Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
lipiec 2024
Najbliższe zawody
09.08.2024, godz. 17:00
Hinterzarten HS-109
FIS Cup M
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A

Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jędrzej Ścisłowicz Polska 549  
2 Artur Kukuła Polska 460 -89
3 Andrzej Szlembarski Polska 424 -125
4 Dawid Kanik Polska 374 -175
5 Piotr Szczepaniak-Krupowski Polska 356 -193
6 Piotr Wójcik Polska 257 -292
7 Piotr Czyż Polska 247 -302
8 Michał Pyclik Polska 242 -307
9 Daniel Wota Polska 214 -335
  Kamil Waluś Polska 214 -335
11 Jan Ziobro Polska 206 -343
12 Grzegorz Miętus Polska 200 -349
13 Konrad Turczak Polska 195 -354
14 Adam Bryja Polska 164 -385
15 Mateusz Mniszak Polska 140 -409
16 Szilvester Kozma Rumunia 120 -429
17 Marek Jurosz Polska 119 -430
18 Szczepan Kupczak Polska 118 -431
19 Patryk Pokorski Polska 113 -436
20 Wojciech Dudek Polska 106 -443
21 Michał Pawlus Polska 103 -446
22 Kamil Skrobot Polska 76 -473
23 Mariusz Rzadkosz Polska 71 -478
24 Dawid Bańczak Polska 64 -485
25 Dawid Macura Polska 61 -488
26 Karol Adamus Polska 53 -496
27 Jakub Maślany Polska 45 -504
28 Leszek Gut-Chowaniec Polska 42 -507
29 Aliaksei Muravitski Białoruś 38 -511
30 Marcel Grall Polska 35 -514
31 Mateusz Cieślar Polska 32 -517
32 Kornel Makarewicz Polska 31 -518
33 Adam Szczepaniak Polska 30 -519
34 Yauheny Mytskaniuk Białoruś 25 -524
35 Piotr Kastelik Polska 9 -540
  Uladzimir Kudrevich Białoruś 9 -540
  Zbigniew Obrochta Polska 9 -540
38 Marcin Szota Polska 8 -541

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Andrzej Szlembarski (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Piotr Szczepaniak-Krupowski (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Jędrzej Ścisłowicz (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
21.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jędrzej Ścisłowicz (Polska)
22.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Grzegorz Miętus (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Grzegorz Miętus (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomasz Byrt Polska 640  
2 Aleksander Zniszczoł Polska 535 -105
3 Andrzej Gąsienica Polska 520 -120
4 Bartłomiej Kłusek Polska 505 -135
5 Rafał Polinkiewicz Polska 428 -212
6 Krzysztof Biegun Polska 297 -343
7 Jakub Przybyła Polska 276 -364
8 Szymon Szostok Polska 243 -397
9 Wojciech Marusarz Polska 220 -420
10 Jan Zięba Polska 176 -464
  Mateusz Kojzar Polska 176 -464
12 Patryk Dunajski Polska 170 -470
13 Paweł Matuszny Polska 165 -475
14 Marcin Miętus Polska 149 -491
15 Michał Podżorski Polska 123 -517
16 Mateusz Jarząbek Polska 120 -520
17 Piotr Lassak Polska 118 -522
18 Konrad Janota Polska 107 -533
19 Wojciech Fąferko Polska 106 -534
20 Remus Tudor Rumunia 82 -558
21 Marcin Dziadoń Polska 79 -561
22 Damian Urbaś Polska 75 -565
23 Piotr Świerczek Polska 55 -585
24 Szymon Mniszak Polska 49 -591
25 Łukasz Walkosz Polska 47 -593
26 Mateusz Krężelok Polska 46 -594
27 Marcin Budz Polska 45 -595
28 Kamil Byrt Polska 42 -598
29 Krystian Zygmunt Polska 29 -611
30 Łukasz Para Polska 25 -615
31 Bogdan Zych Polska 23 -617
32 Łukasz Socała Polska 22 -618
  Rafał Mamrowicz Polska 22 -618
34 Konrad Caputa Polska 20 -620
35 Szilard Gal Rumunia 18 -622
36 Kamil Bańczak Polska 14 -626
37 Paweł Szafran Polska 1 -639
  Sabin Corbos Rumunia 1 -639

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Bartłomiej Kłusek (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Bartłomiej Kłusek (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Andrzej Gąsienica (Polska)
21.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
22.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Rafał Polinkiewicz (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 700  
2 Damian Żyła Polska 555 -145
3 Jakub Wolny Polska 471 -229
4 Łukasz Podżorski Polska 405 -295
5 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 361 -339
6 Michał Milczanowski Polska 265 -435
7 Artur Łokaj Polska 246 -454
  Kamil Gałysa Polska 246 -454
9 Paweł Murzyn Polska 235 -465
10 Mateusz Hulbój Polska 205 -495
11 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 182 -518
12 Michał Gut-Chowaniec Polska 168 -532
13 Piotr Mojżesz Polska 135 -565
14 Krystian Karpiel Polska 133 -567
  Michał Pytel Polska 133 -567
16 Szilvester Fulop Rumunia 130 -570
  Kacper Kupczak Polska 130 -570
18 Przemysław Kantyka Polska 126 -574
19 Robert Valentin Tatu Rumunia 124 -576
20 Krzysztof Dziadoń Polska 112 -588
21 Andrzej Stękała Polska 109 -591
22 Gabriel Majcher Polska 95 -605
23 Jan Łowisz Polska 73 -627
24 Piotr Byrski Polska 60 -640
25 Adrian Vornicu Rumunia 56 -644
26 Łukasz Gil Polska 55 -645
27 Dominik Jurosz Polska 51 -649
28 Kamil Wieczorek Polska 42 -658
29 Dawid Osiński Polska 39 -661
30 Sebastian Hebel Polska 29 -671
31 Janusz Szeliga Polska 19 -681
32 Grzegorz Kois Polska 16 -684
  Narek Jesajan Polska 16 -684
34 Adam Ruda Polska 13 -687
  Przemysław Luber Polska 13 -687
36 Paweł Słodyczka Polska 7 -693

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Jakub Wolny (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Damian Żyła (Polska)
21.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
22.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Robert Valentin Tatu (Rumunia)
05.03.2009 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Jarząbek Polska 585  
2 Krzysztof Kabot Polska 492 -93
3 Stefan Valentin Blega Rumunia 340 -245
4 Paweł Wąsek Polska 314 -271
5 Andrzej Pałasz Polska 308 -277
6 Jakub Jurosz Polska 306 -279
7 Dominik Kastelik Polska 279 -306
8 Bartłomiej Jarząbek Polska 278 -307
9 Krystian Kołodziej Polska 248 -337
10 Sorin Iulian Pitea Rumunia 236 -349
11 Filip Pałaszyński Polska 226 -359
12 Eduard Torok Rumunia 215 -370
13 Paweł Gut Polska 202 -383
14 Damian Lasota Czechy 180 -405
15 Stanisław Kos Polska 156 -429
16 Dawid Byrt Polska 107 -478
17 Mariusz Małysiak Polska 102 -483
18 Szymon Łokaj Polska 98 -487
  Bartosz Czyż Polska 98 -487
20 Mateusz Staszel Polska 95 -490
21 Krzysztof Murańka Polska 89 -496
22 Jakub Kanik Polska 78 -507
23 Łukasz Stawowy Polska 77 -508
24 Kacper Konior Polska 70 -515
25 Tomasz Pilch Polska 56 -529
26 Damian Skupień Polska 50 -535
27 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 45 -540
28 Maciej Bubla Polska 42 -543
29 Michał Ziobro Polska 39 -546
30 Marcin Szwajnos Polska 36 -549
31 Mateusz Szwab Polska 33 -552
32 Daniel Ziobro Polska 29 -556
33 Jakub Chowaniec Polska 22 -563
34 Waldemar Ryżka Polska 17 -568
35 Mateusz Marusarz Polska 16 -569
36 Jonatan Hrynko Polska 12 -573
  Piotr Kudzia Polska 12 -573
38 Dawid Czernecki Polska 8 -577
39 Adam Staszel Polska 7 -578
40 Łukasz Bukowski Polska 5 -580
41 Mikita Ahibalau Białoruś 4 -581
42 Andrzej Szczechowicz Polska 1 -584

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Damian Lasota (Czechy)
04.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Sorin Iulian Pitea (Rumunia)
04.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Stefan Valentin Blega (Rumunia)
05.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Stefan Valentin Blega (Rumunia)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA OPEN
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Szwab Polska 540  
2 Magdalena Pałasz Polska 515 -25
3 Joanna Gawron Polska 500 -40
4 Daniela Haralambie Rumunia 320 -220
5 Monika Luber Polska 266 -274
6 Maja Stachowska Polska 265 -275
7 Denisa Torok Rumunia 240 -300
8 Kamila Bafia Polska 90 -450

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dziś urodziny obchodzą:
Tobias Loeffler (1994)
Najbliższe zawody - szczegółowy program
9 sierpnia 2024 (piątek)
11:00
FIS Cup Hinterzarten
odprawa techniczna
15:00
FIS Cup Hinterzarten
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
17:00
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
10 sierpnia 2024 (sobota)
08:30
FIS Cup Hinterzarten
seria próbna
09:30
FIS Cup Hinterzarten
konkurs ind.
12:00
CoC/ICoC Hinterzarten
odprawa techniczna K/M
13:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening K
14:15
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
15:00
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
17:30
CoC/ICoC Hinterzarten
oficjalny trening M
18:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
19:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
11 sierpnia 2024 (niedziela)
08:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna K
09:15
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. K
11:30
CoC/ICoC Hinterzarten
seria próbna M
12:30
CoC/ICoC Hinterzarten
konkurs ind. M
28 września 2024 (sobota)
09:00
CoC Klingenthal
odprawa techniczna
10:30
CoC Klingenthal
oficjalny trening
11:45
CoC Klingenthal
seria próbna
13:00
CoC Klingenthal
konkurs ind.
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w TV
Najbliższe transmisje i programy
17.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
18.8.2024
13:55
TVP1 Marusarz - Tatrzański Orzeł
18.8.2024
17:30
TVP1 Letnie Grand Prix, Wisła - konkurs indywidualny mężczyzn (1 seria)
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2024 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich