Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2024
Najbliższe zawody
13.08.2024
Courchevel HS-132
LGP M ind.
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mateusz Cieślar Polska 284  
2 Andrzej Szlembarski Polska 282 -2
3 Szczepan Kupczak Polska 245 -39
4 Piotr Szczepaniak-Krupowski Polska 185 -99
5 Artur Kukuła Polska 180 -104
6 Dawid Kanik Polska 172 -112
7 Konrad Turczak Polska 150 -134
8 Mateusz Mniszak Polska 127 -157
9 Jędrzej Ścisłowicz Polska 106 -178
10 Piotr Czyż Polska 100 -184
11 Daniel Wota Polska 72 -212
12 Dawid Bańczak Polska 61 -223
13 Adam Szczepaniak Polska 55 -229
14 Zbigniew Obrochta Polska 48 -236
  Piotr Wójcik Polska 48 -236
16 Marek Jurosz Polska 22 -262

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzcy: Andrzej Szlembarski (Polska) / Szczepan Kupczak (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Andrzej Szlembarski (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Cieślar (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Cieślar (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Szymon Szostok Polska 265  
2 Jakub Przybyła Polska 255 -10
3 Marcin Miętus Polska 190 -75
4 Stanisław Biela Polska 180 -85
5 Krzysztof Biegun Polska 160 -105
6 Patryk Dunajski Polska 141 -124
7 Andrzej Gąsienica Polska 140 -125
  Mateusz Kojzar Polska 140 -125
9 Michał Podżorski Polska 130 -135
10 Konrad Janota Polska 119 -146
11 Damian Urbaś Polska 116 -149
12 Jan Zięba Polska 101 -164
13 Wojciech Marusarz Polska 99 -166
14 Kamil Byrt Polska 90 -175
15 Piotr Świerczek Polska 82 -183
16 Wojciech Fąferko Polska 71 -194
17 Rafał Polinkiewicz Polska 69 -196
18 Krystian Gryczuk Polska 56 -209
19 Paweł Szafran Polska 55 -210
20 Łukasz Walkosz Polska 51 -214
21 Piotr Lassak Polska 48 -217
22 Marcin Dziadoń Polska 46 -219
23 Kamil Bańczak Polska 42 -223
24 Marcin Budz Polska 26 -239
25 Joanna Gawron Polska 9 -256

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Jakub Przybyła (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 545  
2 Łukasz Podżorski Polska 376 -169
3 Jakub Wolny Polska 334 -211
4 Michał Pytel Polska 285 -260
5 Kamil Gałysa Polska 276 -269
6 Piotr Mojżesz Polska 231 -314
7 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 228 -317
8 Michał Milczanowski Polska 210 -335
9 Mateusz Hulbój Polska 209 -336
10 Andrzej Stękała Polska 190 -355
11 Paweł Murzyn Polska 163 -382
12 Damian Żyła Polska 151 -394
13 Artur Łokaj Polska 130 -415
14 Sebastian Hebel Polska 120 -425
15 Kacper Kupczak Polska 89 -456
16 Piotr Byrski Polska 86 -459
17 Dawid Osiński Polska 81 -464
18 Adam Ruda Polska 79 -466
19 Krystian Karpiel Polska 69 -476
20 Gabriel Majcher Polska 66 -479
21 Krzysztof Dziadoń Polska 64 -481
22 Narek Jesajan Polska 50 -495
23 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 48 -497
24 Dominik Jurosz Polska 45 -500
25 Przemysław Luber Polska 40 -505
  Michał Gut-Chowaniec Polska 40 -505
27 Jan Łowisz Polska 30 -515
28 Łukasz Gil Polska 25 -520
29 Igor Smorul Polska 24 -521
30 Radosław Palion Polska 13 -532
31 Kamil Wieczorek Polska 8 -537
32 Paweł Słodyczka Polska 6 -539
33 Bartłomiej Zięba Polska 5 -540
34 Tymoteusz Urbaś Polska 3 -542
35 Kamil Kurek Polska 2 -543
36 Jan Bilski Polska 1 -544

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-72
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-72
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Kamil Gałysa (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Kabot Polska 655  
2 Dawid Jarząbek Polska 580 -75
3 Antoni Juroszek Polska 570 -85
4 Daniel Mąka Polska 430 -225
5 Paweł Gut Polska 323 -332
6 Jakub Jurosz Polska 322 -333
7 Dominik Kastelik Polska 311 -344
8 Łukasz Bukowski Polska 264 -391
9 Andrzej Pałasz Polska 219 -436
10 Joanna Szwab Polska 164 -491
11 Stanisław Kos Polska 163 -492
12 Mateusz Dyrcz Polska 160 -495
13 Paweł Twardosz Polska 158 -497
14 Damian Lasota Czechy 140 -515
15 Mateusz Staszel Polska 76 -579
16 Jakub Kurek Polska 70 -585
17 Szymon Łokaj Polska 66 -589
18 Krystian Pacholarz Polska 56 -599
19 Dawid Krupa Polska 33 -622
20 Jakub Gąsienica-Groń Polska 14 -641

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
05.02.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
06.02.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Antoni Juroszek (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Antoni Juroszek (Polska)
02.03.2011 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Wąsek Polska 780  
2 Bartosz Czyż Polska 575 -205
3 Tomasz Pilch Polska 422 -358
4 Kacper Konior Polska 411 -369
5 Damian Skupień Polska 391 -389
6 Jakub Chowaniec Polska 328 -452
7 Piotr Kudzia Polska 321 -459
8 Łukasz Stawowy Polska 316 -464
9 Łukasz Dyrcz Polska 197 -583
10 Szymon Pawłowski Polska 168 -612
11 Daniel Hreśka Polska 154 -626
12 Mateusz Marusarz Polska 144 -636
13 Bartłomiej Magdziak Polska 134 -646
14 Artur Wacławiak Polska 130 -650
15 Jarosław Krzak Polska 109 -671
16 Mateusz Niedospał Polska 80 -700
17 Dawid Haberny Polska 67 -713
18 Łukasz Mitręga Polska 66 -714
  Przemysław Kuszel Polska 66 -714
20 Dawid Kurek Polska 64 -716
21 Mieczysław Kołtaś Polska 59 -721
22 Patryk Wątroba Polska 58 -722
23 Szymon Jojko Polska 52 -728
24 Marcin Ogórek Polska 43 -737
25 Maciej Zborowski Polska 41 -739
26 Kamil Bigos Polska 37 -743
  Mateusz Małyjurek Polska 37 -743
28 Mikołaj Leśniak Polska 34 -746
29 Mateusz Gruszka Polska 32 -748
30 Dawid Hreśka Polska 29 -751
  Jakub Harat Polska 29 -751
32 Kamil Kocierz Polska 24 -756
33 Oskar Rojek Polska 20 -760
34 Mariusz Ciślak Polska 19 -761
35 Mateusz Gąsienica-Makowski Polska 18 -762
36 Andrzej Szczechowicz Polska 16 -764
37 Mateusz Rajda Polska 12 -768
38 Marcin Haza Polska 10 -770
39 Patryk Hutyra Polska 8 -772
40 Waldemar Janik Polska 2 -778
41 Karol Niemczyk Polska 1 -779
  Jakub Szczepaniak Polska 1 -779

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-38
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-38
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-38
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-38
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
05.02.2011 Wisła Polska K-42
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
06.02.2011 Wisła Polska K-42
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
02.03.2011 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA OPEN
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Gawron Polska 740  
2 Joanna Szwab Polska 700 -40
3 Magdalena Pałasz Polska 480 -260
4 Katarzyna Pałasz Polska 375 -365
5 Paulina Twardosz Polska 282 -458
6 Monika Luber Polska 250 -490
7 Kinga Rajda Polska 80 -660
8 Anna Twardosz Polska 36 -704

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-38
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-38
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-38
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
05.02.2011 Wisła Polska K-42
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
06.02.2011 Wisła Polska K-42
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
02.03.2011 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Halvor Egner Granerud
Dziś urodziny obchodzą:
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich