Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
03.02.2023, godz. 16:00
Willingen HS-147
PŚ mix
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Szymon Szostok Polska 466  
2 Tomasz Byrt Polska 380 -86
3 Mateusz Kojzar Polska 328 -138
4 Konrad Janota Polska 262 -204
5 Stanisław Biela Polska 240 -226
6 Rafał Polinkiewicz Polska 212 -254
  Wojciech Fąferko Polska 212 -254
8 Piotr Świerczek Polska 206 -260
9 Andrzej Gąsienica Polska 129 -337
10 Marcin Budz Polska 128 -338
11 Patryk Dunajski Polska 122 -344
12 Aleksander Zniszczoł Polska 100 -366
13 Michał Podżorski Polska 99 -367
  Paweł Szafran Polska 99 -367
15 Kamil Bańczak Polska 98 -368
16 Jakub Przybyła Polska 90 -376
17 Wojciech Marusarz Polska 88 -378
18 Jan Zięba Polska 81 -385
19 Grzegorz Miętus Polska 60 -406
20 Krystian Gryczuk Polska 56 -410
21 Marcin Miętus Polska 52 -414
22 Krzysztof Biegun Polska 50 -416
23 Bartłomiej Kłusek Polska 45 -421
24 Damian Urbaś Polska 24 -442

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
13.02.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Andrzej Gąsienica (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
10.03.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Przemysław Kantyka Polska 540  
2 Krzysztof Leja Polska 380 -160
3 Łukasz Podżorski Polska 334 -206
4 Jakub Wolny Polska 316 -224
5 Adam Ruda Polska 261 -279
6 Damian Żyła Polska 235 -305
7 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 230 -310
8 Michał Pytel Polska 202 -338
9 Sebastian Hebel Polska 184 -356
10 Michał Milczanowski Polska 169 -371
11 Piotr Mojżesz Polska 155 -385
12 Sebastian Okas Polska 117 -423
13 Michał Gut-Chowaniec Polska 113 -427
14 Jan Łowisz Polska 108 -432
15 Andrzej Stękała Polska 105 -435
16 Paweł Murzyn Polska 96 -444
17 Kacper Kupczak Polska 91 -449
18 Gabriel Majcher Polska 90 -450
19 Krystian Karpiel Polska 76 -464
20 Dawid Osiński Polska 66 -474
21 Igor Smorul Polska 62 -478
22 Krzysztof Dziadoń Polska 55 -485
  Paweł Słodyczka Polska 55 -485
24 Tymoteusz Urbaś Polska 50 -490
25 Narek Jesajan Polska 41 -499
26 Piotr Byrski Polska 40 -500
27 Kamil Gałysa Polska 38 -502
28 Przemysław Luber Polska 28 -512
29 Kamil Kurek Polska 27 -513
30 Marek Matuszny Polska 17 -523
31 Roman Oliwier Polska 2 -538

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
13.02.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
10.03.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Łukasz Podżorski (Polska) / Przemysław Kantyka (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Gut Polska 470  
2 Daniel Mąka Polska 356 -114
3 Krystian Kołodziej Polska 342 -128
4 Krzysztof Kabot Polska 305 -165
5 Antoni Juroszek Polska 251 -219
6 Paweł Twardosz Polska 219 -251
7 Łukasz Bukowski Polska 216 -254
8 Jakub Jurosz Polska 206 -264
9 Daniel Okas Polska 202 -268
10 Paweł Chyc Polska 198 -272
11 Dawid Krupa Polska 177 -293
12 Krystian Pacholarz Polska 134 -336
13 Dominik Kastelik Polska 133 -337
14 Mateusz Staszel Polska 120 -350
15 Andrzej Pałasz Polska 109 -361
16 Szymon Łokaj Polska 106 -364
17 Mateusz Dyrcz Polska 99 -371
18 Maciej Łukaszczyk Polska 94 -376
19 Maciej Dziedzic Polska 75 -395
20 Jakub Kurek Polska 53 -417
21 Paweł Stwora Polska 49 -421
22 Daniel Żlik Polska 34 -436

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-77
Zwycięzca: Krystian Kołodziej (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Wąsek Polska 520  
2 Dawid Jarząbek Polska 505 -15
3 Damian Skupień Polska 400 -120
4 Bartosz Czyż Polska 281 -239
5 Kacper Konior Polska 280 -240
6 Mariusz Ciślak Polska 201 -319
7 Tomasz Pilch Polska 196 -324
8 Dawid Hreśka Polska 185 -335
9 Łukasz Stawowy Polska 174 -346
10 Piotr Kudzia Polska 138 -382
11 Mateusz Rajda Polska 134 -386
12 Jarosław Krzak Polska 132 -388
13 Przemysław Kuszel Polska 121 -399
14 Jakub Chowaniec Polska 110 -410
15 Eryk Barteczko Polska 106 -414
16 Mieczysław Kołtaś Polska 100 -420
17 Łukasz Dyrcz Polska 90 -430
18 Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 84 -436
  Mateusz Gąsienica-Makowski Polska 84 -436
20 Bartłomiej Magdziak Polska 65 -455
21 Mateusz Marusarz Polska 64 -456
22 Wiktor Pękala Polska 59 -461
23 Paweł Okas Polska 40 -480
24 Andrzej Szczechowicz Polska 38 -482
25 Krzysztof Wojtanek Polska 25 -495
26 Jan Zoń Polska 20 -500
27 Jakub Szczepaniak Polska 8 -512
28 Artur Wacławiak Polska 7 -513

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-77
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maciej Zborowski Polska 446  
2 Szymon Jojko Polska 441 -5
3 Patryk Hutyra Polska 382 -64
4 Kacper Stosel Polska 306 -140
5 Mateusz Gruszka Polska 233 -213
6 Jakub Harat Polska 218 -228
7 Dawid Haberny Polska 217 -229
8 Mateusz Małyjurek Polska 214 -232
9 Bartłomiej Klimowski Polska 196 -250
10 Wiktor Fickowski Polska 192 -254
11 Oskar Rojek Polska 184 -262
12 Marcin Ogórek Polska 159 -287
13 Mateusz Jarosz Polska 138 -308
14 Patryk Wątroba Polska 117 -329
15 Dawid Kurek Polska 90 -356
16 Marcin Topór Polska 83 -363
17 Marcin Małyjurek Polska 70 -376
18 Jan Bukowski Polska 61 -385
19 Michał Socha Polska 59 -387
20 Arkadiusz Jojko Polska 56 -390
21 Adam Skupień Polska 50 -396
22 Karol Niemczyk Polska 49 -397
23 Kacper Juroszek Polska 46 -400
24 Maciej Gąsienica Ciaptak Polska 33 -413
  Patryk Pulkowski Polska 33 -413
26 Szymon Olek Polska 24 -422
  Krzysztof Kieta Polska 24 -422
28 Stanisław Majerczyk Polska 22 -424
  Adam Niżnik Polska 22 -424
30 Bartłomiej Kowalczyk Polska 21 -425
31 Jan Rzadkosz Polska 16 -430
32 Krystian Zygmuntowicz Polska 12 -434
33 Robert Ryś Polska 10 -436
34 Tomasz Piczura Polska 9 -437
  Dawid Socha Polska 9 -437
36 Krystian Zygmunt Polska 8 -438
37 Jakub Żegleń Polska 7 -439
38 Michał Martynek Polska 6 -440
39 Maciej Korzeniowski Polska 4 -442
40 Mateusz Chraścina Polska 1 -445

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-44
Zwycięzca: Patryk Hutyra (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-39
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-39
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Maciej Zborowski (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Maciej Zborowski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Szwab Polska 580  
2 Magdalena Pałasz Polska 500 -80

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-77
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamila Karpiel Polska 580  
2 Joanna Kil Polska 440 -140
3 Anna Twardosz Polska 420 -160
4 Kinga Rajda Polska 290 -290
5 Katarzyna Pałasz Polska 280 -300
6 Róża Pawlikowska Polska 152 -428
  Sabina Król Polska 152 -428
8 Justyna Badura Polska 87 -493
9 Dominika Zawada Polska 84 -496
10 Marcelina Herzyk Polska 64 -516

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-44
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-39
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-39
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jewgienij Klimow
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Veselov (1991)
Tego dnia w 2001 roku Małysz skoczył 151,5 m w konkursie w Willingen
Najbliższe zawody
3 lutego 2023 (piątek)
00:05
MŚJ Whistler
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
11:45
PŚ Willingen
prolog K
12:45
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
4 lutego 2023 (sobota)
11:00
PŚ Willingen
seria próbna K
12:15
PŚ Willingen
konkurs ind. K
15:00
PŚ Willingen
seria próbna M
16:10
PŚ Willingen
konkurs ind. M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna M
21:30
MŚJ Whistler
konkurs druż. M
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna K
5 lutego 2023 (niedziela)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs druż. K
10:30
PŚ Willingen
kwalifikacje K
11:45
PŚ Willingen
konkurs ind. K
14:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
16:00
PŚ Willingen
konkurs ind. M
19:00
MŚJ Whistler
seria próbna mix
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
16:00
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - konkurs drużyn mieszanych seria 1
dzisiaj
16:08
Eurosport 1 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:08
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
16:50
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - studio sport
dzisiaj
17:05
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - konkurs drużyn mieszanych seria 2
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich