Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
12
13
14
15
16
19
20
21
22
26
27
28
29
luty 2024
Najbliższe zawody
01.03.2024, godz. 09:00
Lahti HS-130
PŚ K ind.

47 z 51 zawodniczek wyselekcjonowano do konkursu indywidualnego pań o mistrzostwo świata juniorek. Z krajowych kwot odpadła m.in. Zuzanna Rapacz.

Oprócz niej trenerzy nie zdecydowali się na usługi Norweżki Ingrid Hordvik Kleven, Słowenki Lary Logar i Niemki Lii Boehme.

U panów odpadło znacznie więcej zawodników. W jutrzejszym konkursie nie zobaczymy dziesięciu zgłoszonych do treningów skoczków.

Na starcie zabraknie Rumuna Csaby Szabo, Japończyka Kanto Morino, Kazacha Dawida Kaszkarowa, Norwega Oeysteina Thorshova, Czecha Filipa Krenka, Niemca Jannika Faissta, Fina Timi Heiskanena, Słoweńca Taja Ekarta, Austriaka Maximiliana Ortnera i Polaka Adama Niżnika.

Panie rozpoczną serię próbą o 15:00, a konkurs o 16:00. Potem na Średniej Krokwi poskaczą panowie, najpierw seria próbna o godzinie 18:00, a o 19:30 start konkursu.
Lista startowa pań
zawodnikkraj
1Karoline LauvslandNorwegia
2Alessia Mitu-CoscaRumunia
3Sahra SchullerAustria
4Ringo MiyajimaJaponia
5Delia Anamaria FoleaRumunia
6Christina FeichtNiemcy
7Tamara MesikovaSłowacja
8Maria Daria ChindrisRumunia
9Paulina CieślarPolska
10Hina TsushidaJaponia
11Alina BuechelLiechtenstein
12Natalia SłowikPolska
13Veronika ShishkinaKazachstan
14Tetyana PylypchukUkraina
15Asia MarcatoWłochy
16Lilou ZepchiFrancja
17Anna-Fay ScharfenbergNiemcy
18Nagomi NakayamaJaponia
19Lexane Durand PoudretFrancja
20Noelia VuerichWłochy
21Emma ChervetFrancja
22Emely TorazzaSzwajcaria
23Josie JohnsonUSA
24Martina ZanitzerWłochy
25Sina ArnetSzwajcaria
26Sara TajnerPolska
27Pola BełtowskaPolska
28Nora MidtsundstadNorwegia
29Julia TervahartialaFinlandia
30Heidi Dyhre TraaserudNorwegia
31Paige JonesUSA
32Sofia MattilaFinlandia
33Taja BodlajSłowenia
34Annika BelshawUSA
35Vanessa MoharitschAustria
36Pia Lilian KueblerNiemcy
37Michelle GoebelNiemcy
38Nika VetrihSłowenia
39Frida BergerNorwegia
40Sophie KothbauerAustria
41Anezka IndrackovaCzechy
42Jerneja Repinc ZupancicSłowenia
43Julia MuehlbacherAustria
44Jessica MalsinerWłochy
45Klara UlrichovaCzechy
46Alexandria LoutittKanada
47Nika PrevcSłowenia
Lista startowa panów
zawodnikkraj
1Stewart GundryUSA
2Robert Stefan SandulescuRumunia
3Svyatoslav NazarenkoKazachstan
4Daniel SkarkaCzechy
5Mircea Stefan JipescuRumunia
6Maxim GlyvkaUSA
7Erik KapiasSłowacja
8Moise Alexandru FoleaRumunia
9Nurshat TursunzhanovKazachstan
10Adrian Thon GundersrudNorwegia
11Faustin MoureauxFrancja
12Juri KesseliSzwajcaria
13Ilshat KadyrovKazachstan
14Kanta SuzukiJaponia
15Mattia GalianiWłochy
16Radu Matei ArdeleanRumunia
17Masaki NakamuraJaponia
18Logan GundryUSA
19Daniel MoroderWłochy
20Yurii YaniukUkraina
21Jules ChervetFrancja
22David RyglCzechy
23Tymoteusz AmilkiewiczPolska
24Finn BraunNiemcy
25Andero KappEstonia
26Asahi SakanoJaponia
27Sota KudoJaponia
28Tomas KuismaFinlandia
29Karel RammoEstonia
30Yanick WasserSzwajcaria
31Johannes AardalNorwegia
32Simon SpiewokNiemcy
33Enzo MilesiFrancja
34Markkus AlterEstonia
35Tuomas KinnunenFinlandia
36Sindre Ulven JoergensenNorwegia
37Vilho PalosaariFinlandia
38Ben BayerNiemcy
39Gorazd ZavrsnikSłowenia
40Kasperi ValtoFinlandia
41Jonas SchusterAustria
42Maksim BartoljSłowenia
43Szymon ZapotocznyPolska
44Arkadiusz JojkoPolska
45Anton KorchukUkraina
46Valentin FoubertFrancja
47Lean NiederbergerSzwajcaria
48Krystof HauserCzechy
49Frantisek LejsekCzechy
50Mark HafnarSłowenia
51Erik BelshawUSA
52Danil VassilyevKazachstan
53Iver OlaussenNorwegia
54Jan HabdasPolska
55Luca GeyerNiemcy
56Marcel StrzinarSłowenia
57David HaagenAustria
58Markus MuellerAustria
59Daniel TschofenigAustria
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« marzec 2022 - wszystkie artykuły
Komentarze
Karolequ Ski Jumper fan
Eeeee proszę się nie obrażać
(03.03.2022, 13:58)
aaa
k4loos: To Ty optymistą jesteś. Ja myślę, że 5 miejsce będzie sukcesem, a oczywiście indywidualnie czołowa dziesiątka.
(03.03.2022, 13:14)
k4loos
Sukcesem będzie drugie/trzecie miejsce w drużynówce mężczyzn, co wydaje mi się realne.
(03.03.2022, 08:34)
Arturion
Na sukces się nie nastawiam.
(02.03.2022, 20:47)
Karolequ Ski Jumper fan
O by Polakom i polkom poszło dibrze
(02.03.2022, 20:45)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
MŚJ Zakopane: Okrojone składy na konkursy indywidualne
MŚJ Zakopane: Okrojone składy na konkursy indywidualne

MŚJ Zakopane: Okrojone składy na konkursy indywidualne

Kalendarium
Radik Zhaparov
Dziś urodziny obchodzą:
Najbliższe zawody - szczegółowy program
29 lutego 2024 (czwartek)
16:00
PŚ Lahti
oficjalny trening K
18:00
PŚ Lahti
kwalifikacje K
1 marca 2024 (piątek)
08:00
PŚ Lahti
seria próbna K
09:00
PŚ Lahti
konkurs ind. K
12:30
PŚ Lahti
odprawa techniczna M
14:30
PŚ Lahti
oficjalny trening M
15:45
PŚ Lahti
kwalifikacje M
17:00
PŚ Lahti
konkurs ind. M
2 marca 2024 (sobota)
10:00
CoC Planica
odprawa techniczna
11:00
FIS Cup Oberhof
odprawa techniczna
13:30
FIS Cup Oberhof
oficjalny trening
14:30
FIS Cup Oberhof
seria próbna
15:00
CoC Planica
oficjalny trening
15:15
PŚ Lahti
seria próbna M
15:30
FIS Cup Oberhof
konkurs ind.
16:00
CoC Planica
seria próbna
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
17:15
CoC Planica
konkurs ind.
3 marca 2024 (niedziela)
09:00
FIS Cup Oberhof
seria próbna
10:00
CoC Planica
seria próbna
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
16:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
22:26
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
dzisiaj
23:56
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
07:30
Eurosport w Player.pl Oberstdorf | 1. konkurs, HS 235
jutro
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
08:50
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
14:00
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs kobiet, HS 130
jutro
15:15
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
60%
nie
29%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich