Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
paĽdziernik 2019
Najbliższe zawody
23.11.2019, godz. 16:00
Wisła HS-134
P¦ druż.
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2007/2008
30.12.2007 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2008 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2008 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2008 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1085.8  
2 Thomas Morgenstern Austria 1066.0 -19.8
3 Michael Neumayer Niemcy 994.6 -91.2
4 Adam Małysz Polska 979.9 -105.9
5 Dimitry Vassiliev Rosja 977.5 -108.3
6 Andreas Küttel Szwajcaria 959.3 -126.5
7 Anders Bardal Norwegia 958.7 -127.1
8 Martin Schmitt Niemcy 955.9 -129.9
9 Anders Jacobsen Norwegia 943.2 -142.6
10 Janne Happonen Finlandia 936.6 -149.2
11 Roman Koudelka Czechy 932.4 -153.4
12 Gregor Schlierenzauer Austria 902.3 -183.5
13 Matti Hautamäki Finlandia 899.6 -186.2
14 Tom Hilde Norwegia 878.3 -207.5
15 Simon Ammann Szwajcaria 871.5 -214.3
16 Wolfgang Loitzl Austria 855.8 -230.0
17 Arthur Pauli Austria 819.6 -266.2
18 Jernej Damjan Słowenia 810.4 -275.4
19 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 791.1 -294.7
20 Martin Koch Austria 789.8 -296.0
21 Kamil Stoch Polska 765.7 -320.1
22 Taku Takeuchi Japonia 756.9 -328.9
23 Georg Späth Niemcy 748.9 -336.9
24 Denis Kornilov Rosja 685.0 -400.8
25 Jakub Janda Czechy 667.9 -417.9
26 Manuel Fettner Austria 647.1 -438.7
27 Shohei Tochimoto Japonia 644.2 -441.6
28 Robert Kranjec Słowenia 547.1 -538.7
29 Arttu Lappi Finlandia 544.0 -541.8
30 Andreas Kofler Austria 535.7 -550.1
31 Roar Ljoekelsoey Norwegia 527.8 -558.0
32 Emmanuel Chedal Francja 517.7 -568.1
33 David Lazzaroni Francja 517.5 -568.3
34 Noriaki Kasai Japonia 512.1 -573.7
35 Sigurd Pettersen Norwegia 451.3 -634.5
36 Mario Innauer Austria 433.4 -652.4
37 Pavel Karelin Rosja 428.3 -657.5
38 Martin Cikl Czechy 427.0 -658.8
39 Severin Freund Niemcy 420.7 -665.1
40 Veli-Matti Lindström Finlandia 414.9 -670.9
41 Jan Matura Czechy 408.7 -677.1
42 Balthasar Schneider Austria 325.9 -759.9
43 Ilja Rosliakov Rosja 323.8 -762.0
44 Borek Sedlak Czechy 319.3 -766.5
45 Martin Höllwarth Austria 316.0 -769.8
46 Michael Uhrmann Niemcy 313.0 -772.8
47 Andrea Morassi Włochy 311.9 -773.9
48 Sebastian Colloredo Włochy 293.9 -791.9
49 Dimitry Ipatov Rosja 292.5 -793.3
50 Guido Landert Szwajcaria 276.2 -809.6
51 Roland Mueller Austria 232.0 -853.8
52 Andreas Vilberg Norwegia 217.2 -868.6
53 Stephan Hocke Niemcy 214.7 -871.1
54 Maciej Kot Polska 210.4 -875.4
55 Ville Larinto Finlandia 209.1 -876.7
56 Daiki Ito Japonia 206.4 -879.4
57 Sami Niemi Finlandia 201.1 -884.7
58 Stefan Kaiser Austria 196.4 -889.4
59 Nikolay Karpenko Kazachstan 195.9 -889.9
60 Marcin Bachleda Polska 191.7 -894.1
61 Radik Zhaparov Kazachstan 190.6 -895.2
62 Felix Schoft Niemcy 183.5 -902.3
63 Fumihisa Yumoto Japonia 181.5 -904.3
64 Heung Chul Choi Korea Pd. 110.2 -975.6
65 Vincent Descombes Sevoie Francja 108.9 -976.9
66 Volodymyr Boshchuk Ukraina 97.4 -988.4
67 Julian Musiol Niemcy 95.1 -990.7
68 Thomas Thurnbichler Austria 85.2 -1000.6
69 Jurij Tepes Słowenia 81.1 -1004.7
70 Johan Erikson Szwecja 81.0 -1004.8
Wyniki konkursów
30.12.2007 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
01.01.2008 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
05.01.2008 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
06.01.2008 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Vegard Swensen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Christian Meyer (1977)
Najbliższe zawody
22 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Wisła
odprawa techniczna
16:30
P¦ Wisła
oficjalny trening
18:00
P¦ Wisła
kwalifikacje
23 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Wisła
seria próbna
16:00
P¦ Wisła
konkurs druż.
24 listopada 2019 (niedziela)
10:30
P¦ Wisła
seria próbna
11:30
P¦ Wisła
konkurs ind.
29 listopada 2019 (pi±tek)
12:00
P¦ Ruka
odprawa techniczna
16:00
P¦ Ruka
oficjalny trening
18:00
P¦ Ruka
kwalifikacje
30 listopada 2019 (sobota)
15:00
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
1 grudnia 2019 (niedziela)
14:45
P¦ Ruka
seria próbna
16:30
P¦ Ruka
konkurs ind.
6 grudnia 2019 (pi±tek)
10:00
P¦ kobiet Lillehammer
odprawa techniczna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Skoki narciarskie w TV
Dla telemaniaków prezentujemy plan transmisji telewizyjnych ze skoków narciarskich.
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich