Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
5
6
7
8
12
13
14
15
19
20
21
22
23
24
25
26
30
grudzień 2022
Najbliższe zawody
09.12.2022, godz. 11:45
Titisee-Neustadt HS-142

Sobotnie męskie zawody należały do Patricka Streitlera, który po skokach na 112,5 i 113,5 metra wyprzedził reprezentanta gospodarzy - Kiliana Peiera. Trzeci był Elias Tollinger z niewielką stratą. Austriak prowadził po 1. serii, ale 112,5 metra w drugiej próbie spowodowało jego spadek z pozycji lidera.

W niedzielę, podczas jednoseryjnego konkursu zwycięstwo zanotował Philipp Aschenwald z Austrii. Wyprzedził on Daniele Varesco z Włoch i Eliasa Tollingera.

Wyniki końcowe - panowie 13.09.2014
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Patrick Streitler
Austria
112.5
113.5
258.8
2
Killian Peier
Szwajcaria
111.5
114.5
257.8
3
Elias Tollinger
Austria
114.0
112.5
256.2
4
Philipp Aschenwald
Austria
112.0
113.5
253.9
5
Tilen Bartol
Słowenia
109.5
111.5
245.3
6
Thomas Hofer
Austria
112.0
113.0
245.0
7
Andraz Modic
Słowenia
110.0
110.5
244.9
8
Maximilian Steiner
Austria
110.5
111.5
242.6
9
Simon Greiderer
Austria
110.0
109.5
242.1
10
Alexander Hayboeck
Austria
109.5
114.0
239.8
11
Luca Egloff
Szwajcaria
107.0
111.5
238.8
12
Andreas Schuler
Szwajcaria
108.5
109.0
238.0
13
Franz Weiss
Niemcy
107.5
109.5
237.1
14
Daniele Varesco
Włochy
109.0
108.0
236.6
15
Tim Heinrich
Niemcy
107.5
108.5
235.3
16
Florjan Jelovcan
Słowenia
106.0
109.5
234.4
17
Urban Rogelj
Słowenia
106.5
108.5
233.5
18
Axel Maylaender
Niemcy
105.0
109.5
230.6
19
Lucas Schaffer
Austria
106.5
107.0
230.3
20
Mario Mendel
Austria
104.5
109.0
228.3
21
Jan Kus
Słowenia
108.5
104.5
227.9
22
Julian Hahn
Niemcy
104.5
106.5
226.8
23
Domen Prevc
Słowenia
105.0
106.5
226.2
24
Anze Lavtizar
Słowenia
101.5
109.0
224.4
25
Patrick Kogler
Austria
102.5
107.5
223.5
26
Johannes Schubert
Niemcy
104.5
106.0
222.9
27
Jonathan Siegel
Niemcy
104.0
105.5
222.1
28
Fabian Seidl
Niemcy
104.0
107.5
221.7
29
Timi Zajc
Słowenia
105.0
104.5
221.1
30
Max Schmalnauer
Austria
102.0
107.5
220.1
31
Felix Greber
Austria
103.0
104.5
219.5
32
Tobias Birchler
Szwajcaria
103.0
104.5
217.5
33
Ziga Jelar
Słowenia
102.5
106.5
216.2
34
Niklas Brunner
Niemcy
103.0
103.5
215.2
35
Paul Brasme
Francja
102.0
104.5
214.7
36
Moritz Baer
Niemcy
98.5
106.5
212.0
37
Martin Diess
Austria
103.5
103.5
211.6
38
David Siegel
Niemcy
107.0
97.5
209.6
39
Franz Roeder
Niemcy
99.5
102.5
207.1
40
Zak Silih
Słowenia
101.0
102.0
206.4
41
Tine Bogataj
Słowenia
99.5
102.5
206.1
42
Thomas Roch Dupland
Francja
101.0
99.0
200.5
43
Luc Claret Tournier
Francja
99.0
101.0
200.0
44
Kristjan Lesnik
Słowenia
99.5
98.5
198.4
45
Richard Schultheiss
Niemcy
99.5
99.5
198.2
46
Alex Insam
Włochy
99.0
99.0
197.9
47
Benedikt Menz
Niemcy
98.5
98.5
194.6
48
Markus Rupitsch
Austria
101.5
103.0
189.6
49
Nejc Seretinek
Słowenia
93.0
96.5
179.6
50
Guillaume Rabaut
Francja
95.0
93.5
178.3
51
Jeremy Pointu
Francja
92.5
96.0
177.8
52
Noelic Revilliod Blanchard
Francja
95.0
93.0
177.4
53
Matija Stemberger
Słowenia
92.5
94.5
174.6
54
Clemens Leitner
Austria
92.5
95.5
173.9
55
Lukas Wagner
Niemcy
94.0
97.0
171.3
56
Benjamin Ernst
Szwajcaria
91.5
95.5
170.6
57
Alessio Longo
Włochy
90.5
94.5
170.0
58
Aljaz Osterc
Słowenia
89.5
93.0
160.5
59
Jonathan Learoyd
Francja
86.0
92.5
157.8
60
Patrik Rohr
Niemcy
87.0
91.5
157.3
61
Dominik Peter
Szwajcaria
92.0
86.0
156.9
62
Luca von Gruenigen
Szwajcaria
87.0
89.0
154.3
63
Joy Senoner
Włochy
87.5
88.0
151.9
64
Kevin Romang
Szwajcaria
86.5
86.5
146.9
65
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
84.0
84.5
138.3
66
Daniel Zelger
Szwajcaria
78.0
84.0
125.6
67
Mario Anderegg
Szwajcaria
75.0
85.5
121.9
68
Jakob Hess
Szwajcaria
79.0
81.0
121.0
69
Lars Kindlimann
Szwajcaria
82.5
75.0
116.5
70
Manuel Fuchs
Szwajcaria
74.5
72.5
97.6


Wyniki końcowe - panowie 14.09.2014
 
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Philipp Aschenwald
Austria
117.5
136.5
2
Daniele Varesco
Włochy
113.0
128.4
3
Elias Tollinger
Austria
114.5
123.1
4
Maximilian Steiner
Austria
113.0
122.9
5
Simon Greiderer
Austria
109.0
119.7
 
Andraz Modic
Słowenia
109.0
119.7
7
Patrick Streitler
Austria
109.5
119.1
8
Luca Egloff
Szwajcaria
109.0
118.7
9
Andreas Schuler
Szwajcaria
109.0
118.2
10
Florjan Jelovcan
Słowenia
108.0
117.9
11
Alexander Hayboeck
Austria
107.0
115.1
12
Jonathan Siegel
Niemcy
104.0
109.2
13
Tobias Birchler
Szwajcaria
103.5
108.3
14
Jan Kus
Słowenia
103.0
107.9
15
Franz Weiss
Niemcy
103.0
107.4
16
Tine Bogataj
Słowenia
102.0
105.6
 
Ziga Jelar
Słowenia
102.0
105.6
18
Killian Peier
Szwajcaria
102.5
105.5
19
Thomas Hofer
Austria
102.0
104.6
20
Timi Zajc
Słowenia
100.5
102.9
21
Lucas Schaffer
Austria
100.5
102.4
 
Axel Maylaender
Niemcy
100.5
102.4
23
David Siegel
Niemcy
100.5
101.9
24
Franz Roeder
Niemcy
99.5
100.1
 
Mario Mendel
Austria
99.5
100.1
26
Fabian Seidl
Niemcy
100.0
100.0
27
Paul Brasme
Francja
99.0
99.2
 
Domen Prevc
Słowenia
99.0
99.2
29
Tim Heinrich
Niemcy
99.0
98.7
30
Urban Rogelj
Słowenia
97.5
96.0
31
Julian Hahn
Niemcy
97.0
95.6
32
Moritz Baer
Niemcy
97.5
95.0
33
Martin Diess
Austria
96.5
94.7
34
Anze Lavtizar
Słowenia
97.0
94.6
35
Clemens Leitner
Austria
96.0
92.8
36
Johannes Schubert
Niemcy
95.5
91.4
37
Tilen Bartol
Słowenia
97.5
91.0
38
Max Schmalnauer
Austria
95.5
90.9
39
Benedikt Menz
Niemcy
94.5
90.1
40
Luc Claret Tournier
Francja
93.5
87.3
41
Felix Greber
Austria
93.0
86.9
42
Patrick Kogler
Austria
94.0
86.7
43
Markus Rupitsch
Austria
92.5
85.5
44
Kristjan Lesnik
Słowenia
90.5
81.9
45
Jeremy Pointu
Francja
90.0
81.0
46
Aljaz Osterc
Słowenia
88.5
77.8
47
Thomas Roch Dupland
Francja
87.5
76.0
48
Zak Silih
Słowenia
89.5
74.1
49
Matija Stemberger
Słowenia
86.5
73.7
 
Benjamin Ernst
Szwajcaria
86.5
73.7
51
Nejc Seretinek
Słowenia
85.5
71.4
52
Patrik Rohr
Niemcy
85.0
70.5
53
Sandro Hauswirth
Szwajcaria
84.5
70.1
54
Guillaume Rabaut
Francja
84.0
68.7
55
Alex Insam
Włochy
85.5
67.9
56
Luca von Gruenigen
Szwajcaria
82.5
67.0
57
Alessio Longo
Włochy
81.5
63.7
58
Kevin Romang
Szwajcaria
80.0
62.0
59
Jonathan Learoyd
Francja
80.0
61.5
60
Richard Schultheiss
Niemcy
82.5
61.0
61
Noelic Revilliod Blanchard
Francja
80.5
60.9
62
Joy Senoner
Włochy
80.5
60.4
63
Lukas Wagner
Niemcy
82.0
59.1
64
Jakob Hess
Szwajcaria
75.0
51.0
65
Niklas Brunner
Niemcy
75.0
46.0
66
Mario Anderegg
Szwajcaria
71.5
44.7
 
Dominik Peter
Szwajcaria
71.5
44.7
68
Lars Kindlimann
Szwajcaria
70.0
42.0
69
Manuel Fuchs
Szwajcaria
69.0
40.2
70
Daniel Zelger
Szwajcaria
DNS
DNS


Wśród pań sobotnie zawody zdominowały Niemki, które w komplecie znalazły się na podium. Konkurs wygrała Agnes Reisch z dwoma skokami na 73 metr i zdecydowanie pokonała swoje rodaczki - Sophię Goerlich i Henriette Kraus.

Dzień później ponownie triumfowała Reisch, ale tym razem miała mniejszą przewagę nad drugą Luisą Goerlich. Trzecie miejsce zajęła Austriaczka Elisabeth Raudaschl.

Wyniki końcowe - kobiety 13.09.2014
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Agnes Reisch
Niemcy
73.0
73.0
230.2
2
Sophia Goerlich
Niemcy
70.0
65.5
209.6
3
Henriette Kraus
Niemcy
68.5
68.5
208.9
4
Lara Malsiner
Włochy
63.0
68.0
196.2
5
Elisabeth Raudaschl
Austria
62.5
66.5
195.3
6
Lisa Wiegele
Austria
63.5
65.0
191.2
7
Luisa Goerlich
Niemcy
66.5
61.0
185.5
8
Anita Seretinek
Słowenia
65.0
58.5
180.2
9
Selina Freitag
Niemcy
64.5
58.0
177.5
10
Nika Kriznar
Słowenia
59.0
64.0
176.1
11
Julija Srsen
Słowenia
62.0
56.5
169.7
12
Arantxa Lancho
Niemcy
60.0
57.5
161.0
13
Katra Komar
Słowenia
56.0
56.0
149.9
14
Julia Huber
Austria
54.5
52.0
139.8
15
Agata Stare
Słowenia
51.0
49.5
120.1
16
Charlotte Suter
Szwajcaria
46.0
49.0
113.0
17
Jerneja Brecl
Słowenia
47.5
46.0
96.2
18
Erja Zelger
Szwajcaria
47.5
42.0
87.4
19
Alice Puntel
Włochy
43.5
44.5
84.1
20
Viktorija Sen
Słowenia
42.0
37.0
62.8


Wyniki końcowe - kobiety 14.09.2014
 
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Agnes Reisch
Niemcy
75.0
69.5
218.9
2
Luisa Goerlich
Niemcy
70.5
68.0
212.2
3
Elisabeth Raudaschl
Austria
69.5
63.0
204.5
4
Lisa Wiegele
Austria
66.0
62.5
194.7
5
Henriette Kraus
Niemcy
62.0
65.5
189.0
6
Julija Srsen
Słowenia
67.5
63.5
188.7
7
Anita Seretinek
Słowenia
66.0
60.5
185.3
8
Arantxa Lancho
Niemcy
66.5
57.5
182.8
9
Lara Malsiner
Włochy
63.0
62.0
180.0
10
Nika Kriznar
Słowenia
62.0
58.5
172.1
11
Julia Huber
Austria
60.5
55.0
162.6
12
Selina Freitag
Niemcy
56.0
52.5
143.7
13
Katra Komar
Słowenia
50.5
57.5
134.1
14
Agata Stare
Słowenia
50.5
52.5
128.6
15
Erja Zelger
Szwajcaria
52.5
43.0
108.1
16
Charlotte Suter
Szwajcaria
47.5
42.5
100.5
17
Jerneja Brecl
Słowenia
43.5
43.5
82.4
18
Alice Puntel
Włochy
43.0
41.5
77.9
19
Viktorija Sen
Słowenia
40.5
40.0
67.1
20
Sophia Goerlich
Niemcy
DNS
 
DNS

Typuj wyniki i wygrywaj nagrody!
« wrzesień 2014 - wszystkie artykuły
Komentarze
brak komentarzy
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby komentować:
Kategorie użytkowników
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Alpen Cup: Streitler i Aschenwald wygrywają w Einsiedeln
Alpen Cup: Streitler i Aschenwald wygrywają w Einsiedeln

Alpen Cup: Streitler i Aschenwald wygrywają w Einsiedeln

Kalendarium
Nejc Dezman
Najbliższe zawody
8 grudnia 2022 (czwartek)
14:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna M
16:00
PŚ Titisee
oficjalny trening M
19:00
PŚ Titisee
odprawa techniczna K
9 grudnia 2022 (piątek)
10:00
PŚ Titisee
kwalifikacje M
11:45
PŚ Titisee
konkurs ind. M
14:00
PŚ Titisee
oficjalny trening K
15:30
CoC Vikersund
odprawa techniczna K
17:00
CoC Vikersund
oficjalny trening K
18:30
CoC Vikersund
konkurs ind. K
10 grudnia 2022 (sobota)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna K
10:30
PŚ Titisee
seria próbna mix
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. K
11:45
PŚ Titisee
konkurs mix
13:45
CoC Vikersund
odprawa techniczna M
15:00
CoC Vikersund
oficjalny trening M
17:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11 grudnia 2022 (niedziela)
10:00
CoC Vikersund
seria próbna M
11:00
CoC Vikersund
konkurs ind. M
11:00
PŚ Titisee
kwalifikacje K
12:15
PŚ Titisee
konkurs ind. K
14:30
PŚ Titisee
kwalifikacje M
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
jutro
03:52
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
03:58
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
05:28
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
LIVE
jutro
05:29
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport 2 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
12:00
Eurosport w Player.pl Ruka | 2. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
12:30
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
jutro
12:30
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
15:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Ruka, Finlandia
jutro
15:45
Eurosport w Player.pl Ruka | 1. konkurs indywidualny, HS 142
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
57%
Stefan Kraft
9%
Kamil Stoch
7%
Halvor Egner Granerud
7%
Ryoyu Kobayashi
5%
Piotr Żyła
3%
Anze Lanisek
3%
Marius Lindvik
3%
inny skoczek
2%
Peter Prevc
1%
Karl Geiger
1%
Manuel Fettner
1%
Daniel Andre Tande
0%
Markus Eisenbichler
0%
Robert Johansson
0%
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2022 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich