TOTALbet - legalny polski bukmacher
Zaloguj się
Kalendarz zawodów
2
3
5
7
8
9
10
11
14
15
16
17
21
22
23
25
28
29
styczeń 2019
Najbliższe zawody
24.01.2019, godz. 14:00
Lahti HS-100
M¦J K ind.
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Andreas Goldberger Austria 920.8  
2 Noriaki Kasai Japonia 898.7 -22.1
3 Jaroslav Sakala Czechy 854.6 -66.2
4 Masahiko Harada Japonia 828.4 -92.4
5 Vaesa Hakala Finlandia 823.4 -97.4
6 Christof Duffner Niemcy 818.9 -101.9
7 Werner Haim Austria 816.7 -104.1
8 Jens Weissflog Niemcy 814.7 -106.1
9 Werner Rathmayr Austria 799.8 -121.0
10 Heinz Kuttin Austria 799.7 -121.1
11 Ivan Lunardi Włochy 798.6 -122.2
12 Martin Höllwarth Austria 784.0 -136.8
  Franci Petek Słowenia 784.0 -136.8
14 Ernst Vettori Austria 777.3 -143.5
15 Jiri Parma Czechy 770.6 -150.2
16 Dieter Thoma Niemcy 770.3 -150.5
17 Andreas Scherer Niemcy 769.9 -150.9
18 Jinya Nishikata Japonia 754.4 -166.4
19 Didier Mollard Francja 705.4 -215.4
20 Bjoern Myrbakken Norwegia 672.3 -248.5
21 Johan Rasmussen Szwecja 659.3 -261.5
22 Mikael Martinsson Szwecja 656.8 -264.0
23 Akira Higashi Japonia 655.5 -265.3
24 Steve Delaup Francja 625.0 -295.8
25 Lasse Ottesen Norwegia 608.3 -312.5
26 Espen Bredesen Norwegia 565.5 -355.3
27 Matjaz Zupan Słowenia 555.0 -365.8
28 Roberto Cecon Włochy 548.0 -372.8
29 Gerd Siegmund Niemcy 540.8 -380.0
30 Magne Johansen Norwegia 537.3 -383.5
31 Sarno Gostisa Słowenia 533.5 -387.3
32 Oeyvind Berg Norwegia 513.4 -407.4
33 Wojciech Skupień Polska 486.9 -433.9
34 Matjaz Kladnik Słowenia 468.1 -452.7
35 Frantisek Jez Czechy 436.2 -484.6
36 Michail Essin Rosja 425.6 -495.2
37 Jani Soininen Finlandia 423.9 -496.9
38 Janne Ahonen Finlandia 416.7 -504.1
39 Dionis Vodnev Niemcy 388.1 -532.7
40 Alexander Pointner Austria 381.8 -539.0
41 Urban Franc Słowenia 377.2 -543.6
42 Ingemar Mayr Austria 375.0 -545.8
43 Christian Reinthaler Austria 374.8 -546.0
44 Dionis Vodnev Kazachstan 368.6 -552.2
45 Andreas Widhölzl Austria 367.3 -553.5
46 Timo Wangler Niemcy 360.2 -560.6
47 Jerome Gay Francja 358.0 -562.8
48 Sylvain Freiholz Szwajcaria 344.2 -576.6
49 Martin Trunz Szwajcaria 341.3 -579.5
50 Andrej Vervejkin Kazachstan 327.9 -592.9
51 Pasi Kytoesaho Finlandia 278.0 -642.8
52 Christian Moser Austria 273.1 -647.7
53 Rico Meinel Niemcy 263.5 -657.3
54 Stefan Zuend Szwajcaria 261.8 -659.0
55 Marc Noelke Niemcy 255.9 -664.9
56 Werner Schuster Austria 246.2 -674.6
57 Alexander Diess Austria 229.2 -691.6
58 John Lockyer Kanada 226.4 -694.4
59 Martin Svagerko Słowacja 225.1 -695.7
60 Wassil Gribowitsch Ukraina 223.1 -697.7
61 Per-Inge Taellberg Szwecja 221.4 -699.4
62 Nicolas Jean-Prost Francja 213.9 -706.9
63 Jim Holland USA 210.2 -710.6
64 Magnus Westman Szwecja 186.6 -734.2
65 Hans-Peter Pohl Niemcy 181.3 -739.5
66 Sven Hannawald Niemcy 175.0 -745.8
67 Michal Lepko Słowacja 158.1 -762.7
68 Staffan Taellberg Szwecja 140.2 -780.6
69 Reto Kaelin Szwajcaria 136.7 -784.1
70 Franz Neulaendtner Austria 129.2 -791.6
71 Alexander Stoeckl Austria 90.4 -830.4
72 Regis Bajard Francja 88.8 -832.0
73 Andre Kiesewetter Niemcy 80.6 -840.2
74 Rene Rosenbaum Niemcy 78.7 -842.1
75 Mario Stecher Austria 73.3 -847.5
76 Silvester Mikulastik Czechy 71.4 -849.4
77 Alexander Briest Niemcy 70.8 -850.0
78 Klaus Huber Austria 66.4 -854.4
79 Massimo Vellar Włochy 65.1 -855.7
80 Jarosław M±dry Polska 51.1 -869.7
81 Christoph Lehmann Szwajcaria 48.1 -872.7
Wyniki konkursów
28.12.1992 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Christof Duffner (Niemcy)
01.01.1993 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Noriaki Kasai (Japonia)
03.01.1993 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
06.01.1993 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Andreas Goldberger (Austria)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Ayuka Takeda
Najbliższe zawody
23 stycznia 2019 (¶roda)
15:30
M¦J Lahti
oficjalny trening K
17:30
M¦J Lahti
oficjalny trening M
19:45
M¦J Lahti
odprawa techniczna K/M
24 stycznia 2019 (czwartek)
13:00
M¦J Lahti
seria próbna K
14:00
M¦J Lahti
konkurs ind. K
16:30
M¦J Lahti
seria próbna M
17:30
M¦J Lahti
konkurs ind. M
25 stycznia 2019 (pi±tek)
02:00
P¦ Sapporo
odprawa techniczna
08:00
P¦ Sapporo
oficjalny trening
09:30
P¦ kobiet Rasnov
odprawa techniczna
10:00
P¦ Sapporo
kwalifikacje
11:00
P¦ kobiet Rasnov
oficjalny trening
12:00
M¦J Lahti
oficjalny trening K
13:00
P¦ kobiet Rasnov
kwalifikacje
15:00
M¦J Lahti
oficjalny trening M
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Kto wygra klasyfikację P¦ 2018/2019?
Ryoyu Kobayashi
Kamil Stoch
Dawid Kubacki
Piotr Żyła
Stefan Kraft
Johann Andre Forfang
Robert Johansson
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich
Puchar ¦wiata 2018/2019 - zobacz kalendarz z godzinami rozpoczęcia konkursów »                         Typer: sezon 2018/2019 otwarty! Typuj, baw się, walcz o nagrody »                         Skoki w telewizji - zobacz, gdzie obejrzeć »                         Program zawodów - zobacz, kiedy i gdzie skacz± w najbliższym czasie »                        
ukryj »