TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
19
20
21
22
23
26
27
28
29
listopad 2018
Najbliższe zawody
24.11.2018, godz. 16:30
Ruka HS-142
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Szymon Szostok Polska 466  
2 Tomasz Byrt Polska 380 -86
3 Mateusz Kojzar Polska 328 -138
4 Konrad Janota Polska 262 -204
5 Stanisław Biela Polska 240 -226
6 Rafał Polinkiewicz Polska 212 -254
  Wojciech F±ferko Polska 212 -254
8 Piotr ¦wierczek Polska 206 -260
9 Andrzej G±sienica Polska 129 -337
10 Marcin Budz Polska 128 -338
11 Patryk Dunajski Polska 122 -344
12 Aleksander Zniszczoł Polska 100 -366
13 Michał Podżorski Polska 99 -367
  Paweł Szafran Polska 99 -367
15 Kamil Bańczak Polska 98 -368
16 Jakub Przybyła Polska 90 -376
17 Wojciech Marusarz Polska 88 -378
18 Jan Zięba Polska 81 -385
19 Grzegorz Miętus Polska 60 -406
20 Krystian Gryczuk Polska 56 -410
21 Marcin Miętus Polska 52 -414
22 Krzysztof Biegun Polska 50 -416
23 Bartłomiej Kłusek Polska 45 -421
24 Damian Urba¶ Polska 24 -442

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
13.02.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Andrzej G±sienica (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
10.03.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Przemysław Kantyka Polska 540  
2 Krzysztof Leja Polska 380 -160
3 Łukasz Podżorski Polska 334 -206
4 Jakub Wolny Polska 316 -224
5 Adam Ruda Polska 261 -279
6 Damian Żyła Polska 235 -305
7 Bartosz G±sienica-Laskowy Polska 230 -310
8 Michał Pytel Polska 202 -338
9 Sebastian Hebel Polska 184 -356
10 Michał Milczanowski Polska 169 -371
11 Piotr Mojżesz Polska 155 -385
12 Sebastian Okas Polska 117 -423
13 Michał Gut-Chowaniec Polska 113 -427
14 Jan Łowisz Polska 108 -432
15 Andrzej Stękała Polska 105 -435
16 Paweł Murzyn Polska 96 -444
17 Kacper Kupczak Polska 91 -449
18 Gabriel Majcher Polska 90 -450
19 Krystian Karpiel Polska 76 -464
20 Dawid Osiński Polska 66 -474
21 Igor Smorul Polska 62 -478
22 Krzysztof Dziadoń Polska 55 -485
  Paweł Słodyczka Polska 55 -485
24 Tymoteusz Urba¶ Polska 50 -490
25 Narek Jesajan Polska 41 -499
26 Piotr Byrski Polska 40 -500
27 Kamil Gałysa Polska 38 -502
28 Przemysław Luber Polska 28 -512
29 Kamil Kurek Polska 27 -513
30 Marek Matuszny Polska 17 -523
31 Roman Oliwier Polska 2 -538

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Przemysław Kantyka (Polska)
13.02.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzca: Łukasz Podżorski (Polska)
10.03.2013 Zakopane Polska K-120
Zwycięzcy: Łukasz Podżorski (Polska) / Przemysław Kantyka (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Gut Polska 470  
2 Daniel M±ka Polska 356 -114
3 Krystian Kołodziej Polska 342 -128
4 Krzysztof Kabot Polska 305 -165
5 Antoni Juroszek Polska 251 -219
6 Paweł Twardosz Polska 219 -251
7 Łukasz Bukowski Polska 216 -254
8 Jakub Jurosz Polska 206 -264
9 Daniel Okas Polska 202 -268
10 Paweł Chyc Polska 198 -272
11 Dawid Krupa Polska 177 -293
12 Krystian Pacholarz Polska 134 -336
13 Dominik Kastelik Polska 133 -337
14 Mateusz Staszel Polska 120 -350
15 Andrzej Pałasz Polska 109 -361
16 Szymon Łokaj Polska 106 -364
17 Mateusz Dyrcz Polska 99 -371
18 Maciej Łukaszczyk Polska 94 -376
19 Maciej Dziedzic Polska 75 -395
20 Jakub Kurek Polska 53 -417
21 Paweł Stwora Polska 49 -421
22 Daniel Żlik Polska 34 -436

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-77
Zwycięzca: Krystian Kołodziej (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Paweł Gut (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł W±sek Polska 520  
2 Dawid Jarz±bek Polska 505 -15
3 Damian Skupień Polska 400 -120
4 Bartosz Czyż Polska 281 -239
5 Kacper Konior Polska 280 -240
6 Mariusz Ci¶lak Polska 201 -319
7 Tomasz Pilch Polska 196 -324
8 Dawid Hre¶ka Polska 185 -335
9 Łukasz Stawowy Polska 174 -346
10 Piotr Kudzia Polska 138 -382
11 Mateusz Rajda Polska 134 -386
12 Jarosław Krzak Polska 132 -388
13 Przemysław Kuszel Polska 121 -399
14 Jakub Chowaniec Polska 110 -410
15 Eryk Barteczko Polska 106 -414
16 Mieczysław Kołta¶ Polska 100 -420
17 Łukasz Dyrcz Polska 90 -430
18 Mateusz G±sienica-Makowski Polska 84 -436
  Wiktor Węgrzynkiewicz Polska 84 -436
20 Bartłomiej Magdziek Polska 65 -455
21 Mateusz Marusarz Polska 64 -456
22 Wiktor Pękala Polska 59 -461
23 Paweł Okas Polska 40 -480
24 Andrzej Szczechowicz Polska 38 -482
25 Krzysztof Wojtanek Polska 25 -495
26 Jan Zoń Polska 20 -500
27 Jakub Szczepaniak Polska 8 -512
28 Artur Wacławiak Polska 7 -513

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-77
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Paweł W±sek (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarz±bek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Maciej Zborowski Polska 446  
2 Szymon Jojko Polska 441 -5
3 Patryk Hutyra Polska 382 -64
4 Kacper Stosel Polska 306 -140
5 Mateusz Gruszka Polska 233 -213
6 Jakub Harat Polska 218 -228
7 Mateusz Małyjurek Polska 214 -232
8 Bartłomiej Klimowski Polska 196 -250
9 Wiktor Fickowski Polska 192 -254
10 Oskar Rojek Polska 184 -262
11 Marcin Ogórek Polska 159 -287
12 Mateusz Jarosz Polska 138 -308
13 Dawid Haberny Polska 131 -315
14 Patryk W±troba Polska 117 -329
15 Dawid Kurek Polska 90 -356
16 Dawid Haberny Polska 86 -360
17 Marcin Topór Polska 83 -363
18 Marcin Małyjurek Polska 70 -376
19 Jan Bukowski Polska 61 -385
20 Michał Socha Polska 59 -387
21 Arkadiusz Jojko Polska 56 -390
22 Adam Skupień Polska 50 -396
23 Karol Niemczyk Polska 49 -397
24 Kacper Juroszek Polska 46 -400
25 Patryk Pulkowski Polska 33 -413
  Maciej G±sienica Ciaptak Polska 33 -413
27 Szymon Olek Polska 24 -422
  Krzysztof Kieta Polska 24 -422
29 Adam Niżnik Polska 22 -424
  Stanisław Majerczyk Polska 22 -424
31 Bartłomiej Kowalczyk Polska 21 -425
32 Jan Rzadkosz Polska 16 -430
33 Krystian Zygmuntowicz Polska 12 -434
34 Robert Ry¶ Polska 10 -436
35 Tomasz Piczura Polska 9 -437
  Dawid Socha Polska 9 -437
37 Krystian Zygmunt Polska 8 -438
38 Jakub Żegleń Polska 7 -439
39 Michał Martynek Polska 6 -440
40 Maciej Korzeniowski Polska 4 -442
41 Mateusz Chra¶cina Polska 1 -445

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-44
Zwycięzca: Patryk Hutyra (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-39
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-39
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Szymon Jojko (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Maciej Zborowski (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Maciej Zborowski (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIORKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Szwab Polska 580  
2 Magdalena Pałasz Polska 500 -80

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-77
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii MŁODZICZKI
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Kamila Karpiel Polska 580  
2 Joanna Kil Polska 440 -140
3 Anna Twardosz Polska 420 -160
4 Kinga Rajda Polska 290 -290
5 Katarzyna Pałasz Polska 280 -300
6 Sabina Król Polska 152 -428
  Róża Pawlikowska Polska 152 -428
8 Justyna Badura Polska 87 -493
9 Dominika Zawada Polska 84 -496
10 Marcelina Herzyk Polska 64 -516

Wyniki konkursów
28.12.2012 Szczyrk Polska K-44
Zwycięzca: Anna Twardosz (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-39
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
25.01.2013 Wisła Polska K-39
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
12.02.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
08.03.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
09.03.2013 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Kamila Karpiel (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
23 listopada 2018 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
24 listopada 2018 (sobota)
15:30
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
25 listopada 2018 (niedziela)
15:30
P¦ Ruka
kwalifikacje
17:00
P¦ Ruka
konkurs ind.
29 listopada 2018 (czwartek)
15:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
19:00
P¦ kobiet Lillehammer
oficjalny trening
20:30
P¦ kobiet Lillehammer
kwalifikacje
30 listopada 2018 (pi±tek)
12:15
P¦ Niżny Tagił
odprawa techniczna
13:45
P¦ Niżny Tagił
oficjalny trening
15:45
P¦ Niżny Tagił
kwalifikacje
16:30
P¦ kobiet Lillehammer
seria próbna
17:30
P¦ kobiet Lillehammer
konkurs HS-98
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Liczne tabele z rekordami
Najwięcej zwycięstw, najmłodszy triumfator... Zobacz rekordy i statystyki skoków narciarskich...
Sonda
Kto będzie najlepszym z Polaków w sezonie 2018/19?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Dawid Kubacki
Maciej Kot
Stefan Hula
Jakub Wolny
Aleksander Zniszczoł
Klemens Murańka
Przemysław Kantyka
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                        
ukryj »