Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
02.02.2023, godz. 21:35
Whistler HS-104
MŚJ ind. K
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Łukasz Podżorski Polska 660  
2 Krzysztof Leja Polska 560 -100
3 Paweł Gut Polska 350 -310
4 Łukasz Bukowski Polska 335 -325
5 Krystian Kołodziej Polska 320 -340
6 Przemysław Kantyka Polska 100 -560
7 Daniel Mąka Polska 95 -565

Wyniki konkursów
09.01.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
10.01.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
26.01.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
27.01.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
05.02.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
06.02.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
12.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dominik Kastelik Polska 580  
2 Paweł Wąsek Polska 520 -60
3 Dawid Jarząbek Polska 500 -80
4 Dawid Krupa Polska 416 -164
5 Bartosz Czyż Polska 351 -229
6 Damian Skupień Polska 313 -267
7 Jakub Jurosz Polska 296 -284
8 Paweł Chyc Polska 287 -293
9 Jakub Chowaniec Polska 280 -300
10 Mateusz Dyrcz Polska 212 -368
11 Mateusz Staszel Polska 209 -371
12 Artur Wacławiak Polska 170 -410
13 Mateusz Rajda Polska 163 -417
14 Paweł Twardosz Polska 144 -436
15 Kacper Konior Polska 136 -444
16 Eryk Barteczko Polska 135 -445
17 Andrzej Pałasz Polska 127 -453
18 Krystian Pacholarz Polska 110 -470
19 Wiktor Pękala Polska 107 -473
20 Przemysław Kuszel Polska 98 -482
21 Mateusz Marusarz Polska 92 -488
22 Paweł Stwora Polska 79 -501
23 Mariusz Ciślak Polska 71 -509

Wyniki konkursów
09.01.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
10.01.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
26.01.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
27.01.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
05.02.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
06.02.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
12.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
13.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Dominik Kastelik (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomasz Pilch Polska 780  
2 Kacper Stosel Polska 600 -180
3 Kacper Juroszek Polska 495 -285
4 Piotr Kudzia Polska 422 -358
5 Mateusz Małyjurek Polska 318 -462
6 Mateusz Gruszka Polska 316 -464
7 Patryk Hutyra Polska 303 -477
8 Jarosław Krzak Polska 255 -525
9 Karol Niemczyk Polska 219 -561
10 Maciej Zborowski Polska 210 -570
11 Łukasz Stawowy Polska 197 -583
12 Szymon Jojko Polska 166 -614
13 Dawid Haberny Polska 152 -628
14 Jakub Harat Polska 149 -631
15 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 145 -635
16 Maciej Korzeniowski Polska 134 -646
17 Andrzej Szczechowicz Polska 119 -661
18 Krzysztof Kieta Polska 111 -669
19 Szymon Pawłowski Polska 92 -688
20 Patryk Pulkowski Polska 85 -695
21 Stanisław Ciszek Polska 83 -697
22 Marcin Topór Polska 42 -738
23 Jan Zoń Polska 28 -752
24 Adrian Pałka Polska 25 -755

Wyniki konkursów
09.01.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
10.01.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
26.01.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Kacper Stosel (Polska)
27.01.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
05.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
06.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
12.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
13.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Habdas Polska 680  
2 Adam Niżnik Polska 660 -20
3 Wiktor Fickowski Polska 455 -225
4 Bartłomiej Klimowski Polska 450 -230
5 Mateusz Jarosz Polska 342 -338
6 Krystian Zygmuntowicz Polska 332 -348
7 Oskar Rojek Polska 267 -413
8 Marcin Małyjurek Polska 248 -432
9 Miłosz Krzempek Polska 214 -466
10 Michał Socha Polska 211 -469
11 Stanisław Majerczyk Polska 203 -477
12 Jan Bukowski Polska 159 -521
13 Bartłomiej Kowalczyk Polska 153 -527
14 Arkadiusz Jojko Polska 143 -537
15 Maciej Gąsienica Ciaptak Polska 137 -543
16 Tomasz Piczura Polska 132 -548
17 Michał Martynek Polska 124 -556
18 Szymon Zapotoczny Polska 121 -559
19 Robert Ryś Polska 107 -573
20 Adam Skupień Polska 78 -602
21 Jan Liszka Polska 75 -605
22 Maciej Dawidek Polska 69 -611
23 Sebastian Zygmuntowicz Polska 65 -615
24 Wojciech Bukowski Polska 60 -620
25 Jakub Żegleń Polska 50 -630
26 Jakub Haza Polska 34 -646
27 Bartłomiej Kuchta Polska 30 -650
28 Piotr Cieślar Polska 22 -658
29 Kamil Słodyczka Polska 21 -659
30 Tymoteusz Pałka Polska 15 -665
31 Adrian Wawrzacz Polska 14 -666

Wyniki konkursów
09.01.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
10.01.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
26.01.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
27.01.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jan Habdas (Polska)
05.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
06.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
12.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
13.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Adam Niżnik (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jan Rzadkosz Polska 620  
2 Wiktor Szozda Polska 541 -79
3 Mateusz Chraścina Polska 466 -154
4 Marcin Wróbel Polska 430 -190
5 Maciej Staszewski Polska 342 -278
6 Tymoteusz Amilkiewicz Polska 324 -296
7 Wojciech Troszok Polska 299 -321
8 Kacper Jarząbek Polska 288 -332
9 Tymoteusz Cienciała Polska 258 -362
10 Mikołaj Serwatowicz Polska 196 -424
11 Jan Cudzich Polska 181 -439
12 Kacper Bysko Polska 168 -452
13 Andrzej Waliczek Polska 166 -454
14 Szymon Niemczyk Polska 147 -473
15 Antoni Orawski Polska 120 -500
16 Dawid Źlik Polska 95 -525
17 Stanisław II Marusarz Polska 86 -534
18 Konrad Czul Polska 85 -535
19 Rafał Rafacz Polska 83 -537
20 Filip Gluza Polska 70 -550
21 Mateusz Michniak Polska 67 -553
22 Jan Mroczkowski Polska 66 -554
23 Kamil Waszek Polska 57 -563
24 Łukasz Łukaszczyk Polska 56 -564
25 Wiktor Fender Polska 52 -568
  Wojciech II Cieślar Polska 52 -568
27 Jakub Wisełka Polska 49 -571
28 Szymon Jarończyk Polska 41 -579
29 Jakub Wójcik Polska 38 -582
30 Filip Staszewski Polska 37 -583
31 Klemens Joniak Polska 34 -586
32 Tadeusz de Mulder Polska 26 -594
33 Marcin Dubiel Polska 13 -607
34 Szymon Dubiel Polska 11 -609
  Szymon Bobak Polska 11 -609
36 Tymoteusz Dyduch Polska 4 -616
37 Filip Dąbkowski Polska 3 -617
38 Jakub Cieślar Polska 1 -619

Wyniki konkursów
09.01.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
10.01.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
26.01.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
27.01.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
05.02.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Marcin Wróbel (Polska)
06.02.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Wiktor Szozda (Polska)
12.02.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
13.02.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Jan Rzadkosz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Magdalena Pałasz Polska 520  
  Anna Twardosz Polska 520  
3 Joanna Kil Polska 435 -85
4 Kinga Rajda Polska 400 -120
  Joanna Szwab Polska 400 -120
6 Kamila Karpiel Polska 347 -173
7 Monika Luber Polska 294 -226
8 Katarzyna Pałasz Polska 277 -243
9 Olga Gębik Polska 236 -284
10 Joanna Ślaga Polska 192 -328
11 Anna Żądło Polska 173 -347
12 Ewelina Orawiec Polska 26 -494

Wyniki konkursów
09.01.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
10.01.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
26.01.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
27.01.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Kinga Rajda (Polska)
05.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
06.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
12.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
13.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paulina Cieślar Polska 780  
2 Sabina Król Polska 660 -120
3 Róża Pawlikowska Polska 480 -300
4 Natalia Kobiela Polska 350 -430
5 Wiktoria Przybyła Polska 270 -510
6 Wiktoria Kiersnowska Polska 160 -620

Wyniki konkursów
09.01.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Sabina Król (Polska)
10.01.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paulina Cieślar (Polska)
26.01.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paulina Cieślar (Polska)
27.01.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paulina Cieślar (Polska)
05.02.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paulina Cieślar (Polska)
06.02.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paulina Cieślar (Polska)
12.02.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paulina Cieślar (Polska)
13.02.2016 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paulina Cieślar (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii SENIOR
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Adam Ruda Polska 465  
2 Artur Kukuła Polska 440 -25
3 Andrzej Zapotoczny Polska 390 -75
4 Tomasz Byrt Polska 336 -129
5 Andrzej Gąsienica Polska 237 -228
6 Grzegorz Miętus Polska 222 -243
7 Konrad Janota Polska 196 -269
8 Łukasz Rutkowski Polska 190 -275
9 Wojciech Marusarz Polska 183 -282
10 Krzysztof Miętus Polska 160 -305
11 Kacper Kupczak Polska 152 -313
12 Jan Łowisz Polska 141 -324
13 Szczepan Kupczak Polska 130 -335
14 Krystian Karpiel Polska 112 -353
15 Aleksander Zniszczoł Polska 100 -365
16 Marcin Budz Polska 79 -386
17 Michał Gut-Chowaniec Polska 77 -388
18 Piotr Świerczek Polska 15 -450

Wyniki konkursów
09.01.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
10.01.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Adam Ruda (Polska)
26.01.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Krzysztof Miętus (Polska)
27.01.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
05.02.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
06.02.2016 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Adam Ruda (Polska)
12.02.2016 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:35
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
3 lutego 2023 (piątek)
00:05
MŚJ Whistler
konkurs ind. M
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
12:00
PŚ Willingen
kwalifikacje K
13:15
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
4 lutego 2023 (sobota)
11:00
PŚ Willingen
seria próbna K
12:15
PŚ Willingen
konkurs ind. K
15:00
PŚ Willingen
seria próbna M
16:10
PŚ Willingen
konkurs ind. M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna M
21:30
MŚJ Whistler
konkurs druż. M
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna K
5 lutego 2023 (niedziela)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs druż. K
10:30
PŚ Willingen
kwalifikacje K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:22
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
dzisiaj
13:23
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
00:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
00:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
jutro
01:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
02:15
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
jutro
02:15
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich