TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
13
17
18
19
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
20.12.2018, godz. 02:00
Park City HS-100
FIS Cup
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Szymon Szostok Polska 466  
2 Tomasz Byrt Polska 380 -86
3 Mateusz Kojzar Polska 328 -138
4 Konrad Janota Polska 262 -204
5 Stanisław Biela Polska 240 -226
6 Rafał Polinkiewicz Polska 212 -254
  Wojciech F±ferko Polska 212 -254
8 Piotr ¦wierczek Polska 206 -260
9 Andrzej G±sienica Polska 129 -337
10 Marcin Budz Polska 128 -338
11 Patryk Dunajski Polska 122 -344
12 Aleksander Zniszczoł Polska 100 -366
13 Michał Podżorski Polska 99 -367
  Paweł Szafran Polska 99 -367
15 Kamil Bańczak Polska 98 -368
16 Jakub Przybyła Polska 90 -376
17 Wojciech Marusarz Polska 88 -378
18 Jan Zięba Polska 81 -385
19 Grzegorz Miętus Polska 60 -406
20 Krystian Gryczuk Polska 56 -410
21 Marcin Miętus Polska 52 -414
22 Krzysztof Biegun Polska 50 -416
23 Bartłomiej Kłusek Polska 45 -421
24 Damian Urba¶ Polska 24 -442

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
13.02.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Andrzej G±sienica (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
10.03.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Przemysław Kantyka Polska 540  
2 Krzysztof Leja Polska 380 -160
3 Łukasz Podżorski Polska 334 -206
4 Jakub Wolny Polska 316 -224
5 Adam Ruda Polska 261 -279
6 Damian Żyła Polska 235 -305
7 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 230 -310
8 Michał Pytel Polska 202 -338
9 Sebastian Hebel Polska 184 -356
10 Michał Milczanowski Polska 169 -371
11 Piotr Mojżesz Polska 155 -385
12 Sebastian Okas Polska 117 -423
13 Michał Gut-Chowaniec Polska 113 -427
14 Jan Łowisz Polska 108 -432
15 Andrzej Stękała Polska 105 -435
16 Paweł Murzyn Polska 96 -444
17 Kacper Kupczak Polska 91 -449
18 Gabriel Majcher Polska 90 -450
19 Krystian Karpiel Polska 76 -464
20 Dawid Osiński Polska 66 -474
21 Igor Smorul Polska 62 -478
22 Paweł Słodyczka Polska 55 -485
  Krzysztof Dziadoń Polska 55 -485
24 Tymoteusz Urba¶ Polska 50 -490
25 Narek Jesajan Polska 41 -499
26 Piotr Byrski Polska 40 -500
27 Kamil Gałysa Polska 38 -502
28 Przemysław Luber Polska 28 -512
29 Kamil Kurek Polska 27 -513
30 Marek Matuszny Polska 17 -523
31 Roman Oliwier Polska 2 -538

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
13.02.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
10.03.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Łukasz Podżorski (Polska) / Przemysław Kantyka (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Gut Polska 470  
2 Daniel M±ka Polska 356 -114
3 Krystian Kołodziej Polska 342 -128
4 Krzysztof Kabot Polska 305 -165
5 Antoni Juroszek Polska 251 -219
6 Paweł Twardosz Polska 219 -251
7 Łukasz Bukowski Polska 216 -254
8 Jakub Jurosz Polska 206 -264
9 Daniel Okas Polska 202 -268
10 Paweł Chyc Polska 198 -272
11 Dawid Krupa Polska 177 -293
12 Krystian Pacholarz Polska 134 -336
13 Dominik Kastelik Polska 133 -337
14 Mateusz Staszel Polska 120 -350
15 Andrzej Pałasz Polska 109 -361
16 Szymon Łokaj Polska 106 -364
17 Mateusz Dyrcz Polska 99 -371
18 Maciej Łukaszczyk Polska 94 -376
19 Maciej Dziedzic Polska 75 -395
20 Jakub Kurek Polska 53 -417
21 Paweł Stwora Polska 49 -421
22 Daniel Żlik Polska 34 -436

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-77
Zwycięzca: Krystian Kołodziej (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł W±sek Polska 520  
2 Dawid Jarz±bek Polska 505 -15
3 Damian Skupień Polska 400 -120
4 Bartosz Czyż Polska 281 -239
5 Kacper Konior Polska 280 -240
6 Mariusz Ci¶lak Polska 201 -319
7 Tomasz Pilch Polska 196 -324
8 Dawid Hre¶ka Polska 185 -335
9 Łukasz Stawowy Polska 174 -346
10 Piotr Kudzia Polska 138 -382
11 Mateusz Rajda Polska 134 -386
12 Jarosław Krzak Polska 132 -388
13 Przemysław Kuszel Polska 121 -399
14 Jakub Chowaniec Polska 110 -410
15 Eryk Barteczko Polska 106 -414
16 Mieczysław Kołta¶ Polska 100 -420
17 Łukasz Dyrcz Polska 90 -430
18 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 84 -436
  Mateusz G±sienica-Makowski Polska 84 -436
20 Bartłomiej Magdziek Polska 65 -455
21 Mateusz Marusarz Polska 64 -456
22 Wiktor Pękala Polska 59 -461
23 Paweł Okas Polska 40 -480
24 Andrzej Szczechowicz Polska 38 -482
25 Krzysztof Wojtanek Polska 25 -495
26 Jan Zoń Polska 20 -500
27 Jakub Szczepaniak Polska 8 -512
28 Artur Wacławiak Polska 7 -513

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-77
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maciej Zborowski Polska 446  
2 Szymon Jojko Polska 441 -5
3 Patryk Hutyra Polska 382 -64
4 Kacper Stosel Polska 306 -140
5 Mateusz Gruszka Polska 233 -213
6 Jakub Harat Polska 218 -228
7 Mateusz Małyjurek Polska 214 -232
8 Bartłomiej Klimowski Polska 196 -250
9 Wiktor Fickowski Polska 192 -254
10 Oskar Rojek Polska 184 -262
11 Marcin Ogórek Polska 159 -287
12 Mateusz Jarosz Polska 138 -308
13 Dawid Haberny Polska 131 -315
14 Patryk W±troba Polska 117 -329
15 Dawid Kurek Polska 90 -356
16 Dawid Haberny Polska 86 -360
17 Marcin Topór Polska 83 -363
18 Marcin Małyjurek Polska 70 -376
19 Jan Bukowski Polska 61 -385
20 Michał Socha Polska 59 -387
21 Arkadiusz Jojko Polska 56 -390
22 Adam Skupień Polska 50 -396
23 Karol Niemczyk Polska 49 -397
24 Kacper Juroszek Polska 46 -400
25 Patryk Pulkowski Polska 33 -413
  Maciej G±sienica Ciaptak Polska 33 -413
27 Krzysztof Kieta Polska 24 -422
  Szymon Olek Polska 24 -422
29 Stanisław Majerczyk Polska 22 -424
  Adam Niżnik Polska 22 -424
31 Bartłomiej Kowalczyk Polska 21 -425
32 Jan Rzadkosz Polska 16 -430
33 Krystian Zygmuntowicz Polska 12 -434
34 Robert Ry¶ Polska 10 -436
35 Dawid Socha Polska 9 -437
  Tomasz Piczura Polska 9 -437
37 Krystian Zygmunt Polska 8 -438
38 Jakub Żegleń Polska 7 -439
39 Michał Martynek Polska 6 -440
40 Maciej Korzeniowski Polska 4 -442
41 Mateusz Chra¶cina Polska 1 -445

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-44
Zwycięzca: Patryk Hutyra (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-39
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-39
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Maciej Zborowski (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Maciej Zborowski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Szwab Polska 580  
2 Magdalena Pałasz Polska 500 -80

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-77
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamila Karpiel Polska 580  
2 Joanna Kil Polska 440 -140
3 Anna Twardosz Polska 420 -160
4 Kinga Rajda Polska 290 -290
5 Katarzyna Pałasz Polska 280 -300
6 Sabina Król Polska 152 -428
  Róża Pawlikowska Polska 152 -428
8 Justyna Badura Polska 87 -493
9 Dominika Zawada Polska 84 -496
10 Marcelina Herzyk Polska 64 -516

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-44
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-39
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-39
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Dawid Kowal
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 grudnia 2018 (¶roda)
00:00
FIS Cup Park City
odprawa techniczna
02:00
FIS Cup Park City
oficjalny trening K/M
20 grudnia 2018 (czwartek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
20:00
Alpen Cup Villach
odprawa techniczna
21 grudnia 2018 (pi±tek)
01:00
FIS Cup Park City
seria próbna K/M
02:00
FIS Cup Park City
konkurs ind. K/M
08:00
Alpen Cup Villach
oficjalny trening
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
22 grudnia 2018 (sobota)
09:00
Alpen Cup Villach
seria próbna
10:00
Alpen Cup Villach
konkurs ind.
26 grudnia 2018 (¶roda)
11:00
MP Zakopane
wolny trening (1 seria)
12:30
MP Zakopane
odprawa techniczna
13:45
MP Zakopane
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wiadomo¶ci
Szukasz wszystkich artykułów jednego autora? Chcesz przeczytać artykuły z okre¶lonego czasu? Skorzystaj z wyszukiwarki wiadomo¶ci!
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »