BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
28.11.2020, godz. 16:30
Ruka HS-142
07.02.2014 - Kranj (Słowenia) K-100
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Paul Winter Niemcy 104.5 107.5 250.6
2 Sebastian Bradatsch Niemcy 105.0 101.0 238.8
3 Stefan Huber Austria 105.0 101.0 236.3
4 Cene Prevc Słowenia 95.5 108.0 232.8
5 Dominik Maylaender Niemcy 107.5 96.0 232.3
6 Elias Tollinger Austria 99.0 102.5 229.2
7 Martin Hamann Niemcy 99.5 101.0 228.4
8 Kristijan Ravnik Słowenia 106.0 95.0 227.3
9 Tim Heinrich Niemcy 98.0 102.0 226.5
10 Philipp Aschenwald Austria 105.0 97.5 225.0
11 Aljaz Vodan Słowenia 98.0 101.0 224.7
12 Thomas Ortner Austria 101.0 98.5 223.6
13 Patrick Streitler Austria 103.5 94.5 221.4
14 Thomas Hofer Austria 102.5 95.0 220.0
15 Ulrich Wohlgenannt Austria 100.5 96.5 218.1
16 Tobias Birchler Szwajcaria 97.0 99.0 217.3
17 Alexander Hayboeck Austria 102.0 94.0 215.8
18 Lucas Schaffer Austria 95.5 100.0 215.4
19 Florjan Jelovcan Słowenia 98.5 96.0 214.1
20 Maximilian Steiner Austria 95.0 99.5 213.6
21 Kristjan Lesnik Słowenia 99.0 95.0 213.2
22 Petrick Hammann Niemcy 102.5 92.0 213.1
23 Simon Greiderer Austria 98.5 95.5 212.2
24 Tomaz Verbajs Słowenia 95.0 98.0 211.4
25 Marco Aberger Austria 96.5 97.0 211.3
26 Ziga Jelar Słowenia 103.0 90.0 210.9
27 Gabriel Karlen Szwajcaria 99.0 94.0 210.4
28 David Siegel Niemcy 101.0 92.5 210.3
29 Andraz Modic Słowenia 95.5 96.5 207.6
30 Killian Peier Szwajcaria 91.5 99.5 205.8
31 Roland Rokita Austria 97.0 93.0 205.0
32 Markus Gruber Austria 96.0 92.5 199.8
33 Michael Herrmann Niemcy 94.0 93.5 198.5
34 Thomas Dufter Niemcy 96.0 91.5 198.0
35 Nils Wilfert Niemcy 97.0 91.5 197.3
36 Jeremy Pointu Francja 94.0 93.0 197.1
37 Francesco Hollaus Austria 90.5 98.5 196.7
38 Oliver Kamienski Niemcy 92.5 93.0 194.4
39 Matija Stemberger Słowenia 93.0 91.0 190.7
40 Aljaz Zepic Słowenia 98.0 85.5 189.8
41 Jaka Kosec Słowenia 91.5 91.5 189.4
42 Alex Insam Włochy 87.5 94.0 187.2
43 Arthur Royer Francja 93.0 88.5 186.2
  Tim Fuchs Niemcy 94.0 87.5 186.2
45 Luca Egloff Szwajcaria 94.0 87.0 185.8
46 Jan Kus Słowenia 99.5 81.0 184.9
47 Tilen Bartol Słowenia 96.5 85.5 183.6
48 Urban Rogelj Słowenia 90.0 89.5 183.1
49 Rok Juvancic Słowenia 96.0 84.5 181.9
50 Martin Capuder Słowenia 93.5 85.0 179.8
51 Zak Silih Słowenia 90.0 89.0 177.7
52 Urban Susnik Słowenia 90.0 86.5 175.7
53 Ozbej Ferkov Słowenia 98.0 77.0 174.5
54 Franz Weiss Niemcy 95.0 81.5 172.2
55 Niklas Brunner Niemcy 89.0 82.0 165.3
56 Thomas Roch Dupland Francja 86.0 85.0 164.3
57 Anze Lavtizar Słowenia 86.5 84.5 160.8
58 Luc Claret Tournier Francja 91.5 79.0 160.4
59 Brice Ottonello Francja 83.0 85.0 158.9
60 Axel Maylaender Niemcy 93.5 74.0 152.5
61 Andrew Lunardi Włochy 88.5 74.5 148.4
62 Paul Brasme Francja 78.0 81.5 141.6
63 Joy Senoner Włochy 80.0 72.0 126.6
64 Alessio Longo Włochy 72.0 73.0 107.5
65 Kevin Rosenwirth Włochy 61.0 66.0 70.1
66 Johnny Zozzoli Włochy 63.0 55.0 52.9
67 Thomas Delago Włochy 52.0 52.0 28.7

« Alpen Cup 2013/2014 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2013/2014

Alpen Cup 2013/2014

Kalendarium
Kamila Karpiel, fot. PZN
Najbliższe zawody
27 listopada 2020 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
14:30
P¦ Ruka
oficjalny trening
16:45
P¦ Ruka
kwalifikacje
28 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
21:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
jutro
21:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
00:05
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
05:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
06:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
07:30
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
11:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
12:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
15:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Wisła
27.11.2020
16:00
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich