Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
02.03.2024, godz. 15:30
Oberhof HS-100
FIS Cup
23.02.2002 - Predazzo (Włochy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Rok Benkovic Słowenia 104.5 104.0 253.5
2 Zvonko Kordez Słowenia 96.0 102.0 247.5
3 Maximilian Mechler Niemcy 106.5 93.0 245.5
4 Thomas Morgenstern Austria 98.5 95.0 237.5
5 Christoph Strickner Austria 96.5 95.5 235.5
6 Balthasar Schneider Austria 100.0 93.5 235.0
7 Andreas Kofler Austria 103.0 91.0 232.5
8 Andraz Kern Słowenia 97.0 94.5 230.0
9 Matthias Klippel Niemcy 95.0 92.0 223.5
10 Antoine Guignard Szwajcaria 100.5 86.0 222.5
11 Ziga Tomazin Słowenia 92.0 93.0 220.0
12 Stefano Chiapolino Włochy 91.5 91.5 215.5
13 Maxime Remy Francja 91.5 92.0 214.0
14 Branko Iskra Słowenia 95.5 87.0 213.5
15 Jurij Tepes Słowenia 98.5 95.0 212.0
16 Alexander Pfeiffer Austria 92.5 88.5 210.5
17 Martin Hirner Austria 90.0 91.0 208.5
18 Bine Zupan Słowenia 91.0 88.5 206.5
19 Jure Bogataj Słowenia 96.0 85.0 205.5
20 Rok Urbanc Słowenia 98.0 91.5 205.0
21 Stefan Rammerstorfer Austria 92.0 85.5 203.0
22 Andreas Wank Niemcy 93.5 83.0 201.5
23 Lukas Tschuschnig Austria 87.5 89.5 201.0
24 Jure Kumer Słowenia 91.5 85.0 199.0
25 Martin Pichler Austria 94.0 82.5 198.5
26 Jaka Oblak Słowenia 91.5 84.5 197.5
27 Gasper Juvan Słowenia 89.0 87.0 196.0
28 Mario Kürschner Niemcy 93.5 83.5 193.5
29 Michael Nagiller Austria 94.5 79.0 191.5
  Sebastian Colloredo Włochy 90.5 82.5 191.5
31 Florian Knaus Austria 92.5 80.0 190.0
32 Julian Musiol Niemcy 89.5 83.0 189.0
  Roland Mueller Austria 91.0 82.0 189.0
34 Heiri Kaelin Szwajcaria 87.5 82.5 184.5
35 Simone Lepre Włochy 85.5 83.0 182.5
36 Alexander Seiwald Austria 90.5 80.0 181.0
37 Stefan Becker Austria 84.0 84.0 178.0
38 Billy Chedal Francja 81.5 88.0 177.5
39 Nicolas Fettner Austria 86.5 79.5 175.5
40 Severin Freund Niemcy 85.0 81.0 175.0
41 Luka Bardorfer Słowenia 84.0 82.0 174.0
42 Mathieu Ottobon Francja 84.0 81.0 170.5
43 Manuel Schill Niemcy 80.5 85.0 168.0
44 Marko Perse Słowenia 83.0 82.0 166.0
45 Patrick Bodmer Niemcy 86.0 77.0 164.0
46 Veit Glaser Niemcy 78.0 81.0 159.0
47 Marco Beltrame Włochy 73.0 85.5 157.5
48 Damien Maitre Francja 78.0 80.0 154.0
49 Marc Krauspenhaar Niemcy 84.0 72.5 153.0
50 Flavio Fruch Włochy 81.0 75.5 150.5
51 Marcel Krueger Niemcy 83.0 71.0 146.0
52 Pascal Schoenenberger Szwajcaria 77.0 78.0 143.0
53 Charles Demarchi Francja 79.5 73.0 140.5
54 Luka Smagaj Słowenia 65.5 86.5 139.5
55 Christoph Hoess Szwajcaria 77.0 75.0 138.5
56 Andre Klein Niemcy 76.0 75.5 136.0
57 Arrigo Della Mea Włochy 75.0 72.0 131.0
58 Mathieu Prost-Bayard Francja 74.5 73.5 126.5
59 Patrick Faller Niemcy 71.5 69.0 113.0
60 Jan Pieper Niemcy 84.5 65.0 107.5
61 Christian Vogt Niemcy 68.0 70.5 102.0

« Alpen Cup 2001/2002 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2001/2002

Alpen Cup 2001/2002

Najbliższe zawody - szczegółowy program
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
10:00
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
11:15
CoC Planica
konkurs ind.
14:30
PŚ Lahti
kwalifikacje M
16:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
8 marca 2024 (piątek)
12:00
PŚ Oslo
odprawa techniczna M
12:30
PŚ Oslo
odprawa techniczna K
13:30
CoC/ICoC Lahti
odprawa techniczna K
14:45
PŚ Oslo
oficjalny trening M
15:30
CoC/ICoC Lahti
oficjalny trening K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
15:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
dzisiaj
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + konkurs drużynowy, HS 130
dzisiaj
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed konkursem drużynowym
dzisiaj
15:55
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
dzisiaj
16:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
dzisiaj
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 1
dzisiaj
17:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
dzisiaj
17:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 2
dzisiaj
18:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio po konkursie drużynowym
dzisiaj
18:20
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich