Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
03.12.2022, godz. 16:30
Lillehammer HS-98
PŚ K

David Siegel był najlepszy w obu seriach treningowych przed zawodami FIS Cup mężczyzn w rumuńskim Rasnowie. Bardzo dobrze spisywali się Polacy.

W pierwszej rundzie treningowej David Siegel poleciał na odległość 92,5 metrów - to pozwoliło mu pokonać Tima Fuchsa oraz najlepszego z Polaków, Andrzeja Stękałę (obaj po 91,5 m).

Kolejne miejsca również zajęli nasi reprezentanci - Krzysztof Leja (91 m), Adam Ruda (90,5 m), Przemysław Kantyka, Łukasz Podżorski (po 90 m) i Dawid Jarząbek (89 m). Bliżej lądowali Krzysztof Miętus i Dominik Kastelik, natomiast Stanisław Biela i Andrzej Zapotoczny odpuścili swoje próby.

W drugiej serii ponownie najlepszy był Siegel (91,5 m), który wyprzedził Przemysława Kantykę i Andreasa Alamommo (po 90 m). W czołowej dziesiątce znalazło się także pięciu innych naszych reprezentantów - Adam Ruda, Krzysztof Leja (po 88,5 m), Andrzej Stękała, Łukasz Podżorski i Stanisław Biela (po 88 m).

Nieco bliżej lądowali Dawid Jarząbek (86,5 m) i Andrzej Zapotoczny (86 m), natomiast ponownie słabszy występ zanotował Krzysztof Miętus (74 m).

Nad rumuńskim obiektem panuje deszczowa, pochmurna aura; również wiatr przeszkadza zawodnikom (zarówno pod narty, jak i w plecy; z prędkością do 1,5 metra na sekundę). Podczas pierwszej serii większość zawodników startowała z 28. belki, później rozbieg wydłużono do trzydziestego progu - i tak pozostało już do końca treningów.

Wyniki treningu (I seria)
 
zawodnik
kraj
odl.
1
David Siegel
Niemcy
92.5
2
Tim Fuchs
Niemcy
91.5
 
Andrzej Stękała
Polska
91.5
4
Krzysztof Leja
Polska
91.0
5
Adam Ruda
Polska
90.5
6
Przemysław Kantyka
Polska
90.0
 
Łukasz Podżorski
Polska
90.0
8
Dawid Jarząbek
Polska
89.0
 
Martin Hamann
Niemcy
89.0
10
Simon Greiderer
Austria
88.5
11
Andraz Modic
Słowenia
86.5
12
Sebastian Bradatsch
Niemcy
83.5
13
Lars Antonissen
Holandia
82.5
14
Tilen Bartol
Słowenia
82.0
 
Faith Arda Ipcioglu
Turcja
82.0
16
Eduard Torok
Rumunia
81.5
17
Zak Silih
Słowenia
81.0
 
Krzysztof Miętus
Polska
81.0
19
Jure Sinkovec
Słowenia
80.5
20
Eetu Merilainen
Finlandia
80.0
21
Ayberk Demir
Turcja
78.5
 
Eetu Nousiainen
Finlandia
78.5
23
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
78.0
 
Dominik Kastelik
Polska
78.0
25
Kiril Kotik
Rosja
77.5
 
Artur Sultangulov
Rosja
77.5
27
Sergey Shulaev
Rosja
76.5
28
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
75.5
29
Viktor Pasichnyk
Ukraina
75.0
30
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
74.5
31
Sergey Tkachenko
Kazachstan
74.0
 
Roman Nogin
Kazachstan
74.0
33
Igor Yakibyuk
Ukraina
73.5
34
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
73.0
35
Maksim Sergeev
Rosja
72.0
36
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
70.0
 
Adrian Grigore
Rumunia
70.0
 
Munir Gungen
Turcja
70.0
39
Sergey Pyzhov
Rosja
69.0
40
Hunor Farkas
Rumunia
68.5
41
Ju-Chan Lee
Korea Pd.
68.0
42
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
65.5
43
Andriy Vaskul
Ukraina
65.0
44
Viktor Hristov
Bułgaria
64.5
45
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
63.5
46
Florian Molnar
Węgry
63.0
47
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
62.5
48
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
61.5
49
Sebastian Devall
Szwecja
61.0
50
Marcus Flemstroem
Szwecja
60.5
51
Kristof Molnar
Węgry
60.0
52
Anton Eriksson
Szwecja
59.5
 
Nikita Devyatkin
Kazachstan
59.5
54
Andrei Feldoreanu
Rumunia
59.0
55
Mykola Kushnirchuk
Ukraina
56.5
56
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
55.5
57
Thomas Hofer
Austria
DNS
58
Stanisław Biela
Polska
DNS
59
Janne Korhonen
Finlandia
DNS
60
Andreas Alamommo
Finlandia
DNS
61
Andrzej Zapotoczny
Polska
DNS
62
Elias Vaenskae
Finlandia
DNS
63
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
DNS
64
Yevgen Marusyak
Ukraina
DNS
65
Stepan Pasichnyk
Ukraina
DNS
66
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
DNS
67
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
DNS

Wyniki treningu (II seria)
 
zawodnik
kraj
odl.
1
David Siegel
Niemcy
91.5
2
Przemysław Kantyka
Polska
90.0
 
Andreas Alamommo
Finlandia
90.0
4
Tim Fuchs
Niemcy
89.0
 
Martin Hamann
Niemcy
89.0
6
Adam Ruda
Polska
88.5
 
Krzysztof Leja
Polska
88.5
 
Thomas Hofer
Austria
88.5
 
Jure Sinkovec
Słowenia
88.5
10
Andrzej Stękała
Polska
88.0
 
Łukasz Podżorski
Polska
88.0
 
Tilen Bartol
Słowenia
88.0
 
Stanisław Biela
Polska
88.0
 
Elias Vaenskae
Finlandia
88.0
15
Dawid Jarząbek
Polska
86.5
16
Andrzej Zapotoczny
Polska
86.0
17
Eduard Torok
Rumunia
84.5
 
Faith Arda Ipcioglu
Turcja
84.5
19
Sebastian Bradatsch
Niemcy
84.0
20
Stepan Pasichnyk
Ukraina
83.5
21
Simon Greiderer
Austria
83.0
 
Lars Antonissen
Holandia
83.0
23
Andraz Modic
Słowenia
82.0
 
Zak Silih
Słowenia
82.0
 
Muhammet Irfan Cintimar
Turcja
82.0
26
Eetu Nousiainen
Finlandia
81.5
27
Munir Gungen
Turcja
81.0
28
Eetu Merilainen
Finlandia
80.5
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
80.5
30
Ayberk Demir
Turcja
79.5
 
Sung-Woo Cho
Korea Pd.
79.5
32
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
78.0
33
Janne Korhonen
Finlandia
77.5
34
Sorin Iulian Pitea
Rumunia
76.5
35
Maksim Sergeev
Rosja
75.5
36
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
75.0
 
Roman Nogin
Kazachstan
75.0
 
Viktor Pasichnyk
Ukraina
75.0
39
Krzysztof Miętus
Polska
74.0
40
Igor Yakibyuk
Ukraina
72.0
41
Sergey Tkachenko
Kazachstan
70.0
 
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
70.0
43
Ju-Chan Lee
Korea Pd.
67.5
44
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
66.0
45
Marcus Flemstroem
Szwecja
65.5
46
Adrian Grigore
Rumunia
63.5
47
Viktor Hristov
Bułgaria
63.0
48
Florian Molnar
Węgry
62.5
49
Soo-Hyeon Yim
Korea Pd.
62.0
50
Anton Eriksson
Szwecja
60.5
 
Nikita Devyatkin
Kazachstan
60.5
52
Sebastian Devall
Szwecja
59.5
 
Krasimir Simitchiyiski
Bułgaria
59.5
54
Kristof Molnar
Węgry
59.0
55
Sergey Pyzhov
Rosja
DNS
56
Kiril Kotik
Rosja
DNS
57
Artur Sultangulov
Rosja
DNS
58
Mykola Kushnirchuk
Ukraina
DNS
59
Jeong-Heon Si
Korea Pd.
DNS
60
Yevgen Marusyak
Ukraina
DNS
61
Mihnea Alexandru Spulber
Rumunia
DNS
62
Andriy Vaskul
Ukraina
DNS
63
Daniel Andrei Cacina
Rumunia
DNS
64
Hunor Farkas
Rumunia
DNS
65
Andrei Feldoreanu
Rumunia
DNS
66
Dominik Kastelik
Polska
DNS
67
Sergey Shulaev
Rosja
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2015 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
FIS Cup: Siegel najlepszy na treningach, dobre skoki Polaków
FIS Cup: Siegel najlepszy na treningach, dobre skoki Polaków

FIS Cup: Siegel najlepszy na treningach, dobre skoki Polaków

Kalendarium
Adam Małysz
Dziś urodziny obchodzą:
Andriy Kalinchuk (1995)
Najbliższe zawody
3 grudnia 2022 (sobota)
15:30
PŚ K Lillehammer
seria próbna
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
4 grudnia 2022 (niedziela)
10:30
PŚ K Lillehammer
oficjalny trening
15:30
PŚ K Lillehammer
kwalifikacje
16:30
PŚ K Lillehammer
konkurs ind.
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:34
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka
dzisiaj
13:34
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
dzisiaj
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 98
LIVE
dzisiaj
19:23
Eurosport w Player.pl SKOKI NARCIARSKIE
LIVE
dzisiaj
19:24
Eurosport 1 SKOKI NARCIARSKIE
jutro
16:20
Eurosport w Player.pl Lillehammer | HS 140
LIVE
8.12.2022
04:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
04:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka
8.12.2022
06:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
8.12.2022
06:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
59%
Stefan Kraft
8%
Halvor Egner Granerud
7%
Kamil Stoch
6%
Ryoyu Kobayashi
5%
Piotr Żyła
3%
Marius Lindvik
3%
Anze Lanisek
3%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Markus Eisenbichler
1%
Robert Johansson
0%
Daniel Andre Tande
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich