Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
4
5
6
9
10
11
12
16
17
18
19
20
23
24
25
30
31
grudzień 2019
Najbliższe zawody
13.12.2019, godz. 16:00
Notodden HS-98
FIS Cup
03.03.2012 - Chaux Neuve (Francja) K-106
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Anze Lanisek Słowenia 118.5 117.5 268.7
2 Ulrich Wohlgenannt Austria 107.0 116.5 245.2
3 Kevin Goeschl Austria 115.5 108.5 245.1
4 Tobias Loeffler Niemcy 110.0 114.0 244.1
5 Dominik Maylaender Niemcy 114.0 108.5 243.9
6 Niklas Wangler Niemcy 114.0 107.5 242.6
7 Karl Geiger Niemcy 113.4 109.5 241.8
8 Cene Prevc Słowenia 108.5 115.0 240.2
9 Pascal Sommer Szwajcaria 111.0 110.5 240.1
10 Olivier Anken Szwajcaria 110.5 111.0 239.1
  Andreas Wellinger Niemcy 112.0 111.5 239.1
12 Christoph Stauder Austria 114.0 110.5 239.0
13 Thomas Lackner Austria 112.5 106.0 235.7
14 Miha Kveder Słowenia 108.0 111.0 235.1
15 Tobias Lugert Niemcy 109.5 108.0 234.9
16 Michael Dreher Niemcy 108.5 109.5 233.8
17 Ernest Prislic Słowenia 114.0 103.0 231.0
18 Gasper Martincic Słowenia 107.0 109.5 229.1
19 Arthur Royer Francja 112.0 103.5 228.3
20 Ales Hlebanja Słowenia 111.0 104.0 226.4
21 Luca Egloff Szwajcaria 109.5 104.5 226.1
22 Daniel Fudel Niemcy 109.0 104.5 225.2
23 Daniel Huber Austria 104.5 106.0 221.3
  Rok Justin Słowenia 107.0 103.5 221.3
25 Thomas Hofer Austria 104.5 105.5 218.9
26 Sebastian Bradatsch Niemcy 106.5 104.0 218.3
27 Michael Herrmann Niemcy 97.0 113.0 216.9
28 Nejc Seretinek Słowenia 105.5 103.0 216.7
29 Johannes Obermayr Austria 105.0 102.5 216.4
30 Adrian Schuler Szwajcaria 107.0 100.5 215.9
31 Pascal Kaelin Szwajcaria 110.5 97.5 213.3
32 Pascal Egloff Szwajcaria 99.5 107.0 213.1
33 Stefan Huber Austria 103.5 104.0 212.9
34 Markus Schiffner Austria 99.5 108.5 212.8
35 Adrian Schuler Szwajcaria 103.4 102.0 210.3
36 Johannes Loehmann Niemcy 99.0 105.0 209.1
37 Sepp Lechner Niemcy 99.0 105.5 207.5
38 Franz Roeder Niemcy 100.5 104.0 207.0
39 Florian Menz Niemcy 104.5 110.0 205.5
40 Jaka Kosec Słowenia 99.5 103.0 204.4
41 Jaka Tesovnik Słowenia 105.0 100.5 204.3
42 Bjoern Koch Austria 103.0 101.0 203.1
43 Francesco Hollaus Austria 99.0 104.0 201.8
44 Alexander Hayboeck Austria 100.5 101.0 201.6
45 Thomas Diethart Austria 96.5 101.5 196.3
46 Florian Altenburger Austria 105.0 94.5 195.5
47 Jernej Klaric Słowenia 99.5 98.0 195.4
48 Ronan Lamy Chappuis Francja 101.0 97.0 194.3
49 Tomaz Verbajs Słowenia 95.5 103.5 194.1
50 Anze Semenic Słowenia 99.5 101.5 192.7
51 Sacha Gardet Francja 97.0 96.5 187.7
52 Benjamin Raffort Francja 104.5 89.0 183.7
53 Killian Peier Szwajcaria 101.5 90.0 183.1
54 Luc Claret Tournier Francja 94.0 96.5 182.8
55 Urban Susnik Słowenia 101.0 88.5 173.5
56 Oliver Kamienski Niemcy 93.0 93.0 168.2
57 Benjamin Ernst Szwajcaria 88.0 99.5 167.9
58 Edouard Vanini Francja 92.0 91.0 165.8
59 Manuel Rueegg Szwajcaria 98.5 85.5 165.1
60 Nicolas Gonthier Francja 93.5 90.0 162.7
61 Martin Espiau Francja 86.5 96.5 161.8
62 Julien Faivre Rampant Francja 90.5 87.5 153.3
63 Gabriel Karlen Szwajcaria 89.0 83.0 140.0
64 Philipp Aschenwald Austria 98.0 105.0 105.7

« Alpen Cup 2011/2012 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2011/2012

Alpen Cup 2011/2012

Kalendarium
Alexander Stöckl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Alexander Stöckl (1973)
Najbliższe zawody
12 grudnia 2019 (czwartek)
16:00
CoC-k Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:00
P¦ Klingenthal
odprawa techniczna
18:15
CoC-k Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
13 grudnia 2019 (pi±tek)
11:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening K
13:00
P¦ Klingenthal
oficjalny trening M
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
15:45
P¦ Klingenthal
kwalifikacje M
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
17:30
P¦ Klingenthal
kwalifikacje K
18:30
CoC-k Notodden
seria próbna
19:15
CoC-k Notodden
konkurs ind.
14 grudnia 2019 (sobota)
08:00
CoC Ruka
odprawa techniczna
09:30
CoC Ruka
oficjalny trening
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Zakłady bukmacherskie przez internet | Fortuna - Legalny Bukmacher Ogl±daj skoki narciarskie w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra klasyfikację Pucharu Narodów w sezonie 2019/20?
Polska
Niemcy
Austria
Japonia
Słowenia
Norwegia
Szwajcaria
inny kraj
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będ± przetwarzane wył±cznie w celu identyfikacji użytkowników pisz±cych komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomo¶ci drog± mailow± itp. i nie będ± w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich