler Szwajcaria 105.0 102.5 217.9
29 Fabian Rauter Austria 104.0 104.0 216.3
30 Mario Mendel Austria 105.0 102.0 214.0
31 Urban Rogelj Słowenia 102.5 103.0 212.8
32 Moritz Baer Niemcy 100.5 104.5 211.9
33 Johannes Schubert Niemcy 101.0 103.0 211.1
34 Lukas Schuhmacher Austria 101.5 103.5 210.9
35 Clemens Leitner Austria 102.0 103.5 210.8
36 Tine Bogataj Słowenia 103.5 100.5 209.6
37 Patrick Kogler Austria 101.0 102.5 209.2
38 Axel Maylaender Niemcy 102.5 100.5 207.8
39 Martin Schmid Austria 99.5 103.5 206.8
40 Moritz Echsler Niemcy 101.5 101.0 204.9
41 Justin Nietzel Niemcy 101.5 100.5 202.5
42 Martin Capuder Słowenia 100.0 100.5 202.3
43 Bor Pavlovcic Słowenia 99.0 100.0 201.1
44 Michael Falkensteiner Austria 98.0 100.5 198.2
45 Sebastian Rombach Niemcy 100.5 97.0 197.4
46 Jonathan Siegel Niemcy 96.5 101.0 196.4
47 Florjan Jelovcan Słowenia 104.0 102.5 195.1
48 Timi Zajc Słowenia 96.5 99.5 193.7
49 Adrian Sell Niemcy 97.5 99.5 193.0
50 Arthur Royer Francja 100.5 96.0 191.6
51 Cedrik Weigel Niemcy 96.0 98.0 189.6
  Luc Claret Tournier Francja 97.5 96.5 189.6
53 Jeremy Pointu Francja 92.0 97.0 178.1
54 Brice Ottonello Francja 92.5 92.5 171.4
55 Guillaume Rabaut Francja 92.5 92.0 169.5
56 Joy Senoner Włochy 92.0 93.5 168.8
57 Luca von Gruenigen Szwajcaria 90.5 92.0 167.4
58 Mathis Contamine Francja 90.5 92.0 166.9
59 Fabian Seidl Niemcy 87.0 97.5 164.5
60 Kevin Romang Szwajcaria 91.0 87.5 159.7
61 Martin Espiau Francja 90.0 87.5 154.4
62 Hugo Toux Francja 83.5 88.0 142.6
63 Sandro Hauswirth Szwajcaria 85.0 83.5 138.2
64 Manuel Fuchs Szwajcaria 84.5 84.5 138.1
65 Jack White Francja 82.5 84.5 135.0
66 Janne Perini Szwajcaria 81.0 86.5 133.9
67 Mario Anderegg Szwajcaria 81.0 85.0 128.2
68 Lars Kindlimann Szwajcaria 79.0 75.5 108.0
69 Olan Lacroix Szwajcaria 75.5 78.5 106.1

« Alpen Cup 2014/2015 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2014/2015

Alpen Cup 2014/2015

Kalendarium
Andraz Pograjc
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
3 paĽdziernika 2020 (sobota)
07:15
FIS Cup Rasnov
odprawa techniczna K/M
08:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening K
09:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
10:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
13:30
FIS Cup Rasnov
oficjalny trening M
14:15
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
15:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
4 paĽdziernika 2020 (niedziela)
08:30
FIS Cup Rasnov
seria próbna K
09:30
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. K
12:00
FIS Cup Rasnov
seria próbna M
13:00
FIS Cup Rasnov
konkurs ind. M
9 grudnia 2020 (¶roda)
19:00
M¦ Planica
odprawa techniczna
10 grudnia 2020 (czwartek)
14:00
M¦ Planica
oficjalny trening
16:00
M¦ Planica
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Przecieramy tory
Skokinarciarskie.pl to najstarszy polski portal o skokach - istniejemy od maja 2000 roku...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich