Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
6
7
8
20
21
22
23
27
28
29
marzec 2023
Najbliższe zawody
25.03.2023, godz. 16:15
Lahti HS-130
PŚ druż.

Bing Dong i Jenny Rautionaho latały najdalej podczas treningów poprzedzających zawody FIS Cup w Otepää. Wśród Polek najlepiej wypadła Pola Bełtowska.

W pierwszej serii Bing Dong poleciała na odległość 91,5 metra (belka szesnasta, wiatr 0,54 m/s pod narty). Chinka pokonała Jenny Rautionaho (85 m - 0 m/s) i Marię Jakowlewą (84,5 m - 1,15 m/s). Najlepsza z Polek, Pola Bełtowska, była dziesiąta (70,5 m - 0,69 m/s).

W drugiej rundzie Dong ponownie była najlepsza - 89 m pozwoliło jej pokonać swoje rodaczki - Xiaotong Ni (85,5 m - 1,41 m/s) i Xueyao Li (84 m - 1,3 m/s). Bełtowska zajęła trzynastej miejsce (68 m - 1,45 m/s).

Trzecia seria padła łupem Rautionaho (91 m - belka siedemnasta, wiatr 0,25 m/s), za którą uplasował się peleton Chinek, przyprowadzony przez Dong (82 m - belka szesnasta, 0,62 m/s, ale już w plecy) i Li (81 m - belka osiemnasta, 0,81 m/s w plecy). Bełtowska (64,5 m) uplasowała się na czternastym miejscu ex aequo z Natalią Słowik (63,5 m), a minimalnie niżej sklasyfikowano Paulinę Cieślar (63,5 m).

W dwóch pierwszych seriach wszystkie panie startowały z szesnastej belki; w trzeciej rozbieg zmieniał długość (belka szesnasta, siedemnasta i osiemnasta). Zawodniczkom towarzyszyły opady deszczu i wiatr (z różnych stron, nawet do 3 m/s).
Wyniki treningu - I seria
zawodnik kraj odl. punkty
1 Bing Dong Chiny 91.5 58.7
2 Jenny Rautionaho Finlandia 85.0 50.0
3 Mariia Iakovleva Rosja 84.5 39.8
4 Birun Shao Chiny 73.5 28.5
5 Xiaotong Ni Chiny 74.5 28.4
6 Qingyue Peng Chiny 78.5 27.7
7 Ping Zeng Chiny 72.5 23.6
8 Liangyao Wang Chiny 80.5 23.0
9 Xueyao Li Chiny 74.0 21.4
10 Pola Bełtowska Polska 70.5 15.5
11 Qiurong Li Chiny 75.0 5.8
12 Elizaveta Mokhova Rosja 71.0 5.4
13 Andreea Diana Trambitas Rumunia 71.5 2.4
14 Diana Toropchenova Rosja 62.0 0.0
  Sara Tajner Polska 57.0 0.0
  Anastasiia Subbotina Rosja 58.0 0.0
  Annemarii Bendi Estonia 48.0 0.0
  Julia Tervahartiala Finlandia 58.0 0.0
  Maria Daria Chindris Rumunia 55.5 0.0
  Paulina Cieślar Polska 55.0 0.0
  Natalia Słowik Polska 60.5 0.0

Wyniki treningu - II seria
zawodnik kraj odl. punkty
1 Bing Dong Chiny 89.0 46.2
2 Xiaotong Ni Chiny 85.5 39.7
3 Xueyao Li Chiny 84.0 37.6
4 Liangyao Wang Chiny 83.5 35.6
5 Birun Shao Chiny 84.5 28.0
6 Jenny Rautionaho Finlandia 80.0 27.0
7 Mariia Iakovleva Rosja 82.0 25.7
8 Qingyue Peng Chiny 75.5 21.9
9 Ping Zeng Chiny 77.0 21.4
10 Qiurong Li Chiny 77.0 18.9
11 Anastasiia Subbotina Rosja 75.5 15.2
12 Elizaveta Mokhova Rosja 70.0 7.4
13 Pola Bełtowska Polska 68.0 4.4
14 Andreea Diana Trambitas Rumunia 67.0 3.9
15 Maria Daria Chindris Rumunia 66.5 0.9
16 Diana Toropchenova Rosja 56.5 0.0
  Sara Tajner Polska 56.5 0.0
  Annemarii Bendi Estonia 53.5 0.0
  Julia Tervahartiala Finlandia 63.5 0.0
  Paulina Cieślar Polska 60.0 0.0
  Natalia Słowik Polska 61.5 0.0

Wyniki treningu - III seria
zawodnik kraj odl. punkty
1 Jenny Rautionaho Finlandia 91.0 60.0
2 Bing Dong Chiny 82.0 50.0
3 Xueyao Li Chiny 81.0 45.0
4 Qingyue Peng Chiny 77.0 37.8
5 Ping Zeng Chiny 77.5 36.9
6 Birun Shao Chiny 78.5 35.6
7 Xiaotong Ni Chiny 78.0 34.2
8 Liangyao Wang Chiny 75.5 33.1
9 Mariia Iakovleva Rosja 72.5 32.4
10 Anastasiia Subbotina Rosja 74.0 30.4
11 Qiurong Li Chiny 73.0 29.2
12 Elizaveta Mokhova Rosja 72.5 25.3
13 Andreea Diana Trambitas Rumunia 68.5 16.0
14 Pola Bełtowska Polska 64.5 9.4
  Natalia Słowik Polska 63.5 9.4
16 Paulina Cieślar Polska 63.5 8.9
17 Maria Daria Chindris Rumunia 61.5 4.1
18 Julia Tervahartiala Finlandia 58.5 0.9
19 Diana Toropchenova Rosja 56.5 0.0
  Sara Tajner Polska 54.5 0.0
  Annemarii Bendi Estonia 51.5 0.0

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« lipiec 2021 - wszystkie artykuły
Komentarze
Qover
Ja tam nestem zadowolony ze jest próba stworzenia w polce zaplecza skokow kobiet sa to mlode dziewczyny roczniki 2006/2005 mam nadzieje ze regularnie beda dostawały szanse startu w fis cupach
(02.07.2021, 21:36)
Komuszek77
Najmocniej szanowną redakcję przepraszam. Wiem, że okres wakacyjny, ale Chineczki do typerka zacnie dorzucić nie byłoby źle. Ludzie się denerwują...
(02.07.2021, 16:17)
Ada
Proszę dodać Chinki w typerze
(02.07.2021, 14:44)
207
Tajner skacze jak jej ojciec
(02.07.2021, 14:41)
TomaszB
Nie ma w typerku tej całej Bing Dong, nie wiem jak z pozostałymi Chinkami.
(02.07.2021, 14:14)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Otepää: Dong i Rautionaho najlepsze na treningach
FIS Cup Otepää: Dong i Rautionaho najlepsze na treningach

FIS Cup Otepää: Dong i Rautionaho najlepsze na treningach

Najbliższe zawody - szczegółowy program
25 marca 2023 (sobota)
13:15
PŚ Lahti
14:05
PŚ Lahti
trening M (2)
16:15
PŚ Lahti
konkurs druż. M
26 marca 2023 (niedziela)
13:50
PŚ Lahti
kwalifikacje M
15:15
PŚ Lahti
konkurs ind. M
30 marca 2023 (czwartek)
08:30
PŚ Planica
oficjalny trening
10:30
PŚ Planica
kwalifikacje
31 marca 2023 (piątek)
14:00
PŚ Planica
seria próbna
15:00
PŚ Planica
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Lahti
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Lahti | HS 130
dzisiaj
15:20
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio + konkurs drużynowy, HS 130
dzisiaj
15:39
Eurosport 1 Studio
LIVE
dzisiaj
15:40
Eurosport w Player.pl Lahti | Studio przed konkursem drużynowym, HS 130
dzisiaj
16:00
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lahti - studio
LIVE
dzisiaj
16:15
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lahti - 1. seria konkursu drużynowego
LIVE
dzisiaj
16:35
Eurosport 1 Puchar Świata, Lahti, Finlandia
LIVE
dzisiaj
16:36
Eurosport w Player.pl Lahti | Konkurs drużynowy, HS 130
dzisiaj
17:20
TVN Skoki narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Lahti - studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto jest największym objawieniem sezonu 2022/23?
Daniel Tschofenig
43%
Alexandria Loutitt
20%
Yevhen Marusiak
15%
Andreas Wellinger
6%
Fatih Arda Ipcioglu
5%
Kristoffer Eriksen Sundal
4%
Manuel Fettner
3%
inny zawodnik/zawodniczka
2%
Eva Pinkelnig
1%
Ren Nikaido
1%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich