Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
24.02.2024, godz. 13:45
Hinzenbach HS-90
PŚ K

Dziś nieco w cieniu wydarzeń w Einsiedeln odbędzie się kolejny konkurs Letniego Pucharu Kontynentalnego. Do Lillehammer przyjechali także Polacy w składzie: Robert Mateja, Marcin Bachleda, Rafał Śliż i Krystian Długopolski.

O 9 rano odbyły się pierwsze oficjalne treningi. Zarówno w pierwszej, jak i drugiej serii najlepszy okazał się Andreas Widhoelzl, który uzyskał 130,5 i 128 metrów. W czołówce byli także Bachleda (2 miejsce w I treningu - 126,5 m) i Rafał Śliż (2 miejsce w II treningu i 9 miejsce w I treningu).

Seria próbna od 14:00. Konkurs rozpocznie się godzinę później. Wyniki na żywo można śledzić tutaj: wyniki LIVE z CoC »

Wyniki 1 treningu

zawodnik

odl.
1

Andreas Widhölzl (Austria)

130.5
2

Marcin Bachleda (Polska)

126.5
3

Haakon Helgesen (Norwegia)

125.5
4

Jon Aaraas (Norwegia)

125.0
5

Keita Umezaki (Japonia)

124.5
6

Markus Eggenhofer (Austria)

124.0

Ville Larinto (Finlandia)

124.0
8

Yoshihiko Osanai (Japonia)

123.5
9

Andreas Vilberg (Norwegia)

123.0

Rafał Śliż (Polska)

123.0
11

Martin Cikl (Czechy)

122.5
12

Primoz Roglic (Słowenia)

122.0
13

Patrick Bodmer (Niemcy)

121.5

Akseli Kokkonen (Finlandia)

121.5
15

Jan Matura (Czechy)

121.0

Daniel Lackner (Austria)

121.0
17

Stefan Kaiser (Austria)

120.5

Tobias Bogner (Niemcy)

120.5
19

Kevin Horlacher (Niemcy)

120.0
20

Jure Bogataj (Słowenia)

119.5
21

Guido Landert (Szwajcaria)

119.0

Johan Erikson (Szwecja)

119.0

Lars Bystoel (Norwegia)

119.0
24

Robert Mateja (Polska)

118.0
25

Eirik Kjelstrup (Norwegia)

116.0

Mitja Meznar (Słowenia)

116.0
27

David Unterberger (Austria)

115.5
28

Stanislav Oshepkov (Rosja)

115.0

Sami Niemi (Finlandia)

115.0

Terje Hilde (Norwegia)

115.0
31

Jakob Grimholm (Szwecja)

114.5

Thomas Lobben (Norwegia)

114.5
33

Antoine Guignard (Szwajcaria)

113.5

Felix Schoft (Niemcy)

113.5
35

Joonas Ikonen (Finlandia)

112.5
36

Borek Sedlak (Czechy)

112.0

Primoz Peterka (Słowenia)

112.0
38

Vegard Swensen (Norwegia)

111.5

Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)

111.5
40

Kenneth Gangnes (Norwegia)

111.0
41

Nico Faller (Niemcy)

110.0
42

Remi Francais (Szwajcaria)

109.5
43

Vegard Sklett (Norwegia)

107.5
44

Fredrik Balkasen (Szwecja)

107.0
45

Tord-Markusen Hammer (Norwegia)

104.5
46

Ondrej Vaculik (Czechy)

101.0
47

Roman Trofimov (Rosja)

100.5
48

Krystian Długopolski (Polska)

95.0
49

Dmitriy Ponomarev (Rosja)

94.5
50

Carl Nordin (Szwecja)

92.5
51

Bastian Kaltenböck (Austria)

DNS

Stefan Thurnbichler (Austria)

DNS

Martin Höllwarth (Austria)

DNS

Sigurd Pettersen (Norwegia)

DNS


Wyniki 2 treningu

zawodnik

odl.
1

Andreas Widhölzl (Austria)

128.0
2

Rafał Śliż (Polska)

126.5
3

Vegard Sklett (Norwegia)

126.0
4

Markus Eggenhofer (Austria)

125.0
5

Ville Larinto (Finlandia)

124.5
6

Jan Matura (Czechy)

123.5

Lars Bystoel (Norwegia)

123.5

Jon Aaraas (Norwegia)

123.5
9

Tobias Bogner (Niemcy)

123.0
10

Akseli Kokkonen (Finlandia)

122.5
11

Haakon Helgesen (Norwegia)

122.0
12

Pascal Bodmer (Niemcy)

121.5
13

Martin Cikl (Czechy)

121.0

Daniel Lackner (Austria)

121.0

Primoz Roglic (Słowenia)

121.0
16

Yoshihiko Osanai (Japonia)

120.0

Antoine Guignard (Szwajcaria)

120.0

Jure Bogataj (Słowenia)

120.0

Terje Hilde (Norwegia)

120.0
20

David Unterberger (Austria)

119.5

Kenneth Gangnes (Norwegia)

119.5
22

Stanislav Oshepkov (Rosja)

119.0
23

Robert Mateja (Polska)

118.5

Jakob Grimholm (Szwecja)

118.5

Thomas Lobben (Norwegia)

118.5
26

Marcin Bachleda (Polska)

118.0

Andreas Vilberg (Norwegia)

118.0

Felix Schoft (Niemcy)

118.0
29

Eirik Kjelstrup (Norwegia)

117.5
30

Kevin Horlacher (Niemcy)

116.5

Johan Erikson (Szwecja)

116.5

Joonas Ikonen (Finlandia)

116.5
33

Keita Umezaki (Japonia)

116.0

Mitja Meznar (Słowenia)

116.0

Guido Landert (Szwajcaria)

116.0
36

Stefan Kaiser (Austria)

115.5

Sami Niemi (Finlandia)

115.5
38

Borek Sedlak (Czechy)

115.0

Remi Francais (Szwajcaria)

115.0

Krystian Długopolski (Polska)

115.0
41

Nico Faller (Niemcy)

113.5
42

Vegard Swensen (Norwegia)

111.5
43

Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia)

108.5
44

Tord-Markusen Hammer (Norwegia)

106.5
45

Fredrik Balkasen (Szwecja)

106.0
46

Primoz Peterka (Słowenia)

105.5
47

Ondrej Vaculik (Czechy)

105.0

Dmitriy Ponomarev (Rosja)

105.0
49

Carl Nordin (Szwecja)

102.0
50

Roman Trofimov (Rosja)

99.5
51

Bastian Kaltenböck (Austria)

DNS

Stefan Thurnbichler (Austria)

DNS

Martin Höllwarth (Austria)

DNS

Sigurd Pettersen (Norwegia)

DNS
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« sierpień 2007 - wszystkie artykuły
Komentarze
volkania
Brawo Andreas :*
(09.09.2007, 08:23)
Fin
jest kokonen!!!naRESZCIE.no i jakas fińska nowosc Ville larinto-bardziej kojarzy mi sie z wlochem jego nazwisko
(18.08.2007, 15:54)
Zdrawko Zdrawkow
...w cieniu wydarzen w Einsiedeln, to niepostrzezenie znowu wyslali na CoC amatorow na wycieczke, aaa... moze nikt nie zauwazy, poskaczcie sobie chlopcy spokojnie, nikt wam nie bedzie przeszkadzal, potem opowiecie nam jak bylo, no i moze wreszcie Robert zdobedziesz ten autograf Kaltenboecka :)) a co w tym czasie robi Toczek czy inny Mietus, bo cos mi sie wydaje, ze oni akurat skakac powinni najwiecej, gdzie tylko to mozliwe...
(18.08.2007, 15:23)
brygada rr
Brawo oldboye!
(18.08.2007, 14:12)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
CoC Lillehammer: Widhoelzl przed Polakami na treningach
CoC Lillehammer: Widhoelzl przed Polakami na treningach

CoC Lillehammer: Widhoelzl przed Polakami na treningach

Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
23 lutego 2024 (piątek)
14:00
PŚ Oberstdorf
14:55
PŚ Oberstdorf
16:00
CoC Iron Mountain
16:30
PŚ Oberstdorf
19:00
PŚ-k Hinzenbach
odprawa techniczna
20:00
CoC Iron Mountain
oficjalny trening
24 lutego 2024 (sobota)
10:30
PŚ-k Hinzenbach
oficjalny trening
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
17:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
18:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + konkurs duetów, HS 235
teraz
w TV
TVN Skoki narciarskie: Puchar Świata, Oberstdorf 2024 - studio sport
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio po konkursie
dzisiaj
19:35
TVN Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
20:35
TVN7 Kroniki Pucharu Świata w skokach narciarskich
dzisiaj
21:34
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:41
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
02:01
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
jutro
03:00
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Konkurs duetów, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
59%
nie
30%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich