Zaloguj się
Kalendarz zawodów
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
maj 2019
Najbliższe zawody
06.07.2019
Kranj HS-
CoC
Klasyfikacja indywidualna
zawodnik kraj punkty strata
1 Toni Nieminen Finlandia 902.4  
2 Martin Höllwarth Austria 833.2 -69.2
3 Werner Rathmayr Austria 832.9 -69.5
4 Franci Petek Słowenia 817.7 -84.7
5 Frantisek Jez Czechy 817.1 -85.3
6 Andreas Felder Austria 814.1 -88.3
7 Stefan Zuend Szwajcaria 806.9 -95.5
8 Ari-Pekka Nikkola Finlandia 788.9 -113.5
9 Jaroslav Sakala Czechy 787.9 -114.5
10 Jim Holland USA 780.5 -121.9
11 Mikael Martinsson Szwecja 779.3 -123.1
12 Werner Haim Austria 770.3 -132.1
13 Oeyvind Berg Norwegia 767.9 -134.5
14 Dieter Thoma Niemcy 757.8 -144.6
15 Heiko Hunger NRD 744.5 -157.9
16 Vaesa Hakala Finlandia 724.4 -178.0
17 Ralf Gebstedt Niemcy 716.5 -185.9
18 Staffan Taellberg Szwecja 711.5 -190.9
19 Raimo Ylipulli Finlandia 699.3 -203.1
20 Sylvain Freiholz Szwajcaria 675.1 -227.3
21 Christof Duffner Niemcy 655.6 -246.8
22 Andreas Scherer Niemcy 653.5 -248.9
23 Sarno Gostisa Słowenia 638.3 -264.1
24 Martin Trunz Szwajcaria 621.7 -280.7
25 Anssi Nieminen Finlandia 613.8 -288.6
26 Espen Bredesen Norwegia 591.2 -311.2
27 Ernst Vettori Austria 580.2 -322.2
28 Risto Laakonen Finlandia 559.4 -343.0
29 Magne Johansen Norwegia 547.9 -354.5
30 Ivan Lunardi Włochy 535.6 -366.8
31 Nicolas Jean-Prost Francja 533.5 -368.9
32 Rune Olijnyk Norwegia 514.3 -388.1
33 Steve Delaup Francja 512.1 -390.3
34 Ivo Pertile Włochy 493.2 -409.2
35 Marc Noelke Niemcy 475.3 -427.1
36 Roberto Cecon Włochy 471.9 -430.5
37 Tomas Goder Czechosłowacja 468.2 -434.2
38 Andreas Goldberger Austria 417.0 -485.4
39 Jens Weissflog NRD 407.2 -495.2
40 Dionis Vodnev Wspólnota Niepodległych Państw 401.0 -501.4
41 Didier Mollard Francja 399.5 -502.9
42 Andrej Vervejkin ZSRR 391.6 -510.8
43 Markus Gahler Szwajcaria 391.1 -511.3
44 Alexander Pointner Austria 368.0 -534.4
45 Stefan Horngacher Austria 364.3 -538.1
46 Heinz Kuttin Austria 354.3 -548.1
47 Per-Inge Taellberg Szwecja 320.0 -582.4
48 Damjan Fras Słowenia 298.2 -604.2
49 Kent Johanssen Norwegia 247.9 -654.5
50 Jan Boklöv Szwecja 238.3 -664.1
51 Werner Schuster Austria 234.6 -667.8
52 Primoz Ulaga Jugosławia 233.0 -669.4
53 Jiri Raska Czechosłowacja 221.8 -680.6
54 Zbigniew Klimowski Polska 221.7 -680.7
55 John Lockyer Kanada 221.4 -681.0
56 Jan Kowal Polska 217.5 -684.9
57 Tomas Raszka Czechosłowacja 210.7 -691.7
58 Yvan Vouillamoz Szwajcaria 205.8 -696.6
59 Andreas Beck Austria 165.1 -737.3
60 Ingo Lesser NRD 160.7 -741.7
61 Michail Essin ZSRR 159.6 -742.8
62 Josef Heumann RFN 157.9 -744.5
63 Magnus Westman Szwecja 157.4 -745.0
64 Zacharij Sotirov Bułgaria 157.3 -745.1
65 Franz Neulaendtner Austria 155.5 -746.9
66 Andreas Bauer RFN 151.3 -751.1
67 Jürgen Winterhalder Niemcy 149.1 -753.3
68 Remo Lederer NRD 143.3 -759.1
69 Emil Zografski Bułgaria 142.2 -760.2
70 Andreas Rauschmeier Austria 139.8 -762.6
71 Steffan Siebert Niemcy 130.1 -772.3
72 Vladimir Breitschev Bułgaria 113.3 -789.1
73 Michail Esin Wspólnota Niepodległych Państw 83.5 -818.9
74 Tomas Goder Czechy 75.5 -826.9
75 Ron Richards Kanada 75.2 -827.2
76 Horst Bulau Kanada 71.8 -830.6
77 Lubomir Sidlo Czechosłowacja 70.7 -831.7
78 Bryan Sanders USA 66.5 -835.9
79 Franz Wiegele Austria 57.3 -845.1
80 Alexander Diess Austria 46.3 -856.1
81 Harald Rodlauer Austria 40.9 -861.5
Wyniki konkursów
29.12.1991 Oberstdorf Niemcy K-115
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
01.01.1992 Garmisch-Partenkirchen Niemcy K-107
Zwycięzca: Andreas Felder (Austria)
04.01.1992 Innsbruck Austria K-109
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
06.01.1992 Bischofshofen Austria K-120
Zwycięzca: Toni Nieminen (Finlandia)
« powrót do strony głównej
Kalendarium
Skokinarciarskie.pl
Dzi¶ urodziny obchodz±:
Najbliższe zawody
19 lipca 2019 (pi±tek)
12:00
LGP Wisła
odprawa techniczna
16:30
LGP Wisła
oficjalny trening
18:00
LGP Wisła
kwalifikacje
20 lipca 2019 (sobota)
19:15
LGP Wisła
seria próbna
20:15
LGP Wisła
konkurs druż.
21 lipca 2019 (niedziela)
16:30
LGP Wisła
seria próbna
17:30
LGP Wisła
konkurs ind.
transmisje ze skoków
najbardziej aktualny program TV »
Reklama
Typer - typuj wyniki skoków narciarskich Ogl±daj skoki w Eurosport Player - wszystkie kwalifikacje i konkursy LIVE
Reklama
krzesła biurowe Warszawa
Reklama
Skoki.tv - filmy o skokach narciarskich Blaster.pl - hosting, domeny, konta pocztowe, serwery wirtualne
Poznaj Skokinarciarskie.pl
Zabawne cytaty ludzi ze ¶wiata skoków
Kto przestał istnieć po zmianie przepisów? Te i inne wpadki komentatorów tylko w naszym serwisie!
Sonda
Który z zawodników był największym wygranym tego sezonu?
Ryoyu Kobayashi
Markus Eisenbichler
Dawid Kubacki
Jakub Wolny
Timi Zajc
Stefan Kraft
Karl Geiger
Piotr Żyła
Domen Prevc
Kamil Stoch
Evgeniy Klimov
inny skoczek
Cookies
Ten portal korzysta z plików cookies w celu umożliwienia pełnego korzystania z funkcjonalno¶ci serwisu, dopasowania reklam oraz zbierania anonimowych statystyk.
Obsługę cookies możesz wył±czyć w ustawieniach Twojej przegl±darki internetowej.
Korzystaj±c z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z ustawieniami przegl±darki.
ukryj ten komunikat na stałe »
copyright © 2000-2012 Benefaktor.com, 2012-2019 10office.pl
Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Facebooku Obserwuj Skokinarciarskie.pl na Twitterze RSS na Skokinarciarskie.pl - newsy o skokach narciarskich