TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Kalendarz zawodów - FIS Team Tour 2010
30.01.2010 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty/druż.
31.01.2010 Oberstdorf Niemcy HS-213 K-185 loty
03.02.2010 Klingenthal Niemcy HS-140 K-125 nocny
06.02.2010 Willingen Niemcy HS-145 K-130 nocny
07.02.2010 Willingen Niemcy HS-145 K-130 druż.
Klasyfikacja drużynowa
kraj punkty strata
1 Austria Austria 4311.3  
2 Norwegia Norwegia 4298.4 -12.9
3 Niemcy Niemcy 4085.5 -225.8
4 Słowenia Słowenia 3819.1 -492.2
5 Finlandia Finlandia 3739.5 -571.8
6 Czechy Czechy 3684.6 -626.7
7 Japonia Japonia 3103.6 -1207.7
8 Polska Polska 2801.9 -1509.4
9 Francja Francja 1824.4 -2486.9
10 Szwajcaria Szwajcaria 1480.4 -2830.9
11 Kazachstan Kazachstan 1263.5 -3047.8
12 Włochy Włochy 753.2 -3558.1
13 Rosja Rosja 748.9 -3562.4
14 Ukraina Ukraina 267.7 -4043.6
15 Szwecja Szwecja 168.3 -4143.0
16 Bułgaria Bułgaria 81.2 -4230.1
17 Słowacja Słowacja 48.4 -4262.9
Wyniki konkursów
30.01.2010 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzcy: Austria
31.01.2010 Oberstdorf Niemcy K-185
Zwycięzca: Anders Jacobsen (Norwegia)
03.02.2010 Klingenthal Niemcy K-125
Zwycięzca: Simon Ammann (Szwajcaria)
06.02.2010 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
07.02.2010 Willingen Niemcy K-130
Zwycięzcy: Niemcy
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
17:30
M¦J Lahti
18:25
M¦J Lahti
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »