TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A

Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomasz Byrt Polska 700  
2 Aleksander Zniszczoł Polska 665 -35
3 Bartłomiej Kłusek Polska 454 -246
4 Artur Kukuła Polska 401 -299
5 Piotr Czyż Polska 361 -339
6 Rafał Polinkiewicz Polska 301 -399
7 Konrad Turczak Polska 295 -405
8 Szczepan Kupczak Polska 287 -413
9 Jędrzej ¦cisłowicz Polska 202 -498
10 Piotr Szczepaniak-Krupowski Polska 201 -499
11 Jakub Przybyła Polska 192 -508
12 Dawid Kanik Polska 182 -518
13 Andrzej Szlembarski Polska 176 -524
14 Michał Podżorski Polska 129 -571
15 Piotr Wójcik Polska 128 -572
16 Mateusz Mniszak Polska 127 -573
17 Patryk Dunajski Polska 110 -590
18 Paweł Matuszny Polska 108 -592
19 Daniel Wota Polska 98 -602
20 Mateusz Jarz±bek Polska 92 -608
21 Wojciech Marusarz Polska 84 -616
22 Patryk Pokorski Polska 81 -619
23 Andrzej G±sienica Polska 77 -623
24 Jan Zięba Polska 75 -625
25 Dawid Macura Polska 60 -640
26 Piotr Lassak Polska 43 -657
  Dawid Bańczak Polska 43 -657
28 Mariusz Rzadkosz Polska 42 -658
29 Leszek Gut-Chowaniec Polska 32 -668
30 Adam Szczepaniak Polska 29 -671
31 Marcin Orawiec Polska 12 -688
32 Krystian Zygmunt Polska 5 -695
33 Zbigniew Obrochta Polska 3 -697
34 Marcin Szota Polska 2 -698

Wyniki konkursów
21.01.2010 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
22.01.2010 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzcy: Tomasz Byrt (Polska) / Aleksander Zniszczoł (Polska)
29.01.2010 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
29.01.2010 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
30.01.2010 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzcy: Aleksander Zniszczoł (Polska) / Tomasz Byrt (Polska)
30.01.2010 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
10.02.2010 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
11.02.2010 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 480  
2 Krzysztof Biegun Polska 400 -80
3 Kamil Byrt Polska 375 -105
4 Marcin Miętus Polska 330 -150
5 Szymon Szostok Polska 298 -182
6 Mateusz Kojzar Polska 285 -195
7 Kamil Gałysa Polska 204 -276
8 Damian Żyła Polska 195 -285
9 Jakub Wolny Polska 164 -316
10 Piotr ¦wierczek Polska 150 -330
11 Artur Łokaj Polska 149 -331
12 Paweł Murzyn Polska 145 -335
13 Konrad Janota Polska 129 -351
14 Marcin Dziadoń Polska 114 -366
15 Sebastian Hebel Polska 105 -375
  Piotr Mojżesz Polska 105 -375
17 Krystian Karpiel Polska 101 -379
18 Michał Pytel Polska 83 -397
19 Jan Łowisz Polska 73 -407
20 Kacper Kupczak Polska 72 -408
21 Szymon Mniszak Polska 54 -426
22 Łukasz Walkosz Polska 53 -427
23 Michał Gut-Chowaniec Polska 47 -433
24 Adam Ruda Polska 45 -435
25 Łukasz Gil Polska 34 -446
26 Marcin Budz Polska 31 -449
27 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 19 -461
28 Damian Urba¶ Polska 18 -462
29 Rafał Mamrowicz Polska 17 -463
30 Konrad Caputa Polska 15 -465
31 Paweł Szafran Polska 14 -466
32 Kamil Bańczak Polska 12 -468
33 Mateusz Mniszak Polska 9 -471
34 Dawid Osiński Polska 8 -472
35 Andrzej Stękała Polska 7 -473
36 Gabriel Majcher Polska 5 -475

Wyniki konkursów
08.01.2010 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Bartosz G±sienica-Laskowy (Polska)
09.01.2010 Zagórz Polska K-40
Zwycięzcy: Marcin Miętus (Polska) / Kamil Byrt (Polska)
21.01.2010 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Bartosz G±sienica-Laskowy (Polska)
22.01.2010 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Kamil Byrt (Polska)
29.01.2010 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
30.01.2010 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Łukasz Podżorski Polska 520  
2 Krzysztof Leja Polska 460 -60
3 Michał Milczanowski Polska 430 -90
4 Mateusz Hulbój Polska 315 -205
5 Przemysław Kantyka Polska 270 -250
6 Krzysztof Dziadoń Polska 251 -269
7 Piotr Byrski Polska 200 -320
8 Grzegorz Kois Polska 152 -368
9 Damian Lasota Czechy 148 -372
10 Kamil Wieczorek Polska 138 -382
11 Igor Smorul Polska 137 -383
12 Tymoteusz Urba¶ Polska 136 -384
13 Bartłomiej Jarz±bek Polska 131 -389
14 Krystian Kołodziej Polska 124 -396
15 Kamil Kurek Polska 97 -423
16 Filip Pałaszyński Polska 75 -445
17 Paweł Gut Polska 74 -446
18 Łukasz Bukowski Polska 73 -447
19 Daniel M±ka Polska 71 -449
20 Marcin Szwajnos Polska 64 -456
21 Paweł Słodyczka Polska 59 -461
22 Radosław Palion Polska 46 -474
23 Mateusz Mamrowicz Polska 44 -476
24 Damian M±ka Polska 33 -487
25 Maciej Pszczoła Polska 22 -498
26 Bartłomiej Zięba Polska 21 -499
27 Antoni Juroszek Polska 14 -506
28 Łukasz Migacz Polska 13 -507
  Maciej Mamrowicz Polska 13 -507

Wyniki konkursów
08.01.2010 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
09.01.2010 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
21.01.2010 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
22.01.2010 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
29.01.2010 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Michał Milczanowski (Polska)
30.01.2010 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Michał Milczanowski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Jarz±bek Polska 360  
2 Paweł W±sek Polska 320 -40
3 Jakub Jurosz Polska 250 -110
4 Dominik Kastelik Polska 220 -140
5 Bartosz Czyż Polska 169 -191
6 Andrzej Pałasz Polska 150 -210
7 Szymon Łokaj Polska 138 -222
8 Stanisław Kos Polska 136 -224
9 Łukasz Stawowy Polska 122 -238
10 Damian Skupień Polska 121 -239
11 Kacper Konior Polska 110 -250
12 Mateusz Dyrcz Polska 86 -274
13 Piotr Kudzia Polska 80 -280
14 Jakub Chowaniec Polska 70 -290
15 Dawid Czernecki Polska 56 -304
16 Dawid Hre¶ka Polska 32 -328
17 Tomasz Pilch Polska 30 -330
18 Łukasz Dyrcz Polska 27 -333
19 Jarosław Krzak Polska 26 -334
20 Szymon Jojko Polska 22 -338
21 Bartłomiej Magdziek Polska 20 -340
22 Andrzej Szczechowicz Polska 15 -345
  Mateusz Marusarz Polska 15 -345
24 Rafał Jarz±bek Polska 14 -346
25 Jonatan Hrynko Polska 13 -347
26 Krystian Pacholarz Polska 10 -350
27 Adrian ¦cieszka Polska 8 -352
  Andrzej Galica (II) Polska 8 -352
29 Artur Wacławiak Polska 7 -353
30 Waldemar Janik Polska 4 -356

Wyniki konkursów
08.01.2010 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
09.01.2010 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
21.01.2010 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
22.01.2010 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA OPEN
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Gawron Polska 400  
2 Joanna Szwab Polska 320 -80
3 Magdalena Pałasz Polska 240 -160
4 Katarzyna Pałasz Polska 168 -232
5 Monika Luber Polska 95 -305
6 Weronika Łyga Polska 90 -310
7 Maja Stachowska Polska 85 -315
8 Kamila Bafia Polska 68 -332

Wyniki konkursów
08.01.2010 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
09.01.2010 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
21.01.2010 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
22.01.2010 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Niko Kytösaho
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »