Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
4
5
6
7
8
11
12
13
14
18
19
20
21
22
23
24
25
26
31
grudzień 2023
Najbliższe zawody
09.12.2023, godz. 13:30
Lillehammer HS-98
ICoC K

Nika Kriznar, Luisa Goerlich i Gianina Ernst uzyskiwały najlepsze wyniki na treningach pań przed zawodami FIS Cup w Kandersteg. Wśród panów dominował Lukas Wagner...

Podczas pierwszej serii treningowej pań zdecydowanie najlepiej spisała się Nika Kriznar - 103 metry pozwoliły jej bardzo wyraźnie wyprzedzić Luisę Goerlich i Danielę Haralambie (po 95,5 m). W czołówce uplasowały się także Gianina Ernst (91 m), Ren Mikase (88,5 m) i Selina Freitag (88 m).

Druga runda to wygrana Luisy Goerlich i Gianiny Ernst - obie uzyskały po 95 metrów. Nika Kriznar tym razem była trzecia (92 m), a za jej plecami znalazły się Daniela Haralambie (90,5 m), Barbora Blazkova (90 m) i Agnes Reisch (89 m).

U panów w obu seriach najlepszy był Lukas Wagner - w pierwszej Niemiec uzyskał 99 metrów (za nim znaleźli się Niko Kytoesaho - 97 m, Sandro Hauswirth - 96 m, Aljaz Osterc i Mika Kveder - po 95,5 m oraz Fabian Seidl - 94,5 m), w drugiej poleciał na odległość aż 107,5 metra, wyprzedzając Niko Kytoesaho, Sandro Hauswirtha (po 104,5 m), Taro Yamakawę (103,5 m), Lennarta Weigela (101 m) i Tobiasa Birchlera (100,5 m).

Do konkursu pań nie zgłoszono żadnej Polki. Na liście startowej zawodów mężczyzn mamy dziesięciu naszych reprezentantów, jednak odpuścili oni treningi - podobnie jak wielu innych.

Wyniki treningu kobiet - seria 1
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Nika Kriznar
Słowenia
103.0
2
Luisa Goerlich
Niemcy
95.5
 
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
95.5
4
Gianina Ernst
Niemcy
91.0
5
Ren Mikase
Japonia
88.5
6
Selina Freitag
Niemcy
88.0
7
Barbora Blazkova
Czechy
87.5
8
Claudia Purker
Austria
84.5
9
Sophie Mair
Austria
82.0
10
Ayuka Kamoda
Japonia
81.5
 
Annika Belshaw
USA
81.5
12
Nozomi Maruyama
Japonia
81.0
13
Agnes Reisch
Niemcy
80.5
14
Oceane Paillard
Francja
79.5
 
Oceane Avocat Gros
Francja
79.5
16
Karolina Indrackova
Czechy
77.5
17
Jerneja Brecl
Słowenia
76.0
 
Ayaka Igarashi
Japonia
76.0
 
Alexandra Seifert
Niemcy
76.0
20
Lisa Eder
Austria
75.5
21
Arantxa Lancho
Niemcy
75.0
 
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
75.0
 
Marine Bressand
Francja
75.0
24
Rio Seto
Japonia
73.5
 
Rea Kindlimann
Szwajcaria
73.5
 
Julia Clair
Francja
73.5
27
Logan Sankey
USA
72.5
28
Stepanka Ptackova
Czechy
72.0
 
Guy-Lim Park
Korea Pd.
72.0
30
Anna Hoffmann
USA
70.5
31
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
69.5
32
Cara Larson
USA
68.0
33
Maria Daria Chindris
Rumunia
67.5
34
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
66.5
35
Samantha Macuga
USA
60.0
36
Alina Tukhtaeva
Kazachstan
59.5
37
Pia Mazi
Słowenia
59.0
38
Marita Kramer
Austria
DNS
39
Lea Lemare
Francja
DNS
40
Romane Dieu
Francja
DNS

Wyniki treningu kobiet - seria 2
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Luisa Goerlich
Niemcy
95.0
 
Gianina Ernst
Niemcy
95.0
3
Nika Kriznar
Słowenia
92.0
4
Daniela Vasilica Haralambie
Rumunia
90.5
5
Barbora Blazkova
Czechy
90.0
6
Agnes Reisch
Niemcy
89.0
7
Ren Mikase
Japonia
86.5
8
Karolina Indrackova
Czechy
83.5
9
Selina Freitag
Niemcy
83.0
 
Stepanka Ptackova
Czechy
83.0
11
Marita Kramer
Austria
82.5
12
Ayuka Kamoda
Japonia
82.0
 
Alexandra Seifert
Niemcy
82.0
14
Claudia Purker
Austria
81.0
 
Oceane Paillard
Francja
81.0
16
Julia Clair
Francja
80.0
17
Sophie Mair
Austria
79.5
 
Oceane Avocat Gros
Francja
79.5
19
Nozomi Maruyama
Japonia
79.0
 
Annika Belshaw
USA
79.0
21
Lisa Eder
Austria
78.5
22
Jerneja Brecl
Słowenia
77.0
 
Ayaka Igarashi
Japonia
77.0
24
Kaja Urbanija Coz
Słowenia
76.5
25
Logan Sankey
USA
76.0
26
Carina Alexandra Militaru
Rumunia
75.5
 
Marine Bressand
Francja
75.5
28
Rea Kindlimann
Szwajcaria
75.0
29
Arantxa Lancho
Niemcy
74.5
30
Andreea Diana Trambitas
Rumunia
72.5
 
Anna Hoffmann
USA
72.5
32
Samantha Macuga
USA
69.0
33
Cara Larson
USA
68.0
 
Guy-Lim Park
Korea Pd.
68.0
35
Maria Daria Chindris
Rumunia
67.5
36
Pia Mazi
Słowenia
67.0
37
Rio Seto
Japonia
66.5
38
Alina Tukhtaeva
Kazachstan
61.5
39
Lea Lemare
Francja
DNS
40
Romane Dieu
Francja
DNS

Wyniki treningu mężczyzn - seria 1
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Lukas Wagner
Niemcy
99.0
2
Niko Kytoesaho
Finlandia
97.0
3
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
96.0
4
Aljaz Osterc
Słowenia
95.5
 
Miha Kveder
Słowenia
95.5
6
Fabian Seidl
Niemcy
94.5
7
Dominik Maylaender
Niemcy
94.0
8
Max Goller
Niemcy
93.5
9
Tim Fuchs
Niemcy
93.0
10
Yuken Iwasa
Japonia
92.5
11
Blaz Pavlic
Słowenia
91.5
 
Dominik Peter
Szwajcaria
91.5
13
Sebastian Bradatsch
Niemcy
91.0
14
Kilian Maerkl
Niemcy
90.5
15
Ren Nikaido
Japonia
89.0
 
Mats K. Sagbakken
Norwegia
89.0
17
Anze Lavtizar
Słowenia
87.5
 
Frantisek Holik
Czechy
87.5
19
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
87.0
20
Olan Lacroix
Szwajcaria
86.5
21
Riki Kurita
Japonia
86.0
 
Lovro Kos
Słowenia
86.0
23
Tobias Birchler
Szwajcaria
85.5
 
Jan Kus
Słowenia
85.5
25
Taro Yamakawa
Japonia
85.0
26
Andraz Modic
Słowenia
83.5
 
Tine Bogataj
Słowenia
83.5
 
Johannes Schubert
Niemcy
83.5
29
Mathis Contamine
Francja
83.0
 
Anders Haare
Norwegia
83.0
31
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
82.0
 
Lennart Weigel
Niemcy
82.0
33
Aleksandr Loginov
Rosja
80.5
34
Luca Roth
Niemcy
80.0
35
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
79.0
36
Aljaz Vodan
Słowenia
78.0
 
Tatsunao Kobayashi
Japonia
78.0
38
Hunor Farkas
Rumunia
77.5
 
Pascal Mueller
Szwajcaria
77.5
40
Konstantin Nikolaev
Rosja
77.0
41
Oleg Pavlenko
Rosja
76.5
42
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
74.5
43
Petr Vaverka
Czechy
74.0
44
Artem Yudin
Rosja
73.5
45
Aleksandr Vakhrushev
Rosja
73.0
46
Martin Capuder
Słowenia
71.5
 
Radek Selcer
Czechy
71.5
 
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
71.5
49
Ilya Baskakov
Rosja
70.5
50
Danil Vassilyev
Kazachstan
70.0
 
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
70.0
 
Sebastian Kellerman
Czechy
70.0
53
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
69.5
54
Jakub Sikola
Czechy
68.5
 
Dmitry Khodykin
Rosja
68.5
56
Gleb Safonov
Kazachstan
68.0
 
Alessandro Batby
Francja
68.0
58
Ju-Chan Lee
Korea Pd.
67.0
59
Radek Rydl
Czechy
66.5
60
Mikhail Purtov
Rosja
65.5
61
Benedikt Holub
Czechy
65.0
 
Sergey Zyryanov
Kazachstan
65.0
 
Mikulas Sluka
Czechy
65.0
64
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
64.0
65
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
66
Elias Tollinger
Austria
DNS
67
Bartosz Czyż
Polska
DNS
68
Ulrich Wohlgenannt
Austria
DNS
69
Paweł Wąsek
Polska
DNS
70
Patrick Kogler
Austria
DNS
71
Stanisław Biela
Polska
DNS
72
Clemens Leitner
Austria
DNS
73
Kacper Juroszek
Polska
DNS
74
Mika Schwann
Austria
DNS
75
Janni Reisenauer
Austria
DNS
76
Karol Niemczyk
Polska
DNS
77
Pascal Kaelin
Szwajcaria
DNS
78
Tim Hug
Szwajcaria
DNS
79
Philipp Haagen
Austria
DNS
80
Killian Peier
Szwajcaria
DNS
81
Andreas Schuler
Szwajcaria
DNS
82
Łukasz Bukowski
Polska
DNS
83
Andrzej Stękała
Polska
DNS
84
Decker Dean
USA
DNS
85
Gabriel Karlen
Szwajcaria
DNS
86
Seou Choi
Korea Pd.
DNS
87
Stefan Huber
Austria
DNS
88
Damian Skupień
Polska
DNS
89
Tomasz Pilch
Polska
DNS
90
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
DNS
91
Luca Egloff
Szwajcaria
DNS
92
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
DNS
93
Philipp Aschenwald
Austria
DNS
94
Nigel Lauchlan
Kanada
DNS
95
Markus Rupitsch
Austria
DNS
96
Masamitsu Ito
Japonia
DNS
97
Nathan Mattoon
USA
DNS
98
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
DNS

Wyniki treningu mężczyzn - seria 2
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Lukas Wagner
Niemcy
107.5
2
Niko Kytoesaho
Finlandia
104.5
 
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
104.5
4
Taro Yamakawa
Japonia
103.5
5
Lennart Weigel
Niemcy
101.0
6
Tobias Birchler
Szwajcaria
100.5
7
Dominik Peter
Szwajcaria
99.5
8
Tim Fuchs
Niemcy
98.5
9
Yuken Iwasa
Japonia
98.0
 
Miha Kveder
Słowenia
98.0
 
Ren Nikaido
Japonia
98.0
 
Luca Roth
Niemcy
98.0
 
Johannes Schubert
Niemcy
98.0
 
Radek Selcer
Czechy
98.0
15
Fabian Seidl
Niemcy
97.5
 
Dominik Maylaender
Niemcy
97.5
17
Max Goller
Niemcy
96.5
 
Jan Kus
Słowenia
96.5
 
Mikhail Purtov
Rosja
96.5
20
Blaz Pavlic
Słowenia
96.0
 
Hunor Farkas
Rumunia
96.0
22
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
95.5
23
Anders Haare
Norwegia
95.0
24
Andraz Modic
Słowenia
94.5
 
Aljaz Osterc
Słowenia
94.5
 
Kilian Maerkl
Niemcy
94.5
 
Aleksandr Loginov
Rosja
94.5
28
Sebastian Bradatsch
Niemcy
93.5
29
Tine Bogataj
Słowenia
93.0
30
Petr Vaverka
Czechy
92.5
31
Nigel Lauchlan
Kanada
91.5
32
Frantisek Holik
Czechy
91.0
33
Riki Kurita
Japonia
89.5
34
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
89.0
35
Mathis Contamine
Francja
88.5
36
Aleksandr Vakhrushev
Rosja
88.0
37
Anze Lavtizar
Słowenia
87.0
 
Artem Yudin
Rosja
87.0
39
Tatsunao Kobayashi
Japonia
86.5
40
Olan Lacroix
Szwajcaria
86.0
 
Nathan Mattoon
USA
86.0
42
Lovro Kos
Słowenia
85.0
 
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
85.0
44
Mats K. Sagbakken
Norwegia
84.0
45
Aljaz Vodan
Słowenia
83.5
46
Jakub Sikola
Czechy
83.0
47
Ilya Baskakov
Rosja
81.5
 
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
81.5
49
Martin Capuder
Słowenia
80.5
 
Decker Dean
USA
80.5
51
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
80.0
52
Konstantin Nikolaev
Rosja
79.5
 
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
79.5
54
Benedikt Holub
Czechy
77.0
55
Radek Rydl
Czechy
76.0
 
Oleg Pavlenko
Rosja
76.0
 
Sebastian Kellerman
Czechy
76.0
58
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
74.5
59
Pascal Mueller
Szwajcaria
73.5
 
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
73.5
 
Dmitry Khodykin
Rosja
73.5
62
Mikulas Sluka
Czechy
71.0
63
Ju-Chan Lee
Korea Pd.
69.5
64
Danil Vassilyev
Kazachstan
69.0
65
Alessandro Batby
Francja
67.5
66
Gleb Safonov
Kazachstan
65.0
67
Sergey Zyryanov
Kazachstan
63.5
68
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
69
Elias Tollinger
Austria
DNS
70
Bartosz Czyż
Polska
DNS
71
Ulrich Wohlgenannt
Austria
DNS
72
Paweł Wąsek
Polska
DNS
73
Patrick Kogler
Austria
DNS
74
Stanisław Biela
Polska
DNS
75
Clemens Leitner
Austria
DNS
76
Kacper Juroszek
Polska
DNS
77
Mika Schwann
Austria
DNS
78
Janni Reisenauer
Austria
DNS
79
Karol Niemczyk
Polska
DNS
80
Pascal Kaelin
Szwajcaria
DNS
81
Tim Hug
Szwajcaria
DNS
82
Philipp Haagen
Austria
DNS
83
Killian Peier
Szwajcaria
DNS
84
Andreas Schuler
Szwajcaria
DNS
85
Łukasz Bukowski
Polska
DNS
86
Andrzej Stękała
Polska
DNS
87
Gabriel Karlen
Szwajcaria
DNS
88
Seou Choi
Korea Pd.
DNS
89
Stefan Huber
Austria
DNS
90
Damian Skupień
Polska
DNS
91
Tomasz Pilch
Polska
DNS
92
Hyun-Ki Kim
Korea Pd.
DNS
93
Luca Egloff
Szwajcaria
DNS
94
Heung-Chul Choi
Korea Pd.
DNS
95
Philipp Aschenwald
Austria
DNS
96
Markus Rupitsch
Austria
DNS
97
Masamitsu Ito
Japonia
DNS
98
Gregor Deschwanden
Szwajcaria
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2017 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup Kandersteg: Kriznar, Goerlich, Ernst i Wagner najlepsi na treningach
FIS Cup Kandersteg: Kriznar, Goerlich, Ernst i Wagner najlepsi na treningach

FIS Cup Kandersteg: Kriznar, Goerlich, Ernst i Wagner najlepsi na treningach

Kalendarium
Ville Kantee
Dziś urodziny obchodzą:
Ville Kantee (1978)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
8 grudnia 2023 (piątek)
12:00
PŚ Klingenthal
odprawa techniczna
13:30
PŚ Klingenthal
oficjalny trening
15:30
PŚ Klingenthal
kwalifikacje
19:00
CoC/ICoC Lillehammer
odprawa techniczna K/M
9 grudnia 2023 (sobota)
12:00
CoC/ICoC Lillehammer
oficjalny trening K
12:45
CoC/ICoC Lillehammer
seria próbna K
13:30
CoC/ICoC Lillehammer
konkurs ind. K
14:00
FIS Cup Kandersteg
odprawa techniczna
14:45
PŚ Klingenthal
seria próbna
16:00
PŚ Klingenthal
konkurs ind.
16:00
CoC/ICoC Lillehammer
oficjalny trening M
16:00
FIS Cup Kandersteg
oficjalny trening
17:00
CoC/ICoC Lillehammer
seria próbna M
17:00
FIS Cup Kandersteg
seria próbna
18:00
CoC/ICoC Lillehammer
konkurs ind. M
18:00
FIS Cup Kandersteg
konkurs ind.
10 grudnia 2023 (niedziela)
09:00
CoC/ICoC Lillehammer
seria próbna K
09:00
FIS Cup Kandersteg
seria próbna
10:00
CoC/ICoC Lillehammer
konkurs ind. K
10:00
FIS Cup Kandersteg
konkurs ind.
13:00
CoC/ICoC Lillehammer
seria próbna M
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
dzisiaj
13:42
Eurosport w Player.pl Lillehammer | 2. konkurs, HS 140
dzisiaj
15:07
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu
dzisiaj
15:10
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio + kwalifikacje do 1. konkursu, HS 140
dzisiaj
15:37
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 140
dzisiaj
16:38
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Studio po kwalifikacjach do 1. konkursu
dzisiaj
22:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 140
dzisiaj
23:42
TVN24 Strefa kibica - zima kroniki
LIVE
jutro
01:00
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 140
jutro
04:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 140
jutro
06:30
Eurosport w Player.pl Klingenthal | Kwalifikacje do 1. konkursu, HS 140
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Czy Kraft wygra Puchar Świata 2023/24?
tak
73%
nie
16%
nie wiem
11%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich