Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
9
10
11
12
17
19
24
26
30
31
styczeń 2023
Najbliższe zawody
29.01.2023, godz. 14:15
Bad Mitterndorf HS-235
PŚ loty

16 pań i 69 panów stanie na starcie zaplanowanych na dziś zawodów o mistrzostwo Polski. Areną rywalizacji będzie świeżo przebudowana Średnia Krokiew w Zakopanem.

Na starcie zobaczymy szeroką czołówkę krajową. W konkursie kobiet wystąpią m.in. wszystkie panie z naszej kadry narodowej, tj. Anna Twardosz, Kamila Karpiel, Kinga Rajda, Joanna Szwab, Nicole Konderla i Wiktoria Przybyła.

W zawodach mężczyzn weźmie udział z kolei cała kadra narodowa (Kamil Stoch, Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Jakub Wolny, Stefan Hula, Maciej Kot, Tomasz Pilch, Paweł Wąsek, Klemens Murańka, Jarosław Krzak i Kacper Juroszek) oraz kompletna kadra młodzieżowa (Mateusz Gruszka, Arkadiusz Jojko, Szymon Zapotoczny, Klemens Joniak, Tymoteusz Amilkiewicz, Jan Habdas, Adam Niżnik i Szymon Jojko) wraz z rezerwą (Marcin Wróbel, Wiktor Szozda, Robert Ryś, Kacper Tomasiak i Gabriel Kukuczka).

Na liście startowej konkursów znaleźli się także przedstawiciele innych krajów, którzy jednak o tytuł mistrza Polski rywalizować nie będą. Wśród nich mamy reprezentatów Rumunii (Daniela Haralambie, Daniel Cacina, Andrei Feldorean, Sorin Mitrofan, Mihnea Spulber), Ukrainy (Tetiana Pilipczuk, Witalij Kaliniczenko, Jewhen Marusiak, Andrij Waskul, Jurij Janiuk, Anton Korczuk, Dienis Cwietkow), Słowacji (Tamara Mesikova, Jakub Karkalik) i Francji (Valentin Foubert, Alessandro Batby, Mathis Contamine).

Zawody będą rozgrywane na niedawno przebudowanym obiekcie HS-105 (K-95), należącym do kompleksu Średniej Krokwi - to pierwsza oficjalna impreza, jaka odbędzie się na tej skoczni po zakończeniu remontu.

Kwalifikacje do konkursu mężczyzn powinny zacząć się o 13:00. Pierwszą serię konkursu pań zaplanowano na 14:00, a konkursu panów - na 14:15. Później odbędą się finałowe rundy obu konkursów.
Mistrzostwa Polski Zakopane
9 lipca 2021 (piątek)
10:00odprawa techniczna
11:30oficjalny trening
13:00kwalifikacje
14:00konkurs indywidualny (kobiety)
14:15konkurs indywidualny (mężczyźni)
Lista startowa - kobiety
zawodnikkraj
1Daniela Vasilica HaralambieRumunia
2Tetyana PylypchukUkraina
3Tamara MesikovaSłowacja
4Sara TajnerPolska
5Wiktoria KiersnowskaPolska
6Paulina CieślarPolska
7Natalia SłowikPolska
8Pola BełtowskaPolska
9Wiktoria PolanowskaPolska
10Marcelina BełtowskaPolska
11Wiktoria PrzybyłaPolska
12Nicole KonderlaPolska
13Joanna SzwabPolska
14Kinga RajdaPolska
15Kamila KarpielPolska
16Anna TwardoszPolska
Lista startowa - mężczyźni
zawodnikkraj
1Valentin FoubertFrancja
2Dawid ŹlikPolska
3Daniel Andrei CacinaRumunia
4Andrei FeldoreanRumunia
5Jakub WantulokPolska
6Dominik NiemczykPolska
7Nicolae Sorin MitrofanRumunia
8Vitaliy KalinichenkoUkraina
9Yevhen MarusiakUkraina
10Gabriel KukuczkaPolska
11Andrii VaskulUkraina
12Jakub WisełkaPolska
13Mihnea Alexandru SpulberRumunia
14Yurii YaniukUkraina
15Maciej PłonkaPolska
16Jakub CieślarPolska
17Mikołaj WantulokPolska
18Klemens StaszelPolska
19Szymon JojkoPolska
20Kacper TomasiakPolska
21Jakub KarkalikSłowacja
22Alessandro BatbyFrancja
23Mathis ContamineFrancja
24Grzegorz MitręgaPolska
25Anton KorchukUkraina
26Wojciech TroszokPolska
27Denys TsvietkovUkraina
28Miłosz KrzempekPolska
29Robert RyśPolska
30Kacper StoselPolska
31Adam NiżnikPolska
32Stanisław MajerczykPolska
33Jan GalicaPolska
34Karol NiemczykPolska
35Wiktor SzozdaPolska
36Marcin WróbelPolska
37Jan HabdasPolska
38Tymoteusz AmilkiewiczPolska
39Artur KukułaPolska
40Andrzej SzczechowiczPolska
41Jan BukowskiPolska
42Filip GluzaPolska
43Klemens JoniakPolska
44Wojciech II CieślarPolska
45Wiktor FickowskiPolska
46Szczepan KupczakPolska
47Krzysztof KietaPolska
48Szymon ZapotocznyPolska
49Arkadiusz JojkoPolska
50Stanisław CiszekPolska
51Mateusz ChraścinaPolska
52Damian LasotaPolska
53Kacper JuroszekPolska
54Wiktor WęgrzynkiewiczPolska
55Mateusz GruszkaPolska
56Wiktor PękalaPolska
57Krzysztof LejaPolska
58Jarosław KrzakPolska
59Klemens MurańkaPolska
60Paweł WąsekPolska
61Tomasz PilchPolska
62Maciej KotPolska
63Stefan HulaPolska
64Jakub WolnyPolska
65Aleksander ZniszczołPolska
66Andrzej StękałaPolska
67Dawid KubackiPolska
68Piotr ŻyłaPolska
69Kamil StochPolska
Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
Mati
O której te skoki ?
(09.07.2021, 15:04)
Muszek59
Marcin99-wiatr przeszkadza i deszcz
(09.07.2021, 14:31)
marcin99
Czemu nie skaczą? Przez wiatr czy deszcz?
(09.07.2021, 14:17)
Sedd
@marcin99
Skaczą gościnie jeżeli na podium by stanął skoczek zagraniczny nie otrzyma on medalu tylko Polak który był najbliżej tego zagranicznego
(09.07.2021, 12:58)
marcin99
Co tu robia zagraniczni skoczkowie wytlumaczy ni ktos
(09.07.2021, 12:40)
fan skoków i żużla 886
i nie wiem dokładnie w jakiej formie są nasi
(09.07.2021, 11:48)
fan skoków i żużla 886
Z tego co słyszałem to obstawiam:
1 Kamil Stoch
2 Klemens Murańka
3 Piotr Żyła
4 Dawid Kubacki
5 Andrzej Stękała
ale w ogóle nie nastawiam się na to że trafię bo jeszcze od zimy żadnego skoku na żywo (w telewizji) nie widziałem
(09.07.2021, 11:48)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
MP Zakopane: Debiut nowej Średniej Krokwi, 16 pań i 69 panów na starcie
MP Zakopane: Debiut nowej Średniej Krokwi, 16 pań i 69 panów na starcie

MP Zakopane: Debiut nowej Średniej Krokwi, 16 pań i 69 panów na starcie

Kalendarium
Martin Schmitt
Dziś urodziny obchodzą:
Maciej Kurzajewski (1973)
Franz Neulaendtner (1966)
2003 - Po raz pierwszy kobieta (D.Iraschko) uzyskała 200 metrów
Najbliższe zawody
29 stycznia 2023 (niedziela)
12:45
PŚ Kulm
kwalifikacje
13:45
PŚ K Hinterzarten
kwalifikacje
14:15
PŚ Kulm
konkurs ind.
15:15
PŚ K Hinterzarten
konkurs ind.
31 stycznia 2023 (wtorek)
20:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
1 lutego 2023 (środa)
21:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
23:00
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:30
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
07:45
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
12:40
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Kwalifikacje do 2. konkursu, HS 235
dzisiaj
13:15
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
13:15
Eurosport w Player.pl Studio przed 2. konkursem | Kulm
dzisiaj
13:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | Studio + 2. konkurs, HS 235
dzisiaj
13:40
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - studio
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport w Player.pl Loty w Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
dzisiaj
14:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Bad Mitterndorfie - 1. seria
LIVE
dzisiaj
14:15
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
LIVE
dzisiaj
15:05
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 2. konkurs kobiet, HS 111
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
63%
Halvor Egner Granerud
16%
Kamil Stoch
4%
Stefan Kraft
4%
Anze Lanisek
3%
Ryoyu Kobayashi
2%
Piotr Żyła
2%
inny skoczek
2%
Marius Lindvik
1%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
0%
Daniel Andre Tande
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich