Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
23.02.2024, godz. 15:45
Oberstdorf HS-235
PŚ M Super Team
22.02.2002 - Predazzo (Włochy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Balthasar Schneider Austria 95.5 100.0 238.0
2 Rok Benkovic Słowenia 93.5 99.0 237.5
3 Andreas Kofler Austria 91.0 96.0 223.5
4 Zvonko Kordez Słowenia 90.0 95.0 220.0
5 Maximilian Mechler Niemcy 90.5 94.0 219.5
6 Rok Urbanc Słowenia 90.0 91.5 213.5
7 Stefano Chiapolino Włochy 83.0 95.0 204.0
8 Lukas Tschuschnig Austria 88.5 88.0 200.5
9 Maxime Remy Francja 87.0 89.0 200.0
10 Andraz Kern Słowenia 86.0 90.0 199.0
11 Thomas Morgenstern Austria 83.0 92.5 197.5
12 Mario Kürschner Niemcy 84.5 89.5 194.0
13 Christoph Strickner Austria 85.0 90.5 193.0
14 Andreas Wank Niemcy 84.0 88.0 191.5
  Jurij Tepes Słowenia 83.0 90.0 191.5
16 Jure Bogataj Słowenia 83.0 91.0 191.0
17 Sebastian Colloredo Włochy 83.0 88.5 189.5
18 Simone Lepre Włochy 83.5 87.5 187.5
19 Martin Hirner Austria 84.5 87.0 187.0
20 Florian Knaus Austria 82.0 88.0 186.0
21 Branko Iskra Słowenia 82.0 87.0 183.5
22 Bine Zupan Słowenia 85.5 83.5 182.5
23 Julian Musiol Niemcy 84.0 84.0 179.5
24 Jaka Oblak Słowenia 81.5 85.0 176.0
25 Jan Tomazin Słowenia 79.5 86.5 175.0
26 Gasper Juvan Słowenia 79.0 87.0 174.0
27 Alexander Seiwald Austria 84.0 84.0 172.0
28 Billy Chedal Francja 80.5 85.0 169.5
29 Martin Pichler Austria 82.0 83.0 168.5
  Roland Mueller Austria 76.5 87.0 168.5
  Heiri Kaelin Szwajcaria 80.5 83.0 168.5
32 Matthias Klippel Niemcy 79.0 84.0 168.0
33 Jure Kumer Słowenia 79.0 83.5 167.0
34 Stefan Rammerstorfer Austria 78.5 83.5 165.0
  Michael Nagiller Austria 79.5 82.5 165.0
36 Marko Perse Słowenia 79.0 83.0 164.5
37 Jan Pieper Niemcy 80.5 81.0 164.0
38 Alexander Pfeiffer Austria 77.5 82.5 160.0
39 Flavio Fruch Włochy 79.0 78.5 156.0
  Luka Bardorfer Słowenia 77.0 82.0 156.0
41 Antoine Guignard Szwajcaria 75.5 81.5 155.0
42 Severin Freund Niemcy 76.5 78.0 150.0
43 Damien Maitre Francja 77.5 77.0 147.5
44 Marco Beltrame Włochy 77.0 77.5 146.5
45 Pascal Schoenenberger Szwajcaria 78.5 77.0 146.0
46 Mathieu Ottobon Francja 74.0 79.0 145.0
  Nicolas Fettner Austria 76.0 78.5 145.0
48 Christoph Hoess Szwajcaria 74.5 76.5 143.0
49 Mathieu Prost-Bayard Francja 77.5 76.5 141.0
50 Patrick Bodmer Niemcy 78.0 75.5 140.0
  Stefan Becker Austria 75.0 75.5 140.0
52 Manuel Schill Niemcy 75.5 77.0 139.5
53 Marc Krauspenhaar Niemcy 74.0 74.0 136.0
54 Veit Glaser Niemcy 73.0 75.0 134.5
55 Luka Smagaj Słowenia 77.5 71.5 133.5
56 Andre Klein Niemcy 72.0 75.5 128.5
57 Charles Demarchi Francja 73.5 72.5 123.5
58 Patrick Faller Niemcy 72.5 70.0 120.5
59 Christian Vogt Niemcy 69.5 74.0 117.0
60 Arrigo Della Mea Włochy 68.5 74.0 114.5
61 Marcel Krueger Niemcy 69.0 71.5 113.5

« Alpen Cup 2001/2002 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 2001/2002

Alpen Cup 2001/2002

Kalendarium
Yuka Seto
Najbliższe zawody - szczegółowy program
22 lutego 2024 (czwartek)
09:30
PŚ Oberstdorf
14:15
PŚ Oberstdorf
oficjalny trening
16:40
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
23 lutego 2024 (piątek)
15:45
PŚ Oberstdorf
konkurs S. Team
16:00
CoC Iron Mountain
odprawa techniczna
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
seria próbna
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
11:55
Eurosport w Player.pl Sapporo | 2. konkurs indywidualny, HS 134
dzisiaj
16:06
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:10
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
17:36
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu, HS 235
dzisiaj
19:55
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich