Zaloguj się
Kalendarz zawodów
4
5
6
7
11
18
19
20
25
26
27
28
29
30
31
marzec 2024
Najbliższe zawody
02.03.2024, godz. 15:30
Oberhof HS-100
FIS Cup
09.01.1993 - Predazzo (Włochy) K-90
« wyniki po I serii | wyniki końcowe »
Wyniki końcowe
zawodnik kraj odl. 1 odl. 2 punkty
1 Andreas Widhölzl Austria 90.0 90.5 229.3
2 Thomas Kuglitsch Austria 89.5 89.5 224.9
3 Gerhard Gattinger Austria 87.0 90.0 223.2
4 Andreas Beck Austria 86.0 87.5 214.1
5 Adolf Grugger Austria 83.5 90.0 212.6
6 Matthias Wallner Austria 78.5 90.0 201.1
7 Zoran Zupancic Słowenia 81.0 88.0 198.4
8 Gerhard Schallert Austria 79.0 88.0 198.2
9 Massimo Vellar Włochy 79.5 86.0 193.8
10 Rok Polajnar Słowenia 78.0 86.0 192.9
11 Nicolas Dessum Francja 80.0 85.0 192.0
12 Alexander Herr Niemcy 82.0 81.5 189.6
13 Alexander Mueller Niemcy 79.0 83.5 189.5
14 Robert Moser Austria 77.0 86.5 187.6
15 Christian Sappl Niemcy 78.0 87.0 186.0
16 Martin Kollau Austria 79.5 83.5 184.8
17 Bernd Boering Niemcy 77.5 82.5 184.5
18 Jure Radelj Słowenia 80.5 79.5 184.0
19 Reinhard Schwarzenberger Austria 78.5 81.5 183.5
20 Wolfgang Weiler Austria 76.0 84.5 182.3
21 Gregor Martinjak Słowenia 80.0 81.0 181.6
22 Maik Hille Niemcy 75.5 84.5 181.0
23 Peter Schipke Niemcy 78.0 80.5 180.6
24 Richard Foldl Austria 77.0 80.0 172.2
25 Marco Steinauer Szwajcaria 80.0 75.0 171.5
26 Lucas Chevalier-Girod Francja 78.0 77.0 171.0
27 Stefan Petersohn Niemcy 80.0 76.0 170.1
28 Peter Kolenc Słowenia 79.5 77.5 169.7
29 Bjoern Klausmann Niemcy 78.0 78.0 169.6
30 Jean-Marc Mougel Francja 77.0 79.5 168.4
31 Rolando Kaligaro Słowenia 73.0 79.0 162.2
32 Anze Zupan Słowenia 74.5 77.0 161.4
33 Rene Rosenbaum Niemcy 69.0 82.0 160.1
34 Mark Helm Niemcy 78.0 75.0 156.8
35 Alessandro Pinzani Włochy 69.5 79.0 154.1
36 Michael Schuster Niemcy 68.0 76.0 140.9
37 Roger Ehrler Szwajcaria 72.5 71.0 138.1
38 Claude Maire Szwajcaria 70.0 70.5 136.8
39 Andreas Küttel Szwajcaria 69.0 72.5 135.9
40 Ronny Hornschuh Niemcy 62.0 80.0 135.7
41 Karlheinz Forstner Austria 66.0 75.5 134.9
42 Jens Booz Niemcy 66.0 74.5 134.3
43 Sascha Ruf Szwajcaria 66.5 69.5 126.1
44 Frederic Baud Francja 77.0 62.0 119.9
45 Christian Kryenbuehl Szwajcaria 62.0 70.0 119.2
46 Laurent Michoux Francja 65.0 69.5 117.7
47 Sandro Jelmini Szwajcaria 62.0 68.0 111.5
48 Gregory Delaup Francja 61.5 66.0 104.5
49 Daniele Giacomelli Włochy 63.0 62.5 102.8
50 Erich Herrmann Szwajcaria 60.0 65.0 100.0
51 Andreas Gehrig Szwajcaria 58.0 63.0 90.6
52 Nicolas Gaide Francja 59.5 61.0 89.3
53 Mathieu Menanteau Francja 57.0 62.0 88.9
54 Karla Keck USA 55.0 64.5 84.7
55 Andre Ott Szwajcaria 59.5 59.0 84.6
56 Guiseppe Tomasino Włochy 58.0 61.0 84.4
57 Stephane Maire Szwajcaria 57.0 55.0 69.2
58 Pascal Ochsner Szwajcaria 57.0 56.0 67.8
59 Richard Petit Francja 55.5 52.0 58.5
60 Alessio Dunnhofer Włochy 53.0 53.0 55.6

« Alpen Cup 1992/1993 - wszystkie konkursy »
Alpen Cup 1992/1993

Alpen Cup 1992/1993

Najbliższe zawody - szczegółowy program
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
09:00
PŚ Lahti
15:45
PŚ Lahti
17:00
PŚ Lahti
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
10:00
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
11:15
CoC Planica
konkurs ind.
14:30
PŚ Lahti
kwalifikacje M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
23:47
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
jutro
15:00
Eurosport w Player.pl Lahti | 1. konkurs, HS 130
jutro
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed konkursem drużynowym
jutro
15:30
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + konkurs drużynowy, HS 130
jutro
15:55
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
jutro
16:15
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
jutro
16:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 1
jutro
17:15
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - studio sport
jutro
17:25
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Lahti 2024 - konkurs drużynowy seria 2
jutro
18:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio po konkursie drużynowym
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
nie
nie wiem
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich