Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
25.02.2024, godz. 13:45
Hinzenbach HS-90
PŚ K

Ursa Bogataj uzyskała zdecydowanie najlepszy rezultat serii próbnej przed sobotnim konkursem Pucharu Świata kobiet w Oberhofie. Anna Twardosz uplasowała się w czwartej dziesiątce.

Bogataj, która startowała z 22. belki (wiatr 0,4 m/s w plecy), poleciała na odległość 99,5 metra. To pozwoliło jej aż o 12,1 punktu wyprzedzić Spelę Rogelj (95,5 m - 0,02 m/s pod narty). Trzeci wynik również należał do reprezentantki Słowenii - Emy Klinec (93,5 m - 0,26 m/s w plecy).

Kolejne miejsca zajęły Japonki (Sara Takanashi - 86 m; Kaori Iwabuchi - 97,5 m) i Austriaczki (Marita Kramer - 88,5 m; Lisa Eder - 89,5 m).

Jedyna Polka startująca w konkursie, Anna Twardosz, zajęła 32. miejsce (78,5 m).

Podczas serii próbnej wiatr wiał z różnych kierunków - na początku nieco częściej pod narty, pod koniec już tylko w plecy. Siła podmuchów dochodziła do 1,3 m/s. Belka startowa początkowo była ustawiona w pozycji 23., później rozbieg skrócono do bramki 21., by niewiele później wydłużyć do 22.
Wyniki serii próbnej
zawodnik kraj odl. punkty
1 Ursa Bogataj Słowenia 99.5 86.4
2 Spela Rogelj Słowenia 95.5 74.3
3 Ema Klinec Słowenia 93.5 73.0
4 Sara Takanashi Japonia 86.0 68.1
5 Kaori Iwabuchi Japonia 97.5 66.4
6 Marita Kramer Austria 88.5 65.0
7 Lisa Eder Austria 89.5 64.4
8 Katharina Althaus Niemcy 86.5 63.1
9 Alexandria Loutitt Kanada 91.5 61.7
10 Nika Prevc Słowenia 92.0 61.1
11 Jerneja Brecl Słowenia 93.5 60.1
12 Luisa Goerlich Niemcy 89.0 58.8
13 Yuki Ito Japonia 84.5 58.3
14 Abigail Strate Kanada 90.0 57.8
15 Julia Kykkänen Finlandia 90.0 57.0
16 Nika Kriznar Słowenia 80.5 55.4
17 Chiara Kreuzer Austria 83.0 54.4
18 Josephine Pagnier Francja 81.5 50.7
19 Pauline Hessler Niemcy 84.5 50.6
20 Julia Muehlbacher Austria 85.5 50.5
21 Lara Malsiner Włochy 83.0 49.8
22 Anna Rupprecht Niemcy 81.0 44.6
23 Anezka Indrackova Czechy 82.5 42.8
24 Jessica Malsiner Włochy 82.0 40.5
25 Julia Clair Francja 84.0 39.5
26 Anna Odine Stroem Norwegia 75.5 39.0
27 Frida Westman Szwecja 73.5 38.5
28 Jenny Rautionaho Finlandia 78.0 36.4
29 Jacqueline Seifriedsberger Austria 73.0 35.4
30 Thea Minyan Bjoerseth Norwegia 73.5 35.3
31 Sina Arnet Szwajcaria 77.0 35.0
32 Anna Twardosz Polska 78.5 34.9
33 Juliane Seyfarth Niemcy 79.0 34.6
34 Karolina Indrackova Czechy 77.0 33.4
35 Silje Opseth Norwegia 69.0 28.1
36 Vanessa Moharitsch Austria 75.0 26.7
37 Martina Ambrosi Włochy 72.5 25.8
38 Haruka Iwasa Japonia 70.0 17.4
39 Tetiana Pylypchuk Ukraina 63.5 8.8
40 Selina Freitag Niemcy DNS DNS
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2022 - wszystkie artykuły
Komentarze
Karolequ Ski Jumper fan
Oby twardosz się dostała do 2 serii
(12.03.2022, 12:45)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
PŚ Oberhof: Bogataj zdecydowanie najlepsza w serii próbnej
PŚ Oberhof: Bogataj zdecydowanie najlepsza w serii próbnej

PŚ Oberhof: Bogataj zdecydowanie najlepsza w serii próbnej

Kalendarium
Walter Hofer
Dziś urodziny obchodzą:
Walter Hofer (1955)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
25 lutego 2024 (niedziela)
12:30
PŚ-k Hinzenbach
kwalifikacje
13:45
PŚ-k Hinzenbach
konkurs ind.
14:30
PŚ Oberstdorf
kwalifikacje
16:00
PŚ Oberstdorf
konkurs ind.
18:00
CoC Iron Mountain
seria próbna
20:00
CoC Iron Mountain
konkurs ind.
29 lutego 2024 (czwartek)
14:00
PŚ Lahti
odprawa techniczna K
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:30
CoC Kranj
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Kranj
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1, konkurs, HS 235
dzisiaj
11:56
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
13:30
Eurosport w Player.pl Hinzenbach | 2. konkurs kobiet, HS 90
dzisiaj
13:49
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
13:54
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
13:58
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Kwalifikacje do 2. konkursu indywidualnego, HS 235
dzisiaj
14:25
Eurosport w Player.pl Oberstdorf |
dzisiaj
14:25
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | Studio + kwalifikacje + 2. konkurs, HS 235
dzisiaj
14:56
Eurosport w Player.pl Studio zimowe
dzisiaj
15:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 2. konkurs indywidualny, HS 235
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
59%
nie
30%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich