Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M

W pierwszym treningu wygraną zaliczył Joakim Aune z Norwegii, który uzyskał 97,5 metra i wyprzedził Rumuna Buzescu i swojego rodaka Stiana Andre Skinnesa. Najlepsi z Polaków okazali się Mateusz Kojzar i Artur Kukuła.

Druga odsłona to sukces Amerykanina. Nicholas Fairall poleciał 97 metrów i pokonał swojego rodaka Michaela Glasdera i Joakima Aune z Norwegii. Konrad Janota zajął 9-te miejsce.

Wyniki 1 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Joakim Aune
Norwegia
97.5
2
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
97.0
3
Stian Andre Skinnes
Norwegia
96.5
4
Mateusz Kojzar
Polska
96.0
5
Artur Kukuła
Polska
95.5
6
Viktor Polasek
Czechy
94.5
 
Filip Sakala
Czechy
94.5
8
Michael Glasder
USA
94.0
 
Damian Lasota
Czechy
94.0
 
Alexander Henningsen
Norwegia
94.0
 
Dominik Kastelik
Polska
94.0
12
Victor Markin
Rosja
93.5
 
Stefan Valentin Blega
Rumunia
93.5
 
Konrad Janota
Polska
93.5
15
Kevin Bickner
USA
93.0
 
Rogan Reid
Kanada
93.0
 
AJ Brown
USA
93.0
 
Matthew Soukop
Kanada
93.0
19
Jan Michalek
Czechy
92.5
 
Tomas Friedrich
Czechy
92.5
21
Alexander Haupt
USA
92.0
22
Christian Friberg
USA
91.5
23
Nicholas Fairall
USA
91.0
 
Viktor Pasichnyk
Ukraina
91.0
25
Sergey Pyzhov
Rosja
90.5
26
Andrii Klymchuk
Ukraina
90.0
27
Vit Hacek
Czechy
89.5
28
Aleksandr Bazhenov
Rosja
89.0
 
Stepan Pasichnyk
Ukraina
89.0
 
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
89.0
31
Adrian Soerensen Livelten
Norwegia
88.5
32
Joshua Maurer
Kanada
88.0
 
Artur Sultangulov
Rosja
88.0
 
Nicholas Mattoon
USA
88.0
35
Bartosz Gąsienica-Laskowy
Polska
87.5
36
Yevgen Marusyak
Ukraina
86.0
37
Filip Hatle
Czechy
85.5
38
Artem Markin
Rosja
85.0
39
Robert Valentin Tatu
Rumunia
84.5
 
Patrik Lichy
Słowacja
84.5
41
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
84.0
 
Michał Milczanowski
Polska
84.0
43
Robert Szymeczek
Czechy
83.5
44
Kristian Lian
Norwegia
83.0
 
Krystian Kołodziej
Polska
83.0
46
Ruslan Balanda
Ukraina
82.0
 
Dawid Krupa
Polska
82.0
48
Vladimir Rosko
Słowacja
81.5
49
Nigel Lauchlan
Kanada
80.5
50
Vladislav Skachilov
Rosja
79.5
 
Trevor Edlund
USA
79.5
52
Lukas Kantor
Czechy
79.0
53
Michai Solcon
Rumunia
78.5
 
Igor Yakibyuk
Ukraina
78.5
55
Dusan Dolezal
Czechy
78.0
56
Andryi Kalinchuk
Ukraina
77.0
57
Aleksandr Mizirev
Rosja
76.0
 
Hunor Farkas
Rumunia
76.0
59
Tomas Ondrejka
Słowacja
72.5
60
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
71.0
61
Vasyl Chava
Ukraina
70.0
62
Sergey Tkachenko
Kazachstan
69.5
63
Florin Spulber
Rumunia
67.5
 
Roman Nogin
Kazachstan
67.5
65
Andrei Feldeoran
Rumunia
65.5
 
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
65.5
67
Dominik Durco
Słowacja
62.5
68
Mikita Ahibalau
Białoruś
61.5
69
Stanislav Anchugin
Kazachstan
60.0
70
Stanislav Karatsupa
Kazachstan
54.0
71
Aliaksandr Yurkevich
Białoruś
45.0
72
Andrzej Stękała
Polska
DNS
73
Ziga Mandl
Słowenia
DNS
74
Krzysztof Leja
Polska
DNS
75
Łukasz Podżorski
Polska
DNS
76
Dawid Jarząbek
Polska
DNS
77
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
78
Adam Ruda
Polska
DNS
79
Ernest Prislic
Słowenia
DNS
80
Stanisław Biela
Polska
DNS
81
Paweł Gut
Polska
DNS
82
Patrik Vitez
Słowenia
DNS
83
Jakub Kot
Polska
DNS
84
Jernej Klaric
Słowenia
DNS
85
Andrzej Zapotoczny
Polska
DNS
86
Matevz Samec
Słowenia
DNS
87
David Grm
Słowenia
DNS
88
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki
Polska
DNS
89
Andrzej Gąsienica
Polska
DNS


Wyniki 2 treningu
 
zawodnik
kraj
odl.
1
Nicholas Fairall
USA
97.0
2
Michael Glasder
USA
96.5
 
Joakim Aune
Norwegia
96.5
4
Viktor Polasek
Czechy
96.0
5
Adrian Soerensen Livelten
Norwegia
95.5
6
Kevin Bickner
USA
94.5
7
Rogan Reid
Kanada
94.0
 
Alexander Haupt
USA
94.0
9
Constantin R. Buzescu Purice
Rumunia
93.0
 
Andrii Klymchuk
Ukraina
93.0
 
Konrad Janota
Polska
93.0
12
Jan Michalek
Czechy
92.0
 
Stefan Valentin Blega
Rumunia
92.0
14
Vitaliy Kalinichenko
Ukraina
91.5
15
Tomas Friedrich
Czechy
91.0
 
Dominik Kastelik
Polska
91.0
17
Christian Friberg
USA
90.5
 
Stian Andre Skinnes
Norwegia
90.5
 
Krystian Kołodziej
Polska
90.5
20
Sergey Pyzhov
Rosja
90.0
 
Artem Markin
Rosja
90.0
22
Nicholas Mattoon
USA
88.5
 
Victor Markin
Rosja
88.5
 
Michał Milczanowski
Polska
88.5
25
Damian Lasota
Czechy
88.0
26
Alexander Henningsen
Norwegia
87.5
27
Artur Sultangulov
Rosja
87.0
 
AJ Brown
USA
87.0
 
Stepan Pasichnyk
Ukraina
87.0
30
Aleksandr Bazhenov
Rosja
86.5
 
Bartosz Gąsienica-Laskowy
Polska
86.5
32
Yevgen Marusyak
Ukraina
86.0
 
Dawid Krupa
Polska
86.0
34
Robert Valentin Tatu
Rumunia
85.5
 
Viktor Pasichnyk
Ukraina
85.5
 
Filip Hatle
Czechy
85.5
37
Matthew Soukop
Kanada
85.0
38
Trevor Edlund
USA
84.5
39
Joshua Maurer
Kanada
84.0
 
Kristian Lian
Norwegia
84.0
41
Ruslan Balanda
Ukraina
83.5
42
Filip Sakala
Czechy
82.5
43
Nigel Lauchlan
Kanada
81.5
44
Robert Szymeczek
Czechy
81.0
45
Nicolae Sorin Mitrofan
Rumunia
80.5
46
Vladislav Skachilov
Rosja
80.0
47
Igor Yakibyuk
Ukraina
79.5
48
Dusan Dolezal
Czechy
78.0
49
Michai Solcon
Rumunia
76.5
 
Vit Hacek
Czechy
76.5
51
Andryi Kalinchuk
Ukraina
76.0
 
Lukas Kantor
Czechy
76.0
53
Aleksandr Mizirev
Rosja
75.5
 
Vladimir Rosko
Słowacja
75.5
55
Hunor Farkas
Rumunia
73.0
56
Dmytro Mazurchuk
Ukraina
72.0
 
Patrik Lichy
Słowacja
72.0
58
Tomas Ondrejka
Słowacja
70.5
59
Andrei Feldeoran
Rumunia
69.5
 
Roman Nogin
Kazachstan
69.5
61
Sergey Tkachenko
Kazachstan
67.5
62
Vasyl Chava
Ukraina
66.5
 
Michnea Alexandru Spulber
Rumunia
66.5
64
Mikita Ahibalau
Białoruś
65.0
65
Radu Mihai Pacurar
Rumunia
60.5
 
Stanislav Anchugin
Kazachstan
60.5
67
Aliaksandr Yurkevich
Białoruś
59.0
 
Dominik Durco
Słowacja
59.0
69
Stanislav Karatsupa
Kazachstan
54.0
70
Andrzej Stękała
Polska
DNS
71
Ziga Mandl
Słowenia
DNS
72
Krzysztof Leja
Polska
DNS
73
Łukasz Podżorski
Polska
DNS
74
Dawid Jarząbek
Polska
DNS
75
Przemysław Kantyka
Polska
DNS
76
Adam Ruda
Polska
DNS
77
Ernest Prislic
Słowenia
DNS
78
Stanisław Biela
Polska
DNS
79
Paweł Gut
Polska
DNS
80
Patrik Vitez
Słowenia
DNS
81
Jakub Kot
Polska
DNS
82
Jernej Klaric
Słowenia
DNS
83
Andrzej Zapotoczny
Polska
DNS
84
Matevz Samec
Słowenia
DNS
85
David Grm
Słowenia
DNS
86
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki
Polska
DNS
87
Artur Kukuła
Polska
DNS
88
Andrzej Gąsienica
Polska
DNS
89
Mateusz Kojzar
Polska
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
Kufr CZSK
Takźe jestem zdzywiony. Roško znow na skoczni.. :D No myśle, źe jescze moge wystapić w PŚ, bo Slowacja jest w duźo wielkiej krizi, a on moge PŚ skakacz..
(20.09.2014, 14:31)
T
ROSKO !!!
(20.09.2014, 12:47)
borek99
W 1 treningu skakał Michnea Spulber, a nie jego ojciec, Florin ;)
(20.09.2014, 12:41)
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Fis Cup: Aune i Fairall wygrywają treningi
Fis Cup: Aune i Fairall wygrywają treningi

Fis Cup: Aune i Fairall wygrywają treningi

Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
16.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (studio)
LIVE
16.8.2024
17:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
LIVE
17.8.2024
10:15
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - treningi i kwalifikacje mężczyzn (#1)
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
17.8.2024
22:55
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
17.8.2024
23:50
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (#1)
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:25
TVP Sport Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich