Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty

Ursa Bogataj wygrała kwalifikacje do konkursu LGP pań w Wiśle. Słowenka uzyskała 123 metry pokonując Sarę Takanashi (117,5 m) i Maritę Kramer (121,5 m).

W czołówce znalazły się także Katharina Althaus (119 m), Nika Kriznar (111 m) i Ema Klinec (116,5 m). W konkursie zobaczymy Nicole Konderlę, która po skoku na 115 metr zajęła wysokie - piętnaste miejsce oraz Wiktorię Przybyłę i Annę Twardosz. Bez awansu pozostała Joanna Szwab.
Wyniki kwalifikacji
zawodnik kraj odl. punkty
1 Ursa Bogataj Słowenia 123.0 108.5
2 Sara Takanashi Japonia 117.5 104.9
3 Marita Kramer Austria 121.5 103.3
4 Katharina Althaus Niemcy 119.0 103.0
5 Nika Kriznar Słowenia 111.0 98.5
6 Ema Klinec Słowenia 116.5 97.9
7 Lisa Eder Austria 113.5 92.7
8 Yuki Ito Japonia 111.5 92.0
9 Nozomi Maruyama Japonia 118.0 90.7
10 Daniela Iraschko-Stolz Austria 112.5 87.9
11 Kaori Iwabuchi Japonia 112.5 86.8
12 Julia Clair Francja 115.5 84.4
13 Eva Pinkelnig Austria 110.0 83.8
14 Juliane Seyfarth Niemcy 110.0 83.7
15 Katra Komar Słowenia 110.0 75.9
  Nicole Konderla Polska 115.0 75.9
17 Jerneja Brecl Słowenia 104.5 75.2
18 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 110.0 74.1
19 Jenny Rautionaho Finlandia 108.0 73.6
20 Irma Makhinia Rosja 108.5 71.8
21 Abigail Strate Kanada 103.0 70.9
22 Klara Ulrichova Czechy 105.5 64.3
23 Julia Kykkänen Finlandia 97.0 60.3
24 Luisa Goerlich Niemcy 103.5 60.1
25 Alexandra Kustova Rosja 89.5 59.4
26 Josephine Pagnier Francja 92.5 54.1
27 Anna Rupprecht Niemcy 93.5 49.2
28 Lara Malsiner Włochy 89.0 48.8
29 Spela Rogelj Słowenia 89.0 46.4
30 Kristina Prokopieva Rosja 96.5 46.3
31 Sophie Sorschag Austria 87.0 44.3
32 Selina Freitag Niemcy 88.5 44.0
33 Yuka Seto Japonia 90.0 42.3
34 Pauline Hessler Niemcy 86.0 40.5
35 Sofia Tikhonova Rosja 86.0 38.5
36 Anna Shpyneva Rosja 90.5 35.6
37 Logan Sankey USA 79.5 32.6
38 Wiktoria Przybyła Polska 81.0 31.0
39 Anna Twardosz Polska 77.5 27.5
40 Natalie Eilers Kanada 76.0 26.1
41 Oceane Avocat Gros Francja 76.0 23.7
  Joanna Szwab Polska 78.5 23.7
43 Jessica Malsiner Włochy 79.5 23.3
44 Karoline Roestad Norwegia 76.0 17.0
45 Alexandria Loutitt Kanada 73.0 16.9
46 Nina Lussi USA 68.0 4.7
47 Karoline Bjerke Skatvedt Norwegia 66.0 3.7
48 Nicole Maurer Kanada 68.0 0.9
49 Tetyana Pylypchuk Ukraina 58.0 0.0
  Alessia Mitu-Cosca Rumunia 68.5 0.0
  Veronika Jencova Czechy 65.0 0.0
  Delia Anamaria Folea Rumunia 68.0 0.0
przesuń kursor myszy nad odległość, aby zobaczyć szczegóły skoku
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
xever
Progres Nicole w ciągu 5 lat od zapięcia nart skokowych jest nieprawdopodobny. Jest jedyną tak ambitną dziewczyną w kadrze - mam nadzieję, że takich sukcesów mniejszych lub większych osiągnie więcej.
(16.07.2021, 14:31)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
LGP Wisła: Ursa Bogataj wygrywa kwalifikacje
LGP Wisła: Ursa Bogataj wygrywa kwalifikacje

LGP Wisła: Ursa Bogataj wygrywa kwalifikacje

Kalendarium
Kimmo Yliriesto
Dziś urodziny obchodzą:
1960 - Zdzisław Hryniewiecki miał nieszczęśliwy upadek, w wyniku którego zakończył karierę
Najbliższe zawody
28 stycznia 2023 (sobota)
13:00
PŚ Kulm
14:15
PŚ Kulm
14:30
PŚ K Hinterzarten
16:00
PŚ K Hinterzarten
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
23:40
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
jutro
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
jutro
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
jutro
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
jutro
13:40
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
jutro
14:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
jutro
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
63%
Halvor Egner Granerud
16%
Kamil Stoch
4%
Stefan Kraft
4%
Anze Lanisek
3%
Ryoyu Kobayashi
2%
Piotr Żyła
2%
inny skoczek
2%
Marius Lindvik
1%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
0%
Daniel Andre Tande
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich