BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
29.11.2020, godz. 15:30
Ruka HS-142
08.03.2014 - Chaux Neuve (Francja) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Paul Winter Niemcy 111.5 114.0 255.3
2 David Siegel Niemcy 114.5 109.5 250.6
3 Tim Heinrich Niemcy 112.5 111.5 250.1
  Martin Hamann Niemcy 113.0 111.0 250.1
5 Stefan Huber Austria 106.5 114.5 245.2
6 Franz Weiss Niemcy 111.5 108.5 241.4
7 Philipp Aschenwald Austria 110.0 111.5 240.1
8 Elias Tollinger Austria 115.0 112.5 235.4
9 Petrick Hammann Niemcy 114.0 103.0 234.0
10 Sepp Lechner Niemcy 105.5 109.5 232.4
11 Sebastian Bradatsch Niemcy 107.0 106.5 230.7
12 Killian Peier Szwajcaria 109.0 104.0 228.3
13 Thomas Hofer Austria 113.0 101.5 228.0
14 Gabriel Karlen Szwajcaria 102.0 112.0 227.6
15 Kristijan Ravnik Słowenia 103.0 108.5 224.1
16 Thomas Ortner Austria 101.5 109.0 223.3
17 Jaka Kosec Słowenia 111.0 101.5 222.9
18 Andraz Modic Słowenia 100.5 109.5 221.9
19 Patrick Streitler Austria 95.5 115.0 218.8
20 Tim Fuchs Niemcy 104.0 104.0 217.3
21 Urban Rogelj Słowenia 103.0 105.5 216.7
22 Michael Herrmann Niemcy 103.0 105.0 215.3
23 Alexander Hayboeck Austria 102.5 104.0 215.1
24 Ziga Jelar Słowenia 107.0 99.0 214.7
25 Maximilian Steiner Austria 99.0 108.5 213.4
26 Tomaz Verbajs Słowenia 104.0 103.5 212.9
27 Andreas Schuler Szwajcaria 104.0 102.5 212.6
28 Dominik Maylaender Niemcy 106.0 101.5 209.4
  Markus Gruber Austria 104.5 100.5 209.4
30 Axel Maylaender Niemcy 105.0 99.0 209.1
31 Tilen Bartol Słowenia 100.5 103.0 208.2
32 Ulrich Wohlgenannt Austria 105.0 101.5 208.1
33 Lucas Schaffer Austria 99.0 104.0 207.3
34 Paul Brasme Francja 104.5 99.5 205.6
35 Alex Insam Włochy 101.5 98.5 200.4
36 Tobias Birchler Szwajcaria 96.0 103.0 199.6
37 Zeno di Lenardo Włochy 103.5 98.5 199.5
38 Martin Schmid Austria 99.5 98.5 197.8
39 Matija Stemberger Słowenia 100.5 97.5 196.8
  Florjan Jelovcan Słowenia 99.5 98.5 196.8
41 Jeremy Pointu Francja 97.0 101.5 196.2
42 Marco Aberger Austria 95.5 101.5 193.5
43 Franz Roeder Niemcy 97.0 99.0 193.2
44 Luc Claret Tournier Francja 94.0 101.0 190.4
45 Luca Egloff Szwajcaria 108.0 97.5 189.8
46 Nik Fabijan Słowenia 98.0 96.0 189.1
47 Jonathan Learoyd Francja 97.0 96.5 188.7
48 Aljaz Vodan Słowenia 98.5 98.0 188.1
49 Anze Lavtizar Słowenia 99.0 96.5 187.3
50 Roland Rokita Austria 97.5 96.0 186.7
51 Oliver Kamienski Niemcy 95.5 99.0 185.5
52 Markus Rupitsch Austria 94.5 97.5 185.0
53 Zak Silih Słowenia 95.0 96.5 184.6
54 Julien Faivre Rampant Francja 98.0 94.0 181.5
55 Moritz Baer Niemcy 92.5 97.0 177.5
56 Tine Bogataj Słowenia 96.5 92.5 176.6
57 Thomas Roch Dupland Francja 92.5 92.5 170.4
58 Edouard Vanini Francja 88.0 87.5 152.3
59 Luca von Gruenigen Szwajcaria 85.5 88.5 147.6
60 Martin Espiau Francja 88.0 83.0 137.7
61 Noelig Revilliod Blanchard Francja 85.5 83.0 136.7
62 Tom Guglielmetti Francja 82.0 85.5 133.9
63 Hugo Toux Francja 78.5 85.5 126.6
64 Guillaume Rabaut Francja 84.0 77.0 123.2
65 Andrew Lunardi Włochy 80.5 77.0 108.9
66 Joy Senoner Włochy 72.5 81.5 102.1
67 Jan Kus Słowenia 88.0 DSQ 72.6

« Alpen Cup 2013/2014 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2013/2014

Alpen Cup 2013/2014

Najbliższe zawody
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
5 grudnia 2020 (sobota)
15:15
P¦ Niżny Tagił
seria próbna
16:30
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
6 grudnia 2020 (niedziela)
15:00
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:00
P¦ Niżny Tagił
konkurs ind.
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
teraz
w TV
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
14:55
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
15:25
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ruka | HS 142, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
dzisiaj
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
dzisiaj
17:15
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
dzisiaj
19:15
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
dzisiaj
21:42
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
00:37
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
01:31
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
02:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka komentarzy
Szukasz wszystkich komentarzy jednego użytkownika? Chcesz przeczytać komentarze z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki komentarzy!
Sonda
Kto wygra P¦ w sezonie 2020/21?
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Markus Eisenbichler
Stefan Kraft
Karl Geiger
Peter Prevc
Halvor Egner Granerud
inny skoczek
koronawirus
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich