TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
3
4
5
6
7
10
11
12
17
18
19
22
23
24
25
26
29
31
grudzień 2018
Najbliższe zawody
13.12.2018
Villach HS-98
Alpen Cup
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Goldberger Austria 955.4  
2 Kazuyoshi Funaki Japonia 932.0 -23.4
3 Janne Ahonen Finlandia 896.3 -59.1
4 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 886.2 -69.2
5 Nicolas Dessum Francja 870.3 -85.1
6 Jani Soininen Finlandia 869.6 -85.8
7 Roberto Cecon Włochy 866.2 -89.2
8 Toni Nieminen Finlandia 863.9 -91.5
9 Nicolas Jean-Prost Francja 860.6 -94.8
10 Lasse Ottesen Norwegia 839.8 -115.6
11 Mika Laitinen Finlandia 801.3 -154.1
12 Jens Weissflog Niemcy 800.3 -155.1
13 Dieter Thoma Niemcy 793.2 -162.2
14 Hansjörg Jäkle Niemcy 787.6 -167.8
15 Franci Petek Słowenia 785.1 -170.3
16 Reinhard Schwarzenberger Austria 772.8 -182.6
17 Rico Meinel Niemcy 765.6 -189.8
18 Andreas Widhölzl Austria 759.6 -195.8
19 Takanobu Okabe Japonia 718.9 -236.5
20 Naoki Yasuzaki Japonia 686.4 -269.0
21 Espen Bredesen Norwegia 674.9 -280.5
22 Gerd Siegmund Niemcy 673.3 -282.1
23 Ralf Gebstedt Niemcy 606.2 -349.2
24 Yannick Revuz Francja 585.9 -369.5
25 Christian Moser Austria 562.5 -392.9
26 Jiri Parma Czechy 562.0 -393.4
27 Jakub Suchacek Czechy 544.4 -411.0
28 Marian Bielcik Słowacja 543.6 -411.8
29 Martin Trunz Szwajcaria 533.9 -421.5
30 Jaroslav Sakala Czechy 519.5 -435.9
31 Andreas Scherer Niemcy 503.5 -451.9
32 Jinya Nishikata Japonia 390.5 -564.9
33 Urban Franc Słowenia 383.0 -572.4
34 Heinz Kuttin Austria 378.9 -576.5
35 Didier Mollard Francja 362.3 -593.1
36 Martin Höllwarth Austria 339.4 -616.0
37 Werner Haim Austria 335.7 -619.7
38 Bjoern Myrbakken Norwegia 331.8 -623.6
39 Tero Koponen Finlandia 324.7 -630.7
40 Stein-Henrik Tuff Norwegia 317.6 -637.8
41 Frantisek Jez Czechy 289.5 -665.9
42 Tero Turkki Finlandia 281.4 -674.0
43 Sarno Gostisa Słowenia 262.8 -692.6
44 Ingemar Mayr Austria 262.5 -692.9
45 Gerhard Schallert Austria 256.2 -699.2
46 Helge Brendryen Norwegia 237.1 -718.3
47 Dejan Jekovec Słowenia 225.7 -729.7
48 Adolf Grugger Austria 223.3 -732.1
49 Robert Meglic Słowenia 203.6 -751.8
50 Johan Rasmussen Szwecja 198.8 -756.6
51 Bruno Reuteler Szwajcaria 194.4 -761.0
52 Werner Schuster Austria 188.2 -767.2
53 Stefan Zuend Szwajcaria 188.1 -767.3
54 Alexander Herr Niemcy 187.3 -768.1
55 Adam Małysz Polska 182.2 -773.2
56 Sylvain Freiholz Szwajcaria 181.5 -773.9
57 Werner Rathmayr Austria 180.9 -774.5
58 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 179.1 -776.3
59 Ivo Pertile Włochy 173.0 -782.4
60 Lucas Chevalier-Girod Francja 172.5 -782.9
61 Wojciech Skupień Polska 156.4 -799.0
62 Jaroslav Kahanek Czechy 149.4 -806.0
63 Reto Kaelin Szwajcaria 143.6 -811.8
64 Masahiko Harada Japonia 136.1 -819.3
65 Roar Ljoekelsoey Norwegia 125.7 -829.7
66 Marek Donoval Słowacja 113.3 -842.1
67 Andreas Beck Austria 109.2 -846.2
68 Michael Uhrmann Niemcy 87.6 -867.8
69 Josef Pirnbacher Austria 84.8 -870.6
70 Christof Duffner Niemcy 84.2 -871.2
71 Klaus Huber Austria 83.9 -871.5
72 Matthias Wallner Austria 82.3 -873.1
73 Richard Foldl Austria 82.2 -873.2
74 Fredrik Johansson Szwecja 77.6 -877.8
75 Ronny Hornschuh Niemcy 72.9 -882.5
76 Hiroya Saito Japonia 68.1 -887.3
77 Werner Schernthaner Austria 62.0 -893.4
Wyniki konkursów
30.12.1994 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
01.01.1995 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
04.01.1995 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
06.01.1995 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Tommi Nikunen
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Andrii Klymchuk (1994)
Najbliższe zawody
13 grudnia 2018 (czwartek)
16:00
CoC kobiet Notodden
odprawa techniczna
16:00
FIS Cup Notodden
odprawa techniczna
18:15
CoC kobiet Notodden
oficjalny trening
20:00
FIS Cup Notodden
oficjalny trening
14 grudnia 2018 (pi±tek)
10:30
P¦ kobiet Premanon
odprawa techniczna
10:30
P¦ Engelberg
odprawa techniczna
12:00
P¦ kobiet Premanon
oficjalny trening
14:00
P¦ kobiet Premanon
kwalifikacje
14:45
FIS Cup Notodden
seria próbna
16:00
P¦ Engelberg
oficjalny trening
16:00
FIS Cup Notodden
konkurs ind.
18:00
P¦ Engelberg
kwalifikacje
18:30
CoC kobiet Notodden
seria próbna
19:15
CoC kobiet Notodden
konkurs ind.
15 grudnia 2018 (sobota)
10:00
P¦ kobiet Premanon
seria próbna
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Rekordy osobiste skoczków
Jakie s± najdłuższe skoki poszczególnych zawodników - zobacz nasz nowy dział
Sonda
Kto wygra Turniej Czterech Skoczni?
Kamil Stoch
Piotr Żyła
Ryoyu Kobayashi
Johann Andre Forfang
Stephen Leyhe
Karl Geiger
Andreas Wellinger
Robert Johansson
Domen Prevc
Stefan Kraft
Richard Freitag
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2018 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Zobacz klasyfikację Pucharu ¦wiata »                         Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »