Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
03.02.2023, godz. 16:00
Willingen HS-147
PŚ mix
Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC MŁODSZY

Klasyfikacja zawodów w kategorii CHŁOPIEC STARSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kacper Tomasiak Polska 460  
2 Kacper Jarząbek Polska 390 -70
3 Klemens Staszel Polska 275 -185
4 Wiktor Szozda Polska 256 -204
5 Mikołaj Wantulok Polska 255 -205
6 Jakub Cieślar Polska 197 -263
7 Wojciech II Cieślar Polska 184 -276
8 Mikołaj Serwatowicz Polska 159 -301
  Szymon Bobak Polska 159 -301
10 Kamil Waszek Polska 128 -332
11 Rafał Rafacz Polska 116 -344
12 Wiktor Fender Polska 105 -355
13 Mateusz Maciusiak Polska 80 -380
14 Grzegorz Rafacz Polska 75 -385
15 Łukasz Łukaszczyk Polska 70 -390
16 Marcin Sobański Polska 65 -395
17 Szymon Dubiel Polska 62 -398
18 Karol Pieczarka Polska 58 -402
19 Jacek Spyrka Polska 56 -404
  Filip Staszewski Polska 56 -404
21 Bartłomiej Grzebień Polska 53 -407
22 Mateusz Mysza Polska 48 -412
23 Antoni Orawski Polska 46 -414
24 Wojciech Sikora Polska 45 -415
25 Witold Mrowiec Polska 41 -419
26 Filip Dąbkowski Polska 39 -421
27 Szymon Urbański Polska 35 -425
28 Jakub Niemczyk Polska 27 -433
29 Piotr Nowak Polska 20 -440
30 Paweł Lichaj Polska 17 -443
31 Karol Kosikidis Polska 5 -455
32 Mateusz Bury Polska 4 -456
  Seweryn Rutkowski Polska 4 -456

Wyniki konkursów
10.01.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kacper Jarząbek (Polska)
11.01.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kacper Jarząbek (Polska)
07.02.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
08.02.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
15.02.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Kacper Tomasiak (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZIK
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Klemens Joniak Polska 460  
2 Jan Rzadkosz Polska 440 -20
3 Marcin Wróbel Polska 272 -188
4 Filip Gluza Polska 240 -220
5 Jan Galica Polska 225 -235
6 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 194 -266
7 Andrzej Waliczek Polska 177 -283
8 Gabriel Kukuczka Polska 166 -294
9 Mateusz Chraścina Polska 158 -302
10 Mateusz Król Polska 113 -347
11 Grzegorz Mitręga Polska 112 -348
12 Szymon Jarończyk Polska 98 -362
13 Jan Cudzich Polska 93 -367
14 Jan Mroczkowski Polska 88 -372
15 Konrad Czul Polska 83 -377
16 Jakub Wisełka Polska 81 -379
17 Dawid Stasiak Polska 62 -398
18 Dawid Źlik Polska 59 -401
19 Maciej Staszewski Polska 58 -402
20 Mateusz Michniak Polska 56 -404
21 Kamil Bialic Polska 49 -411
22 Wojciech Troszok Polska 40 -420
23 Tomasz Malacina Polska 31 -429
24 Jakub Wantulok Polska 9 -451

Wyniki konkursów
10.01.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
11.01.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
07.02.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
08.02.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
15.02.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Klemens Joniak (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR MŁODSZY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Arkadiusz Jojko Polska 472  
2 Szymon Zapotoczny Polska 430 -42
3 Stanisław Majerczyk Polska 395 -77
4 Jan Habdas Polska 316 -156
5 Mateusz Jarosz Polska 285 -187
6 Wiktor Fickowski Polska 254 -218
7 Michał Martynek Polska 202 -270
8 Krystian Zygmuntowicz Polska 169 -303
9 Jan Bukowski Polska 151 -321
10 Maciej Gąsienica Ciaptak Polska 144 -328
11 Robert Ryś Polska 129 -343
12 Bartłomiej Klimowski Polska 128 -344
  Adam Skupień Polska 128 -344
14 Sebastian Zygmuntowicz Polska 113 -359
15 Bartłomiej Kuchta Polska 110 -362
16 Miłosz Krzempek Polska 103 -369
17 Bartłomiej Bobak Polska 94 -378
18 Bartłomiej Kowalczyk Polska 93 -379
19 Tomasz Piczura Polska 74 -398
20 Jakub Haza Polska 72 -400
21 Tymoteusz Pałka Polska 62 -410
22 Wojciech Bukowski Polska 59 -413
23 Dominik Niemczyk Polska 51 -421
24 Michał Jastrzębski Polska 47 -425
25 Maciej Płonka Polska 38 -434
26 Adrian Wawrzacz Polska 25 -447

Wyniki konkursów
10.01.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Arkadiusz Jojko (Polska)
11.01.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Stanisław Majerczyk (Polska)
07.02.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Arkadiusz Jojko (Polska)
08.02.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Szymon Zapotoczny (Polska)
15.02.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Arkadiusz Jojko (Polska)
16.02.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Mateusz Jarosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Stanisław Ciszek Polska 320  
2 Krzysztof Kieta Polska 280 -40
3 Karol Niemczyk Polska 278 -42
4 Szymon Jojko Polska 260 -60
5 Jarosław Krzak Polska 225 -95
6 Kacper Juroszek Polska 200 -120
  Mateusz Gruszka Polska 200 -120
8 Piotr Kudzia Polska 185 -135
9 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 184 -136
  Andrzej Szczechowicz Polska 184 -136
11 Kacper Stosel Polska 181 -139
12 Tomasz Pilch Polska 160 -160
13 Łukasz Stawowy Polska 157 -163
14 Maciej Zborowski Polska 156 -164
15 Adrian Nalepka Polska 148 -172
16 Paweł Szyndlar Polska 113 -207
17 Mateusz Małyjurek Polska 98 -222
18 Dawid Groszek Polska 74 -246
19 Szymon Pawłowski Polska 61 -259
20 Jakub Harat Polska 50 -270

Wyniki konkursów
10.01.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
11.01.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Kacper Juroszek (Polska)
07.02.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
08.02.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Mateusz Gruszka (Polska)
15.02.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Piotr Kudzia (Polska)
16.02.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Stanisław Ciszek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 450  
2 Wiktor Pękala Polska 435 -15
3 Paweł Twardosz Polska 360 -90
4 Dawid Jarząbek Polska 336 -114
5 Szczepan Kupczak Polska 300 -150
6 Adam Ruda Polska 242 -208
7 Wojciech Marusarz Polska 225 -225
8 Kacper Konior Polska 203 -247
9 Adam Cieślar Polska 96 -354

Wyniki konkursów
10.01.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
11.01.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Wiktor Pękala (Polska)
07.02.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Szczepan Kupczak (Polska)
08.02.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Szczepan Kupczak (Polska)
15.02.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzca: Szczepan Kupczak (Polska)
16.02.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Wiktor Pękala (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKA
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sara Tajner Polska 280  
2 Wiktoria Przybyła Polska 260 -20
3 Wiktoria Polanowska Polska 165 -115
4 Marcelina Bełtowska Polska 155 -125
5 Natalia Słowik Polska 145 -135

Wyniki konkursów
10.01.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
11.01.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Wiktoria Przybyła (Polska)
07.02.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Sara Tajner (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii KOBIETY
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Magdalena Pałasz Polska 405  
2 Róża Pawlikowska Polska 320 -85
3 Nicole Konderla Polska 250 -155
4 Katarzyna Harsche Polska 210 -195
5 Wiktoria Kiersnowska Polska 200 -205
6 Anna Żądło Polska 170 -235
7 Joanna Szwab Polska 100 -305
  Kinga Rajda Polska 100 -305
9 Anna Twardosz Polska 60 -345

Wyniki konkursów
10.01.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Nicole Konderla (Polska)
11.01.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Nicole Konderla (Polska)
07.02.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
08.02.2020 Szczyrk Polska HS-77
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
15.02.2020 Szczyrk Polska HS-104
Zwycięzcy: Kinga Rajda (Polska) / Joanna Szwab (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jewgienij Klimow
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Veselov (1991)
Tego dnia w 2001 roku Małysz skoczył 151,5 m w konkursie w Willingen
Najbliższe zawody
3 lutego 2023 (piątek)
00:05
MŚJ Whistler
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
11:45
PŚ Willingen
prolog K
12:45
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
4 lutego 2023 (sobota)
11:00
PŚ Willingen
seria próbna K
12:15
PŚ Willingen
konkurs ind. K
15:00
PŚ Willingen
seria próbna M
16:10
PŚ Willingen
konkurs ind. M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna M
21:30
MŚJ Whistler
konkurs druż. M
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna K
5 lutego 2023 (niedziela)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs druż. K
10:30
PŚ Willingen
kwalifikacje K
11:45
PŚ Willingen
konkurs ind. K
14:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
16:00
PŚ Willingen
konkurs ind. M
19:00
MŚJ Whistler
seria próbna mix
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
16:00
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - konkurs drużyn mieszanych seria 1
dzisiaj
16:08
Eurosport 1 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:08
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
16:50
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - studio sport
dzisiaj
17:05
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - konkurs drużyn mieszanych seria 2
dzisiaj
17:42
Eurosport w Player.pl Studio przed kwalifikacjami do 1. konkursu
dzisiaj
17:43
Eurosport 1 Studio
LIVE
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich