Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
13.09.2014 - Einsiedeln (Szwajcaria) K-105
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Patrick Streitler Austria 112.5 113.5 258.8
2 Killian Peier Szwajcaria 111.5 114.5 257.8
3 Elias Tollinger Austria 114.0 112.5 256.2
4 Philipp Aschenwald Austria 112.0 113.5 253.9
5 Tilen Bartol Słowenia 109.5 111.5 245.3
6 Thomas Hofer Austria 112.0 113.0 245.0
7 Andraz Modic Słowenia 110.0 110.5 244.9
8 Maximilian Steiner Austria 110.5 111.5 242.6
9 Simon Greiderer Austria 110.0 109.5 242.1
10 Alexander Hayboeck Austria 109.5 114.0 239.8
11 Luca Egloff Szwajcaria 107.0 111.5 238.8
12 Andreas Schuler Szwajcaria 108.5 109.0 238.0
13 Franz Weiss Niemcy 107.5 109.5 237.1
14 Daniele Varesco Włochy 109.0 108.0 236.6
15 Tim Heinrich Niemcy 107.5 108.5 235.3
16 Florjan Jelovcan Słowenia 106.0 109.5 234.4
17 Urban Rogelj Słowenia 106.5 108.5 233.5
18 Axel Maylaender Niemcy 105.0 109.5 230.6
19 Lucas Schaffer Austria 106.5 107.0 230.3
20 Mario Mendel Austria 104.5 109.0 228.3
21 Jan Kus Słowenia 108.5 104.5 227.9
22 Julian Hahn Niemcy 104.5 106.5 226.8
23 Domen Prevc Słowenia 105.0 106.5 226.2
24 Anze Lavtizar Słowenia 101.5 109.0 224.4
25 Patrick Kogler Austria 102.5 107.5 223.5
26 Johannes Schubert Niemcy 104.5 106.0 222.9
27 Jonathan Siegel Niemcy 104.0 105.5 222.1
28 Fabian Seidl Niemcy 104.0 107.5 221.7
29 Timi Zajc Słowenia 105.0 104.5 221.1
30 Maximilian Schmalnauer Austria 102.0 107.5 220.1
31 Felix Greber Austria 103.0 104.5 219.5
32 Tobias Birchler Szwajcaria 103.0 104.5 217.5
33 Ziga Jelar Słowenia 102.5 106.5 216.2
34 Niklas Brunner Niemcy 103.0 103.5 215.2
35 Paul Brasme Francja 102.0 104.5 214.7
36 Moritz Baer Niemcy 98.5 106.5 212.0
37 Martin Diess Austria 103.5 103.5 211.6
38 David Siegel Niemcy 107.0 97.5 209.6
39 Franz Roeder Niemcy 99.5 102.5 207.1
40 Zak Silih Słowenia 101.0 102.0 206.4
41 Tine Bogataj Słowenia 99.5 102.5 206.1
42 Thomas Roch Dupland Francja 101.0 99.0 200.5
43 Luc Claret Tournier Francja 99.0 101.0 200.0
44 Kristjan Lesnik Słowenia 99.5 98.5 198.4
45 Richard Schultheiss Niemcy 99.5 99.5 198.2
46 Alex Insam Włochy 99.0 99.0 197.9
47 Benedikt Menz Niemcy 98.5 98.5 194.6
48 Markus Rupitsch Austria 101.5 103.0 189.6
49 Nejc Seretinek Słowenia 93.0 96.5 179.6
50 Guillaume Rabaut Francja 95.0 93.5 178.3
51 Jeremy Pointu Francja 92.5 96.0 177.8
52 Noelig Revilliod Blanchard Francja 95.0 93.0 177.4
53 Matija Stemberger Słowenia 92.5 94.5 174.6
54 Clemens Leitner Austria 92.5 95.5 173.9
55 Lukas Wagner Niemcy 94.0 97.0 171.3
56 Benjamin Ernst Szwajcaria 91.5 95.5 170.6
57 Alessio Longo Włochy 90.5 94.5 170.0
58 Aljaz Osterc Słowenia 89.5 93.0 160.5
59 Jonathan Learoyd Francja 86.0 92.5 157.8
60 Patrik Rohr Niemcy 87.0 91.5 157.3
61 Dominik Peter Szwajcaria 92.0 86.0 156.9
62 Luca von Gruenigen Szwajcaria 87.0 89.0 154.3
63 Joy Senoner Włochy 87.5 88.0 151.9
64 Kevin Romang Szwajcaria 86.5 86.5 146.9
65 Sandro Hauswirth Szwajcaria 84.0 84.5 138.3
66 Daniel Zelger Szwajcaria 78.0 84.0 125.6
67 Mario Anderegg Szwajcaria 75.0 85.5 121.9
68 Jakob Hess Szwajcaria 79.0 81.0 121.0
69 Lars Kindlimann Szwajcaria 82.5 75.0 116.5
70 Manuel Fuchs Szwajcaria 74.5 72.5 97.6

« Alpen Cup 2014/2015 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2014/2015

Alpen Cup 2014/2015

Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Sylwetki ponad 600 osób ze ¶wiata skoków
Poszukujesz informacji o zawodniku? Znajdziesz je w naszych sylwetkach...
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich