Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Kalendarz zawodów - Turniej Czterech Skoczni 2007/2008
30.12.2007 16:30 Oberstdorf Niemcy HS-137 K-120 TCS, nocny
01.01.2008 13:45 Garmisch-Partenkirchen Niemcy HS-140 K-125 TCS
04.01.2008 13:45 Innsbruck Austria HS-130 K-120 TCS
06.01.2008 16:30 Bischofshofen Austria HS-140 K-125 TCS, nocny
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Janne Ahonen Finlandia 1085.8  
2 Thomas Morgenstern Austria 1066.0 -19.8
3 Michael Neumayer Niemcy 994.6 -91.2
4 Adam Małysz Polska 979.9 -105.9
5 Dimitry Vassiliev Rosja 977.5 -108.3
6 Andreas Küttel Szwajcaria 959.3 -126.5
7 Anders Bardal Norwegia 958.7 -127.1
8 Martin Schmitt Niemcy 955.9 -129.9
9 Anders Jacobsen Norwegia 943.2 -142.6
10 Janne Happonen Finlandia 936.6 -149.2
11 Roman Koudelka Czechy 932.4 -153.4
12 Gregor Schlierenzauer Austria 902.3 -183.5
13 Matti Hautamäki Finlandia 899.6 -186.2
14 Tom Hilde Norwegia 878.3 -207.5
15 Simon Ammann Szwajcaria 871.5 -214.3
16 Wolfgang Loitzl Austria 855.8 -230.0
17 Arthur Pauli Austria 819.6 -266.2
18 Jernej Damjan Słowenia 810.4 -275.4
19 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 791.1 -294.7
20 Martin Koch Austria 789.8 -296.0
21 Kamil Stoch Polska 765.7 -320.1
22 Taku Takeuchi Japonia 756.9 -328.9
23 Georg Späth Niemcy 748.9 -336.9
24 Denis Kornilov Rosja 685.0 -400.8
25 Jakub Janda Czechy 667.9 -417.9
26 Manuel Fettner Austria 647.1 -438.7
27 Shohei Tochimoto Japonia 644.2 -441.6
28 Robert Kranjec Słowenia 547.1 -538.7
29 Arttu Lappi Finlandia 544.0 -541.8
30 Andreas Kofler Austria 535.7 -550.1
31 Roar Ljoekelsoey Norwegia 527.8 -558.0
32 Emmanuel Chedal Francja 517.7 -568.1
33 David Lazzaroni Francja 517.5 -568.3
34 Noriaki Kasai Japonia 512.1 -573.7
35 Sigurd Pettersen Norwegia 451.3 -634.5
36 Mario Innauer Austria 433.4 -652.4
37 Pavel Karelin Rosja 428.3 -657.5
38 Martin Cikl Czechy 427.0 -658.8
39 Severin Freund Niemcy 420.7 -665.1
40 Veli-Matti Lindström Finlandia 414.9 -670.9
41 Jan Matura Czechy 408.7 -677.1
42 Balthasar Schneider Austria 325.9 -759.9
43 Ilja Rosliakov Rosja 323.8 -762.0
44 Borek Sedlak Czechy 319.3 -766.5
45 Martin Höllwarth Austria 316.0 -769.8
46 Michael Uhrmann Niemcy 313.0 -772.8
47 Andrea Morassi Włochy 311.9 -773.9
48 Sebastian Colloredo Włochy 293.9 -791.9
49 Dimitry Ipatov Rosja 292.5 -793.3
50 Guido Landert Szwajcaria 276.2 -809.6
51 Roland Mueller Austria 232.0 -853.8
52 Andreas Vilberg Norwegia 217.2 -868.6
53 Stephan Hocke Niemcy 214.7 -871.1
54 Maciej Kot Polska 210.4 -875.4
55 Ville Larinto Finlandia 209.1 -876.7
56 Daiki Ito Japonia 206.4 -879.4
57 Sami Niemi Finlandia 201.1 -884.7
58 Stefan Kaiser Austria 196.4 -889.4
59 Nikolay Karpenko Kazachstan 195.9 -889.9
60 Marcin Bachleda Polska 191.7 -894.1
61 Radik Zhaparov Kazachstan 190.6 -895.2
62 Felix Schoft Niemcy 183.5 -902.3
63 Fumihisa Yumoto Japonia 181.5 -904.3
64 Heung Chul Choi Korea Pd. 110.2 -975.6
65 Vincent Descombes Sevoie Francja 108.9 -976.9
66 Volodymyr Boshchuk Ukraina 97.4 -988.4
67 Julian Musiol Niemcy 95.1 -990.7
68 Thomas Thurnbichler Austria 85.2 -1000.6
69 Jurij Tepes Słowenia 81.1 -1004.7
70 Johan Erikson Szwecja 81.0 -1004.8
Wyniki konkursów
30.12.2007 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Thomas Morgenstern (Austria)
01.01.2008 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-125
Zwycięzca: Gregor Schlierenzauer (Austria)
05.01.2008 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
06.01.2008 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Katharina Althaus
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Wyszukiwarka wyników
Szukasz wyników konkursów sprzed 10 lat? Skorzystaj z wyszukiwarki wyników!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich