Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
6
7
8
9
13
14
15
16
20
21
22
24
27
28
luty 2023
Najbliższe zawody
03.02.2023, godz. 16:00
Willingen HS-147
PŚ mix
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR A

Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR B
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Jędrzej Ścisłowicz Polska 549  
2 Artur Kukuła Polska 460 -89
3 Andrzej Szlembarski Polska 424 -125
4 Dawid Kanik Polska 374 -175
5 Piotr Szczepaniak-Krupowski Polska 356 -193
6 Piotr Wójcik Polska 257 -292
7 Piotr Czyż Polska 247 -302
8 Michał Pyclik Polska 242 -307
9 Daniel Wota Polska 214 -335
  Kamil Waluś Polska 214 -335
11 Jan Ziobro Polska 206 -343
12 Grzegorz Miętus Polska 200 -349
13 Konrad Turczak Polska 195 -354
14 Adam Bryja Polska 164 -385
15 Mateusz Mniszak Polska 140 -409
16 Szilvester Kozma Rumunia 120 -429
17 Marek Jurosz Polska 119 -430
18 Szczepan Kupczak Polska 118 -431
19 Patryk Pokorski Polska 113 -436
20 Wojciech Dudek Polska 106 -443
21 Michał Pawlus Polska 103 -446
22 Kamil Skrobot Polska 76 -473
23 Mariusz Rzadkosz Polska 71 -478
24 Dawid Bańczak Polska 64 -485
25 Dawid Macura Polska 61 -488
26 Karol Adamus Polska 53 -496
27 Jakub Maślany Polska 45 -504
28 Leszek Gut-Chowaniec Polska 42 -507
29 Aliaksei Muravitski Białoruś 38 -511
30 Marcel Grall Polska 35 -514
31 Mateusz Cieślar Polska 32 -517
32 Kornel Makarewicz Polska 31 -518
33 Adam Szczepaniak Polska 30 -519
34 Yauheny Mytskaniuk Białoruś 25 -524
35 Uladzimir Kudrevich Białoruś 9 -540
  Zbigniew Obrochta Polska 9 -540
  Piotr Kastelik Polska 9 -540
38 Marcin Szota Polska 8 -541

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Andrzej Szlembarski (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Piotr Szczepaniak-Krupowski (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Jędrzej Ścisłowicz (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
21.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Jędrzej Ścisłowicz (Polska)
22.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Artur Kukuła (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Grzegorz Miętus (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Grzegorz Miętus (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR C
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Tomasz Byrt Polska 640  
2 Aleksander Zniszczoł Polska 535 -105
3 Andrzej Gąsienica Polska 520 -120
4 Bartłomiej Kłusek Polska 505 -135
5 Rafał Polinkiewicz Polska 428 -212
6 Krzysztof Biegun Polska 297 -343
7 Jakub Przybyła Polska 276 -364
8 Szymon Szostok Polska 243 -397
9 Wojciech Marusarz Polska 220 -420
10 Mateusz Kojzar Polska 176 -464
  Jan Zięba Polska 176 -464
12 Patryk Dunajski Polska 170 -470
13 Paweł Matuszny Polska 165 -475
14 Marcin Miętus Polska 149 -491
15 Michał Podżorski Polska 123 -517
16 Mateusz Jarząbek Polska 120 -520
17 Piotr Lassak Polska 118 -522
18 Konrad Janota Polska 107 -533
19 Wojciech Fąferko Polska 106 -534
20 Remus Tudor Rumunia 82 -558
21 Marcin Dziadoń Polska 79 -561
22 Damian Urbaś Polska 75 -565
23 Piotr Świerczek Polska 55 -585
24 Szymon Mniszak Polska 49 -591
25 Łukasz Walkosz Polska 47 -593
26 Mateusz Krężelok Polska 46 -594
27 Marcin Budz Polska 45 -595
28 Kamil Byrt Polska 42 -598
29 Krystian Zygmunt Polska 29 -611
30 Łukasz Para Polska 25 -615
31 Bogdan Zych Polska 23 -617
32 Rafał Mamrowicz Polska 22 -618
  Łukasz Socała Polska 22 -618
34 Konrad Caputa Polska 20 -620
35 Szilard Gal Rumunia 18 -622
36 Kamil Bańczak Polska 14 -626
37 Paweł Szafran Polska 1 -639
  Sabin Corbos Rumunia 1 -639

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Bartłomiej Kłusek (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Bartłomiej Kłusek (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-65
Zwycięzca: Andrzej Gąsienica (Polska)
21.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Aleksander Zniszczoł (Polska)
22.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Rafał Polinkiewicz (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-85
Zwycięzca: Tomasz Byrt (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR D
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Krzysztof Leja Polska 700  
2 Damian Żyła Polska 555 -145
3 Jakub Wolny Polska 471 -229
4 Łukasz Podżorski Polska 405 -295
5 Bartosz Gąsienica-Laskowy Polska 361 -339
6 Michał Milczanowski Polska 265 -435
7 Kamil Gałysa Polska 246 -454
  Artur Łokaj Polska 246 -454
9 Paweł Murzyn Polska 235 -465
10 Mateusz Hulbój Polska 205 -495
11 Jakub Bachleda-Szeliga Polska 182 -518
12 Michał Gut-Chowaniec Polska 168 -532
13 Piotr Mojżesz Polska 135 -565
14 Krystian Karpiel Polska 133 -567
  Michał Pytel Polska 133 -567
16 Kacper Kupczak Polska 130 -570
  Szilvester Fulop Rumunia 130 -570
18 Przemysław Kantyka Polska 126 -574
19 Robert Valentin Tatu Rumunia 124 -576
20 Krzysztof Dziadoń Polska 112 -588
21 Andrzej Stękała Polska 109 -591
22 Gabriel Majcher Polska 95 -605
23 Jan Łowisz Polska 73 -627
24 Piotr Byrski Polska 60 -640
25 Adrian Vornicu Rumunia 56 -644
26 Łukasz Gil Polska 55 -645
27 Dominik Jurosz Polska 51 -649
28 Kamil Wieczorek Polska 42 -658
29 Dawid Osiński Polska 39 -661
30 Sebastian Hebel Polska 29 -671
31 Janusz Szeliga Polska 19 -681
32 Grzegorz Kois Polska 16 -684
  Narek Jesajan Polska 16 -684
34 Adam Ruda Polska 13 -687
  Przemysław Luber Polska 13 -687
36 Paweł Słodyczka Polska 7 -693

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Jakub Wolny (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-40
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Damian Żyła (Polska)
21.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
22.01.2009 Szczyrk Polska K-70
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Robert Valentin Tatu (Rumunia)
05.03.2009 Zakopane Polska K-65
Zwycięzca: Krzysztof Leja (Polska)
Klasyfikacja zawodów w kategorii JUNIOR E
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Dawid Jarząbek Polska 585  
2 Krzysztof Kabot Polska 492 -93
3 Stefan Valentin Blega Rumunia 340 -245
4 Paweł Wąsek Polska 314 -271
5 Andrzej Pałasz Polska 308 -277
6 Jakub Jurosz Polska 306 -279
7 Dominik Kastelik Polska 279 -306
8 Bartłomiej Jarząbek Polska 278 -307
9 Krystian Kołodziej Polska 248 -337
10 Sorin Iulian Pitea Rumunia 236 -349
11 Filip Pałaszyński Polska 226 -359
12 Eduard Torok Rumunia 215 -370
13 Paweł Gut Polska 202 -383
14 Damian Lasota Czechy 180 -405
15 Stanisław Kos Polska 156 -429
16 Dawid Byrt Polska 107 -478
17 Mariusz Małysiak Polska 102 -483
18 Bartosz Czyż Polska 98 -487
  Szymon Łokaj Polska 98 -487
20 Mateusz Staszel Polska 95 -490
21 Krzysztof Murańka Polska 89 -496
22 Jakub Kanik Polska 78 -507
23 Łukasz Stawowy Polska 77 -508
24 Kacper Konior Polska 70 -515
25 Tomasz Pilch Polska 56 -529
26 Damian Skupień Polska 50 -535
27 Nicolae Sorin Mitrofan Rumunia 45 -540
28 Maciej Bubla Polska 42 -543
29 Michał Ziobro Polska 39 -546
30 Marcin Szwajnos Polska 36 -549
31 Mateusz Szwab Polska 33 -552
32 Daniel Ziobro Polska 29 -556
33 Jakub Chowaniec Polska 22 -563
34 Waldemar Ryżka Polska 17 -568
35 Mateusz Marusarz Polska 16 -569
36 Piotr Kudzia Polska 12 -573
  Jonatan Hrynko Polska 12 -573
38 Dawid Czernecki Polska 8 -577
39 Adam Staszel Polska 7 -578
40 Łukasz Bukowski Polska 5 -580
41 Mikita Ahibalau Białoruś 4 -581
42 Andrzej Szczechowicz Polska 1 -584

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Krzysztof Kabot (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Paweł Wąsek (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Damian Lasota (Czechy)
04.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Sorin Iulian Pitea (Rumunia)
04.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Dawid Jarząbek (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Stefan Valentin Blega (Rumunia)
05.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Stefan Valentin Blega (Rumunia)
Klasyfikacja zawodów w kategorii DZIEWCZĘTA OPEN
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Joanna Szwab Polska 540  
2 Magdalena Pałasz Polska 515 -25
3 Joanna Gawron Polska 500 -40
4 Daniela Vasilica Haralambie Rumunia 320 -220
5 Monika Luber Polska 266 -274
6 Maja Stachowska Polska 265 -275
7 Denisa Torok Rumunia 240 -300
8 Kamila Bafia Polska 90 -450

Wyniki konkursów
09.01.2009 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
10.01.2009 Zagórz Polska K-20
Zwycięzca: Magdalena Pałasz (Polska)
14.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
15.01.2009 Wisła Łabajów Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Szwab (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
04.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
05.03.2009 Zakopane Polska K-35
Zwycięzca: Joanna Gawron (Polska)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Jewgienij Klimow
Dziś urodziny obchodzą:
Denis Veselov (1991)
Tego dnia w 2001 roku Małysz skoczył 151,5 m w konkursie w Willingen
Najbliższe zawody
3 lutego 2023 (piątek)
00:05
MŚJ Whistler
10:00
PŚ Willingen
oficjalny trening K
11:45
PŚ Willingen
prolog K
12:45
PŚ Willingen
oficjalny trening M
16:00
PŚ Willingen
konkurs mix
18:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
21:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening M
23:30
MŚJ Whistler
oficjalny trening K
4 lutego 2023 (sobota)
11:00
PŚ Willingen
seria próbna K
12:15
PŚ Willingen
konkurs ind. K
15:00
PŚ Willingen
seria próbna M
16:10
PŚ Willingen
konkurs ind. M
20:30
MŚJ Whistler
seria próbna M
21:30
MŚJ Whistler
konkurs druż. M
23:00
MŚJ Whistler
seria próbna K
5 lutego 2023 (niedziela)
00:00
MŚJ Whistler
konkurs druż. K
10:30
PŚ Willingen
kwalifikacje K
11:45
PŚ Willingen
konkurs ind. K
14:15
PŚ Willingen
kwalifikacje M
16:00
PŚ Willingen
konkurs ind. M
19:00
MŚJ Whistler
seria próbna mix
Przekaż 1,5% podatku na rehabilitację syna naszego redaktora - Adam Mysiak
Skoki narciarskie w Eurosporcie
Oglądaj kwalifikacje i konkursy w Eurosport w Player
Najbliższe programy w kanałach Eurosportu i Grupy TVN
teraz
w TV
Eurosport 1 Puchar Świata, Hinterzarten, Niemcy
teraz
w TV
Eurosport w Player.pl Hinterzarten | 1. konkurs indywidualny kobiet, HS 111
dzisiaj
08:35
TVN24 Strefa kibica - zima
LIVE
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
15:45
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
16:00
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - konkurs drużyn mieszanych seria 1
dzisiaj
16:08
Eurosport 1 Puchar Świata, Willingen, Niemcy
LIVE
dzisiaj
16:08
Eurosport w Player.pl Willingen | Konkurs drużyn mieszanych, HS 147
dzisiaj
16:50
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - studio sport
dzisiaj
17:05
Metro Skoki narciarskie: Puchar Świata, Willingen - konkurs drużyn mieszanych seria 2
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Sonda
Kto wygra PŚ 2022/23?
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Kamil Stoch
Ryoyu Kobayashi
Halvor Egner Granerud
Marius Lindvik
Anze Lanisek
Stefan Kraft
Manuel Fettner
Robert Johansson
Daniel Andre Tande
Markus Eisenbichler
Karl Geiger
Peter Prevc
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalności serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wyłączyć w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej.
Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.
Administratorem danych osobowych, udostępnionych przez Klienta, jest 10 OFFICE Paweł Stawowczyk. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu identyfikacji użytkowników piszących komentarze, w celu obsługi konkursów, w celu wysyłki wiadomości drogą mailową itp. i nie będą w żaden inny sposób archiwizowane, gromadzone lub przetwarzane.
Publikowane materiały mogą zawierać Piksel Facebooka i inne technologie śledzenia, stosowane za pośrednictwem stron internetowych osób trzecich.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2023 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich