TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Goldberger Austria 955.4  
2 Kazuyoshi Funaki Japonia 932.0 -23.4
3 Janne Ahonen Finlandia 896.3 -59.1
4 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 886.2 -69.2
5 Nicolas Dessum Francja 870.3 -85.1
6 Jani Soininen Finlandia 869.6 -85.8
7 Roberto Cecon Włochy 866.2 -89.2
8 Toni Nieminen Finlandia 863.9 -91.5
9 Nicolas Jean-Prost Francja 860.6 -94.8
10 Lasse Ottesen Norwegia 839.8 -115.6
11 Mika Laitinen Finlandia 801.3 -154.1
12 Jens Weissflog Niemcy 800.3 -155.1
13 Dieter Thoma Niemcy 793.2 -162.2
14 Hansjörg Jäkle Niemcy 787.6 -167.8
15 Franci Petek Słowenia 785.1 -170.3
16 Reinhard Schwarzenberger Austria 772.8 -182.6
17 Rico Meinel Niemcy 765.6 -189.8
18 Andreas Widhölzl Austria 759.6 -195.8
19 Takanobu Okabe Japonia 718.9 -236.5
20 Naoki Yasuzaki Japonia 686.4 -269.0
21 Espen Bredesen Norwegia 674.9 -280.5
22 Gerd Siegmund Niemcy 673.3 -282.1
23 Ralf Gebstedt Niemcy 606.2 -349.2
24 Yannick Revuz Francja 585.9 -369.5
25 Christian Moser Austria 562.5 -392.9
26 Jiri Parma Czechy 562.0 -393.4
27 Jakub Suchacek Czechy 544.4 -411.0
28 Marian Bielcik Słowacja 543.6 -411.8
29 Martin Trunz Szwajcaria 533.9 -421.5
30 Jaroslav Sakala Czechy 519.5 -435.9
31 Andreas Scherer Niemcy 503.5 -451.9
32 Jinya Nishikata Japonia 390.5 -564.9
33 Urban Franc Słowenia 383.0 -572.4
34 Heinz Kuttin Austria 378.9 -576.5
35 Didier Mollard Francja 362.3 -593.1
36 Martin Höllwarth Austria 339.4 -616.0
37 Werner Haim Austria 335.7 -619.7
38 Bjoern Myrbakken Norwegia 331.8 -623.6
39 Tero Koponen Finlandia 324.7 -630.7
40 Stein-Henrik Tuff Norwegia 317.6 -637.8
41 Frantisek Jez Czechy 289.5 -665.9
42 Tero Turkki Finlandia 281.4 -674.0
43 Sarno Gostisa Słowenia 262.8 -692.6
44 Ingemar Mayr Austria 262.5 -692.9
45 Gerhard Schallert Austria 256.2 -699.2
46 Helge Brendryen Norwegia 237.1 -718.3
47 Dejan Jekovec Słowenia 225.7 -729.7
48 Adolf Grugger Austria 223.3 -732.1
49 Robert Meglic Słowenia 203.6 -751.8
50 Johan Rasmussen Szwecja 198.8 -756.6
51 Bruno Reuteler Szwajcaria 194.4 -761.0
52 Werner Schuster Austria 188.2 -767.2
53 Stefan Zuend Szwajcaria 188.1 -767.3
54 Alexander Herr Niemcy 187.3 -768.1
55 Adam Małysz Polska 182.2 -773.2
56 Sylvain Freiholz Szwajcaria 181.5 -773.9
57 Werner Rathmayr Austria 180.9 -774.5
58 Janne Vaeaetaeinen Finlandia 179.1 -776.3
59 Ivo Pertile Włochy 173.0 -782.4
60 Lucas Chevalier-Girod Francja 172.5 -782.9
61 Wojciech Skupień Polska 156.4 -799.0
62 Jaroslav Kahanek Czechy 149.4 -806.0
63 Reto Kaelin Szwajcaria 143.6 -811.8
64 Masahiko Harada Japonia 136.1 -819.3
65 Roar Ljoekelsoey Norwegia 125.7 -829.7
66 Marek Donoval Słowacja 113.3 -842.1
67 Andreas Beck Austria 109.2 -846.2
68 Michael Uhrmann Niemcy 87.6 -867.8
69 Josef Pirnbacher Austria 84.8 -870.6
70 Christof Duffner Niemcy 84.2 -871.2
71 Klaus Huber Austria 83.9 -871.5
72 Matthias Wallner Austria 82.3 -873.1
73 Richard Foldl Austria 82.2 -873.2
74 Fredrik Johansson Szwecja 77.6 -877.8
75 Ronny Hornschuh Niemcy 72.9 -882.5
76 Hiroya Saito Japonia 68.1 -887.3
77 Werner Schernthaner Austria 62.0 -893.4
Wyniki konkursów
30.12.1994 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Reinhard Schwarzenberger (Austria)
01.01.1995 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Janne Ahonen (Finlandia)
04.01.1995 Innsbruck Austria K-110
Zwycięzca: Kazuyoshi Funaki (Japonia)
06.01.1995 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zaawansowana wyszukiwarka
Szukasz informacji? Skorzystaj z zaawansowanej wyszukiwarki...
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »