Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
02.02.2023, godz. 21:35
Whistler HS-104
MŚJ ind. K
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Mateusz Cieślar Polska 284  
2 Andrzej Szlembarski Polska 282 -2
3 Szczepan Kupczak Polska 245 -39
4 Piotr Szczepaniak-Krupowski Polska 185 -99
5 Artur Kukuła Polska 180 -104
6 Dawid Kanik Polska 172 -112
7 Konrad Turczak Polska 150 -134
8 Mateusz Mniszak Polska 127 -157
9 Jędrzej Ścisłowicz Polska 106 -178
10 Piotr Czyż Polska 100 -184
11 Daniel Wota Polska 72 -212
12 Dawid Bańczak Polska 61 -223
13 Adam Szczepaniak Polska 55 -229
14 Zbigniew Obrochta Polska 48 -236
  Piotr Wójcik Polska 48 -236
16 Marek Jurosz Polska 22 -262

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzcy: Andrzej Szlembarski (Polska) / Szczepan Kupczak (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Andrzej Szlembarski (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Cieślar (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Mateusz Cieślar (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Szymon Szostok Polska 265  
2 Jakub Przybyła Polska 255 -10
3 Marcin Miętus Polska 190 -75
4 Stanisław Biela Polska 180 -85
5 Krzysztof Biegun Polska 160 -105
6 Patryk Dunajski Polska 141 -124
7 Mateusz Kojzar Polska 140 -125
  Andrzej Gąsienica Polska 140 -125
9 Michał Podżorski Polska 130 -135
10 Konrad Janota Polska 119 -146
11 Damian Urbaś Polska 116 -149
12 Jan Zięba Polska 101 -164
13 Wojciech Marusarz Polska 99 -166
14 Kamil Byrt Polska 90 -175
15 Piotr Świerczek Polska 82 -183
16 Wojciech Fąferko Polska 71 -194
17 Rafał Polinkiewicz Polska 69 -196
18 Krystian Gryczuk Polska 56 -209
19 Paweł Szafran Polska 55 -210
20 Łukasz Walkosz Polska 51 -214
21 Piotr Lassak Polska 48 -217
22 Marcin Dziadoń Polska 46 -219
23 Kamil Bańczak Polska 42 -223
24 Marcin Budz Polska 26 -239
25 Joanna Gawron Polska 9 -256

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Jakub Przybyła (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Stanisław Biela (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Biegun (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Szymon Szostok (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 545  
2 Łukasz Podżorski Polska 376 -169
3 Jakub Wolny Polska 334 -211
4 Michał Pytel Polska 285 -260
5 Kamil Gałysa Polska 276 -269
6 Piotr Mojżesz Polska 231 -314
7 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 228 -317
8 Michał Milczanowski Polska 210 -335
9 Mateusz Hulbój Polska 209 -336
10 Andrzej Stękała Polska 190 -355
11 Paweł Murzyn Polska 163 -382
12 Damian Żyła Polska 151 -394
13 Artur Łokaj Polska 130 -415
14 Sebastian Hebel Polska 120 -425
15 Kacper Kupczak Polska 89 -456
16 Piotr Byrski Polska 86 -459
17 Dawid Osiński Polska 81 -464
18 Adam Ruda Polska 79 -466
19 Krystian Karpiel Polska 69 -476
20 Gabriel Majcher Polska 66 -479
21 Krzysztof Dziadoń Polska 64 -481
22 Narek Jesajan Polska 50 -495
23 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 48 -497
24 Dominik Jurosz Polska 45 -500
25 Przemysław Luber Polska 40 -505
  Michał Gut-Chowaniec Polska 40 -505
27 Jan Łowisz Polska 30 -515
28 Łukasz Gil Polska 25 -520
29 Igor Smorul Polska 24 -521
30 Radosław Palion Polska 13 -532
31 Kamil Wieczorek Polska 8 -537
32 Paweł Słodyczka Polska 6 -539
33 Bartłomiej Zięba Polska 5 -540
34 Tymoteusz Urbaś Polska 3 -542
35 Kamil Kurek Polska 2 -543
36 Jan Bilski Polska 1 -544

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-72
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-72
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-95
Zwycięzca: Kamil Gałysa (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Kabot Polska 655  
2 Dawid Jarząbek Polska 580 -75
3 Antoni Juroszek Polska 570 -85
4 Daniel Mąka Polska 430 -225
5 Paweł Gut Polska 323 -332
6 Jakub Jurosz Polska 322 -333
7 Dominik Kastelik Polska 311 -344
8 Łukasz Bukowski Polska 264 -391
9 Andrzej Pałasz Polska 219 -436
10 Joanna Szwab Polska 164 -491
11 Stanisław Kos Polska 163 -492
12 Mateusz Dyrcz Polska 160 -495
13 Paweł Twardosz Polska 158 -497
14 Damian Lasota Czechy 140 -515
15 Mateusz Staszel Polska 76 -579
16 Jakub Kurek Polska 70 -585
17 Szymon Łokaj Polska 66 -589
18 Krystian Pacholarz Polska 56 -599
19 Dawid Krupa Polska 33 -622
20 Jakub Gąsienica-Groń Polska 14 -641

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
05.02.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
06.02.2011 Wisła Polska K-65
Zwycięzca: Antoni Juroszek (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Antoni Juroszek (Polska)
02.03.2011 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Paweł Wąsek Polska 780  
2 Bartosz Czyż Polska 575 -205
3 Tomasz Pilch Polska 422 -358
4 Kacper Konior Polska 411 -369
5 Damian Skupień Polska 391 -389
6 Jakub Chowaniec Polska 328 -452
7 Piotr Kudzia Polska 321 -459
8 Łukasz Stawowy Polska 316 -464
9 Łukasz Dyrcz Polska 197 -583
10 Szymon Pawłowski Polska 168 -612
11 Daniel Hreśka Polska 154 -626
12 Mateusz Marusarz Polska 144 -636
13 Bartłomiej Magdziak Polska 134 -646
14 Artur Wacławiak Polska 130 -650
15 Jarosław Krzak Polska 109 -671
16 Mateusz Niedospal Polska 80 -700
17 Dawid Haberny Polska 67 -713
18 Łukasz Mitręga Polska 66 -714
  Przemysław Kuszel Polska 66 -714
20 Dawid Kurek Polska 64 -716
21 Mieczysław Kołtaś Polska 59 -721
22 Patryk Wątroba Polska 58 -722
23 Szymon Jojko Polska 52 -728
24 Marcin Ogórek Polska 43 -737
25 Maciej Zborowski Polska 41 -739
26 Kamil Bigos Polska 37 -743
  Mateusz Małyjurek Polska 37 -743
28 Mikołaj Leśniak Polska 34 -746
29 Mateusz Gruszka Polska 32 -748
30 Dawid Hreśka Polska 29 -751
  Jakub Harat Polska 29 -751
32 Kamil Kocierz Polska 24 -756
33 Oskar Rojek Polska 20 -760
34 Mariusz Ciślak Polska 19 -761
35 Mateusz Gąsienica-Makowski Polska 18 -762
36 Andrzej Szczechowicz Polska 16 -764
37 Mateusz Rajda Polska 12 -768
38 Marcin Haza Polska 10 -770
39 Patryk Hutyra Polska 8 -772
40 Waldemar Janik Polska 2 -778
41 Karol Niemczyk Polska 1 -779
  Jakub Szczepaniak Polska 1 -779

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-38
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-38
Zwycięzca: Tomasz Pilch (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-38
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-38
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
05.02.2011 Wisła Polska K-42
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
06.02.2011 Wisła Polska K-42
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
02.03.2011 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA OPEN
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Gawron Polska 740  
2 Joanna Szwab Polska 700 -40
3 Magdalena Pałasz Polska 480 -260
4 Katarzyna Pałasz Polska 375 -365
5 Paulina Twardosz Polska 282 -458
6 Monika Luber Polska 250 -490
7 Kinga Rajda Polska 80 -660
8 Anna Twardosz Polska 36 -704

Wyniki konkursów
07.01.2011 Zakopane Polska K-38
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
08.01.2011 Zakopane Polska K-38
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
29.01.2011 Wisła Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
30.01.2011 Wisła Polska K-38
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
05.02.2011 Wisła Polska K-42
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
06.02.2011 Wisła Polska K-42
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
01.03.2011 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
02.03.2011 Szczyrk Polska K-40
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
« powrót do strony głównej
Najbliższe zawody
2 lutego 2023 (czwartek)
18:00
PŚ Willingen
odprawa techniczna K/M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna K
21:35
MŚJ Whistler
konkurs ind. K
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna M
3 lutego 2023 (piątek)
00:05
MŚJ Whistler
konkurs ind. M
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
12:00
PŚ Willingen
kwalifikacje K
13:15
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
4 lutego 2023 (sobota)
11:00
PŚ Willingen
seria próbna K
12:15
PŚ Willingen
konkurs ind. K
15:00
PŚ Willingen
seria próbna M
16:10
PŚ Willingen
konkurs ind. M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna M
21:30
MŚJ Whistler
konkurs druż. M
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna K
5 lutego 2023 (niedziela)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs druż. K
10:30
PŚ Willingen
kwalifikacje K
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
dzisiaj
13:22
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
dzisiaj
13:23
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
00:00
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
00:00
Eurosport 1 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
00:45
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
jutro
00:45
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
jutro
01:30
Eurosport 2 Puchar Świata, Bad Mitterndorf, Austria
jutro
01:30
Eurosport w Player.pl Kulm | 2. konkurs indywidualny, HS 235
jutro
02:15
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
jutro
02:15
Eurosport 2 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich