TOTALbet - Kasomania. Loteria promocyjna, codzienne nagrody!
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Sigurd Pettersen Norwegia 1066.6  
2 Martin Höllwarth Austria 1031.5 -35.1
3 Peter Zonta Słowenia 1023.6 -43.0
4 Thomas Morgenstern Austria 1012.9 -53.7
5 Janne Ahonen Finlandia 1012.6 -54.0
6 Georg Späth Niemcy 1009.8 -56.8
7 Michael Uhrmann Niemcy 998.7 -67.9
8 Noriaki Kasai Japonia 996.5 -70.1
9 Roar Ljoekelsoey Norwegia 956.5 -110.1
10 Lars Bystoel Norwegia 952.6 -114.0
11 Maximilian Mechler Niemcy 948.8 -117.8
12 Sven Hannawald Niemcy 935.4 -131.2
13 Bjoern Einar Romoeren Norwegia 933.5 -133.1
14 Simon Ammann Szwajcaria 923.2 -143.4
15 Adam Małysz Polska 908.6 -158.0
16 Martin Schmitt Niemcy 899.1 -167.5
17 Andreas Widhölzl Austria 858.7 -207.9
18 Veli-Matti Lindström Finlandia 852.3 -214.3
19 Rok Benkovic Słowenia 814.6 -252.0
20 Andreas Küttel Szwajcaria 792.0 -274.6
21 Tommy Ingebrigtsen Norwegia 791.1 -275.5
22 Tami Kiuru Finlandia 786.8 -279.8
23 Matti Hautamäki Finlandia 785.9 -280.7
24 Andreas Goldberger Austria 778.2 -288.4
25 Akseli Kokkonen Finlandia 772.3 -294.3
26 Florian Liegl Austria 636.7 -429.9
27 Morten Solem Norwegia 629.8 -436.8
28 Primoz Peterka Słowenia 628.0 -438.6
29 Hiroki Yamada Japonia 595.1 -471.5
30 Andreas Kofler Austria 558.3 -508.3
31 Reinhard Schwarzenberger Austria 528.0 -538.6
32 Stephan Hocke Niemcy 523.7 -542.9
33 Anders Bardal Norwegia 511.8 -554.8
34 Jussi Hautamäki Finlandia 493.7 -572.9
35 Wolfgang Loitzl Austria 449.6 -617.0
36 Alexander Herr Niemcy 429.3 -637.3
37 Dimitry Ipatov Rosja 426.0 -640.6
38 Emmanuel Chedal Francja 409.5 -657.1
39 Jörg Ritzerfeld Niemcy 399.3 -667.3
40 Henning Stensrud Norwegia 398.5 -668.1
41 Clint Jones USA 346.6 -720.0
42 Akira Higashi Japonia 325.6 -741.0
43 Dimitry Vassiliev Rosja 312.2 -754.4
44 Kazuyoshi Funaki Japonia 294.8 -771.8
45 Martin Koch Austria 292.2 -774.4
46 Johan Erikson Szwecja 290.1 -776.5
47 Robert Kranjec Słowenia 248.4 -818.2
48 Alexey Silaev Rosja 204.0 -862.6
49 Stefan Kaiser Austria 202.1 -864.5
50 Nicolas Dessum Francja 193.2 -873.4
51 Jan Matura Czechy 190.8 -875.8
52 Roland Mueller Austria 189.7 -876.9
53 Stefan Thurnbichler Austria 189.5 -877.1
54 Jakub Janda Czechy 186.8 -879.8
55 Martin Mesik Słowacja 183.4 -883.2
56 Jens Salumäe Estonia 177.5 -889.1
57 Arttu Lappi Finlandia 176.6 -890.0
58 Janne Happonen Finlandia 173.1 -893.5
59 Christian Nagiller Austria 112.8 -953.8
60 Mathias Hafele Austria 102.4 -964.2
61 Wojciech Tajner Polska 101.2 -965.4
62 Chil-Ku Kang Korea Pd. 97.8 -968.8
63 Marcin Bachleda Polska 91.4 -975.2
64 Maksim Anisimov Białoru¶ 89.0 -977.6
65 Denis Kornilov Rosja 85.8 -980.8
66 Assan Takhtakhunov Kazachstan 78.6 -988.0
67 Damjan Fras Słowenia 77.1 -989.5
68 Radik Zhaparov Kazachstan 76.7 -989.9
69 Balthasar Schneider Austria 66.4 -1000.2
Wyniki konkursów
29.12.2003 Oberstdorf Niemcy K-120
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
01.01.2004 Garmisch-Parten. Niemcy K-115
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
04.01.2004 Innsbruck Austria K-120
Zwycięzca: Peter Zonta (Słowenia)
06.01.2004 Bischofshofen Austria K-125
Zwycięzca: Sigurd Pettersen (Norwegia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Najszybsi na progu!
W naszym serwisie klasyfikacja generalna Pucharu ¦wiata pojawia się już niecał± minutę po ostatnim skoku...
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »