BetX - nowy sponsor strony Skokinarciarskie.pl - oferujemy najwyższy bonus na rynku
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
23
24
25
26
27
30
listopad 2020
Najbliższe zawody
28.11.2020, godz. 16:30
Ruka HS-142
14.12.2013 - Seefeld (Austria) K-99
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Patrick Streitler Austria 107.0 106.5 263.0
2 Elias Tollinger Austria 107.5 105.5 261.0
3 Andreas Schuler Szwajcaria 106.0 110.5 259.0
4 Lucas Schaffer Austria 103.5 111.5 257.5
  Cene Prevc Słowenia 108.0 105.5 257.5
6 Sebastian Bradatsch Niemcy 106.5 104.0 255.0
7 Kristijan Ravnik Słowenia 103.5 106.5 251.5
8 Paul Winter Niemcy 104.0 105.5 251.0
9 Gabriel Karlen Szwajcaria 100.5 108.0 245.5
  Philipp Aschenwald Austria 103.0 104.0 245.5
11 Zeno di Lenardo Włochy 102.5 105.0 244.0
12 Maximilian Steiner Austria 100.0 105.5 241.5
  Michael Herrmann Niemcy 104.0 101.5 241.5
14 Petrick Hammann Niemcy 100.0 106.0 241.0
15 Oliver Kamienski Niemcy 101.5 103.0 240.0
16 Martin Hamann Niemcy 102.0 102.0 239.0
17 Markus Gruber Austria 104.0 100.5 238.5
18 Sepp Lechner Niemcy 101.0 102.5 237.5
19 Francesco Hollaus Austria 102.5 103.5 237.0
  David Siegel Niemcy 100.0 103.5 237.0
21 Lukas Wagner Niemcy 99.5 103.0 235.0
22 Roland Rokita Austria 100.5 101.0 230.5
23 Marco Aberger Austria 99.0 99.5 225.0
24 Jaka Kosec Słowenia 99.0 98.5 223.5
25 Tim Fuchs Niemcy 99.0 98.5 222.5
26 Thomas Hofer Austria 98.0 98.0 218.0
27 Tomaz Verbajs Słowenia 99.0 97.0 217.0
28 Luca Egloff Szwajcaria 99.0 96.5 216.5
  Andraz Modic Słowenia 97.5 97.0 216.5
30 Aljaz Vodan Słowenia 97.5 97.0 216.0
31 Julian Hahn Niemcy 93.5 99.0 212.5
32 Florian Menz Niemcy 96.0 97.5 211.5
  Federico Cecon Włochy 101.5 96.0 211.5
34 Daniele Varesco Włochy 95.0 97.0 210.5
35 Florjan Jelovcan Słowenia 96.5 96.5 210.0
36 Tilen Bartol Słowenia 97.0 94.5 209.0
37 Franz Weiss Niemcy 97.5 95.5 207.5
38 Alexander Hayboeck Austria 95.0 95.0 207.0
39 Arthur Royer Francja 96.5 94.0 206.0
40 Ziga Jelar Słowenia 94.5 95.5 205.5
  Martin Diess Austria 98.0 92.5 205.5
42 Kristjan Lesnik Słowenia 94.0 96.0 205.0
43 Markus Rupitsch Austria 96.0 94.0 203.0
44 Urban Rogelj Słowenia 93.0 95.0 202.0
  Nils Wilfert Niemcy 98.0 91.5 202.0
46 Zak Silih Słowenia 95.0 93.5 201.5
  Thomas Dufter Niemcy 96.5 92.0 201.5
48 Nik Fabijan Słowenia 93.5 94.5 197.5
49 Martin Schmid Austria 93.0 93.0 197.0
50 Fabian Rauter Austria 92.0 94.0 193.0
  Urban Susnik Słowenia 94.0 92.0 193.0
52 Nejc Seretinek Słowenia 92.0 92.5 191.5
53 Michael Falkensteiner Austria 91.0 91.5 186.5
54 Mario Mendel Austria 93.0 91.5 186.0
55 Jan-Oswald Krassnegger Austria 92.5 91.0 185.5
56 Clemens Leitner Austria 91.5 90.0 184.5
57 Tobias Birchler Szwajcaria 97.5 84.5 184.0
58 Jeremy Pointu Francja 90.5 90.0 183.0
  Andrew Lunardi Włochy 92.5 88.0 183.0
60 Martin Espiau Francja 90.0 87.5 177.0
61 Alex Insam Włochy 91.0 87.0 175.5
62 Julien Faivre Rampant Francja 90.5 87.5 171.0
63 Thomas Roch Dupland Francja 87.0 82.5 159.5
64 Paul Brasme Francja 84.0 83.5 150.0
65 Joy Senoner Włochy 84.5 83.0 144.0
66 Alessio Longo Włochy 77.5 85.5 139.5
67 Felix Greber Austria 97.5 DNS 109.0

« Alpen Cup 2013/2014 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2013/2014

Alpen Cup 2013/2014

Najbliższe zawody
27 listopada 2020 (pi±tek)
16:45
P¦ Ruka
28 listopada 2020 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2020 (niedziela)
14:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
15:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
4 grudnia 2020 (pi±tek)
11:30
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:30
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:30
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu
dzisiaj
23:58
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
00:35
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
03:00
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
06:34
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
07:31
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
09:00
Eurosport 2 Puchar ¦wiata, Ruka
jutro
16:00
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
jutro
16:25
Eurosport
Player
Puchar ¦wiata - Ruka | HS 142, konkurs indywidualny
(cało¶ć, bez przerw reklamowych)
LIVE
jutro
16:30
Eurosport 1 Puchar ¦wiata, Ruka
LIVE
jutro
18:15
Eurosport 1 Sporty zimowe - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Ranking polskich skoczków
Który z Polaków zasługuje na występ w Pucharze ¦wiata, a nie jest brany pod uwagę przez nasz sztab szkoleniowy?
Sonda
Kto był bohaterem sezonu 2019/20?
Stefan Kraft
Karl Geiger
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Stephan Leyhe
Marius Lindvik
Philipp Aschenwald
Piotr Żyła
Yukiya Sato
Ryoyu Kobayashi
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2020 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich